WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
!

Jacek Kurski: doszliśmy do ściany, brak finansowania oznacza zwijanie TVP

! Śro Sty 18, 2017 10:58 pm

"Telewizja z prawdziwego zdarzenia". Boże, jeszcze lepsza niż ta, która jest?! Przecież to niemożliwe....
Awatar użytkownika
kick

Re: Jacek Kurski: doszliśmy do ściany, brak finansowania oznacza zwijanie TVP

kick Śro Sty 18, 2017 11:08 pm

A niech plajtują! Im szybciej, tym lepiej!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Sty 18, 2017 11:13 pm

Trzymam kciuki za szybki upadek. Oby jak najszybciej to pisowskie narzędzie propagowania narodowego socjalizmu upadło
ps/ Kurski chwali się WZROSTEM oglądalności to oznacza bliski upadek :D :D :D
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Sty 18, 2017 11:13 pm

Bez pieniędzy z abonamentu nie jest możliwe prawidłowe pełnienie misji telewizji publicznej i ani Kurski, ani żaden inny prezes nie jest w stanie zdziałać cuda. Dlatego co tydzień bardzo się modlę w Kościele, żeby moja ukochana partia PiS spełniła swoją obietnicę i poprawiła finansowanie mediów publicznych, bo w tej chwili mamy zaiście kuriozalną i zaiście absurdalną sytuację, kiedy abonament RTV jest de iure obowiązkową opłatą dla wszystkich (bez względu na to, czy się komuś podoba Telewizja Polska i Polskie Radio, czy nie), a de facto bardzo wielu ludzi nie płaci go od wielu lat i czuje się zupełnie bezkarnie. :( A utrzymanie telewizji jest szalenie kosztowne, dlatego TVP musi się ratować wpływami z reklam i walczyć o reklamodawców, czego skutkiem są między innymi imprezy z udziałem "muzyki" disco polo itp. :( Na szczęście utrzymanie radia jest tańsze od telewizji, dlatego przynajmniej Polskie Radio jest w znacznie mniejszym stopniu zawalone komercją i ma dużo misyjnych, konserwatywnych wartości. :D Chciałoby się jednak, żeby TVP też dobrze sobie radziła.
Awatar użytkownika
Pan Marchewka

Pan Marchewka Śro Sty 18, 2017 11:14 pm

To ja może podsumuje konferencję Kurskiego, a więc Kurski powiedział:

"To co obecnie pokazuje TVP jest tak marne i oglądane przez nikogo, że od reklamodawców mogę oczekiwać góra 1/4 tego co płacą TVN czy Polsatowi aby tylko umieszczali jakieś reklamy. W związku z tym jak nie narzucimy haraczu na suwerena to nie będę w stanie dalej zatrudniać rodziny Kaczyńskiego, kochanek rodziny Kaczyńskiego i produkować tak lubiane i szanowane programy jak Dziennik Telewizyjny, wróć Wiadomości czy Studio YaYo (które już z braku funduszy a nie widzów wypadło z ramówki). Ja wiem, że pan Prezes jest tylko szeregowym posłem ale bardzo proszę [tutaj Kurski wchodzi z miną kota ze Shrecka]"

To tyle mniej więcej.
Awatar użytkownika
dariusz

dariusz Śro Sty 18, 2017 11:16 pm

musi być serio kiepsko, bo nawet na transmitowanie WOŚP ich nie stać.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Śro Sty 18, 2017 11:25 pm

Jestem konserwatywną intelektualistką znaną nawet w Bolesławcu. Po dokonaniu bardzo konserwatywnych analiz tego i owego doszłam do jedynego możliwego wniosku: trzeba wliczyć opłatę RTV do rachunku za prąd i nikt się już nie wymiga od płacenia. :P A nasza kochana TVP będzie mogła uprawiać propagandę konserwatywnych wartości przez całą dobę.

Buhahahahaha, buhahahahaha, sami widzicie, proszę państwa, że to ja tu triumfuję! :P Pozdrawiam konserwatywną inteligencję tego forum i BARDZO PROSZĘ PLUSOWAĆ MÓJ WPiS. :)
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Śro Sty 18, 2017 11:25 pm

Ale ścianę prezes zauważył dopiero po podwyżce pensji?
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Sty 18, 2017 11:29 pm

jak się tworzy etaty choćby w portalu TVP info gdzie zatrudniono np Małgorzatę Zdziechowską która nic nie robi, albo trzyma się Anne Malinowską która pracuje w TVP już od 26 lat! Kim ona nie była już w TVP. Osoby nie do ruszenia, które wyciągają tylko kasę!

Polecam sprawdzenie.
Awatar użytkownika
rozbawiony lewakami z PO

rozbawiony lewakami z PO Śro Sty 18, 2017 11:45 pm

Szacunek dla prezesa Kurskiego! Jestem bardzo wdzięczny, że mimo trudności finansowych w TVP prezes Kurski robi co się tylko da, żeby w tej telewizji było widać, słychać i czuć jakąś misję (niech nawet nie jest jej tyle, ile bym sobie życzył, ale lepszy rydz niż nic, bo w innych mediach jest właśnie jedno wielkie nic.
Z największą przyjemnością oglądam w TVP programy informacyjne i publicystyczne, bo to jest absolutny profesjonalizm i majstersztyk, tutaj TVP bije na głowę wszystkie inne telewizje w Polsce! Dziękuję!!! Życzę poprawy finansowania, będzie dobrze!
Awatar użytkownika
kuballa1

kuballa1 Śro Sty 18, 2017 11:50 pm

I krzyzyk na droge do upadku.Nie zauwaze braku.
Awatar użytkownika
LOG

LOG Śro Sty 18, 2017 11:50 pm

Jak dla mnie, TVP może się pakować...sięgnęli dna już bardzo dawno temu!!
Awatar użytkownika
San Escobar

San Escobar Śro Sty 18, 2017 11:50 pm

Ciemny lud z TVPiS niech upada jak najszybciej
Awatar użytkownika
?

? Śro Sty 18, 2017 11:57 pm

"rozbawiony lewakami z PO" napisał(a): Szacunek dla prezesa Kurskiego! Jestem bardzo wdzięczny, że mimo trudności finansowych w TVP prezes Kurski robi co się tylko da, żeby w tej telewizji było widać, słychać i czuć jakąś misję (niech nawet nie jest jej tyle, ile bym sobie życzył, ale lepszy rydz niż nic, bo w innych mediach jest właśnie jedno wielkie nic.
Z największą przyjemnością oglądam w TVP programy informacyjne i publicystyczne, bo to jest absolutny profesjonalizm i majstersztyk, tutaj TVP bije na głowę wszystkie inne telewizje w Polsce! Dziękuję!!! Życzę poprawy finansowania, będzie dobrze!

Wyręczasz Ucho Prezesa?
Awatar użytkownika
GrzeGrzułka

GrzeGrzułka Czw Sty 19, 2017 12:12 am

Pewnym rozwiązaniem byłoby od od firm typu n+ lub kablówki, zarządzić, że jeżeli rozpowszechniają kanały tvp powinny sciągać abonament w ramach rachunków. Można dać im za to złotówkę od umowy. A od pozostałych tak jak poprzednio na poczcie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: einejezclem oraz 13 gości