WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jatoja

Jacek Kurski: krytyka mojego ślubu to jęk zawiści, mój brat zawodowo w fazie szaleństwa

jatoja Pon Lip 27, 2020 9:24 am

Jacek Kurski to przekozak! Nikt tak jak on nie umie odwrócić kota ogonem, wmówić, że to pada, kiedy na niego plują. Ciekawe czy on sam w to jeszcze wierzy?

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i pozdrowienia dla dzieci z poprzednich związków. Po unieważnieniu poprzednich ślubów te dzieci stały się NIEŚLUBNE - muszą z tego powodu być w równie dobrych co tatuś Jacek i mama Joanna, humorach!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Jacek Kurski: krytyka mojego ślubu to jęk zawiści, mój brat zawodowo w fazie szaleństwa

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Lip 27, 2020 9:28 am

Jeden z najlepszych tekstów komicznych od lat jakie czytałem. Mistrz drwiny i absurdu, od którego Ionesco i Mrożek mogliby się uczyć. Scena wspólnego odmawiania koronki via telefon - genialna. Zapewne przejdzie do kanonu dziennikarstwa, a gdyby była sfilmowana - zdeklasowałaby Marilyn Monroe z powiewającą sukienką. I ten trud w w unieważnieniu małżeństwa - niemal jak pozytywistyczne wzorce w "Lalce" Prusa.
Drwina z myślenia na najwyższym poziomie!
Chapeau bas z kpiny i plucia w twarz z "ciemnego ludu" !!!
Awatar użytkownika
adw

Re: Jacek Kurski: krytyka mojego ślubu to jęk zawiści, mój brat zawodowo w fazie szaleństwa

adw Pon Lip 27, 2020 9:34 am

"Szef TVP zaznaczył, że ich relacje zostały zerwane przez brata."

Szacunek dla brata.
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Lip 27, 2020 10:06 am

Wyjątkowo odrażająca postać. Człowiek, który zmienił publiczną telewizję w propagandowy ściek. Podobnie zbrukał sakramenty święte . A wszystko to stara się przykryć toną pudru hipokryzji. Ohyda!
Awatar użytkownika
q

q Pon Lip 27, 2020 10:41 am

Panie Jacku, rozwiódł się Pan i ożenił ponownie, normalnie to ludziom nic do tego by nie było. Ale już rozwody kościelne i kolejny ślub w sanktuarium, podniesienie wydarzenia do rangi uroczystości państwowej, pierwsze kroki na Wawel do krypty po ślubie....Zrobiłeś Pan szopkę to co się oburzasz, że gawiedź ma uciechę. Kościoła szkoda, zwyczajnie na tym stracił.
Awatar użytkownika
dla przypomnienia

dla przypomnienia Pon Lip 27, 2020 12:01 pm

Lech Kaczyński o Jacku Kurskim: "Ta postać jest dla mnie nie do zaakceptowania. W polityce są wartości graniczne, a Jacek Kurski te wartości przekroczył. Nie wyobrażam sobie, żeby wszedł do prezydium sejmiku, bo to oznaczałoby, że każde łajdactwo w polityce popłaca".
Awatar użytkownika
mm

mm Pon Lip 27, 2020 12:49 pm

Większego ścieku nie widziałam. Myslałam,że to faceci maja nawalone w głowach z tym rządzeniem ale żeby kobiety też na to szły???? Prosto z kościoła do mauzoleum złożyć wiązankę ślubna obcemu niezbyt rozgarnietamu facetowi???za żadne skarby na świecie nie dałabym się tak zeszmacić....dla kasy??? władzy??? Kosciól jeszcze podskakuje i próbuje wyszarpać ile się da. Nic dla nich przykazania, przysięga ....to kolejny ściek.
Awatar użytkownika
antykacz

antykacz Pon Lip 27, 2020 1:02 pm

Fenomen Koronki, buhaha!
Awatar użytkownika
dvdf

dvdf Pon Lip 27, 2020 1:24 pm

Skoro przez 24 lata żył w nieważnym małżeństwie, to ma na koncie 24 lata konkubinatu i nieślubne dzieci. Bezkręgowiec
Awatar użytkownika
ziutek

ziutek Pon Lip 27, 2020 1:42 pm

Jacek Kurski i "pełnia sakramentalnego życia". Ha, ha...
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pon Lip 27, 2020 2:03 pm

Hipoktyta - nic więcej!!! " Jan On jest wzorem Polaka i KATOLIKA to ja chcę być być obcokrajowcem i ateistą.
Awatar użytkownika
Jarek76

Jarek76 Pon Lip 27, 2020 6:26 pm

Kto jak kto ,ale Jacek Kurski najlepiej wie co to jest "faza szaleństwa" ,. Dawno temu go dopadła i jak widać niema zamiaru odpuścić.
Awatar użytkownika
RaBarbar

RaBarbar Pon Lip 27, 2020 6:41 pm

"q" napisał(a): Panie Jacku, rozwiódł się Pan i ożenił ponownie, normalnie to ludziom nic do tego by nie było. Ale już rozwody kościelne i kolejny ślub w sanktuarium, podniesienie wydarzenia do rangi uroczystości państwowej, pierwsze kroki na Wawel do krypty po ślubie....Zrobiłeś Pan szopkę to co się oburzasz, że gawiedź ma uciechę. Kościoła szkoda, zwyczajnie na tym stracił.

Kościoła nie szkoda.Oni dobrze wiedzą co robią, pewnie im się opłacało. Katolików szkoda.I Tyle.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Pon Lip 27, 2020 7:55 pm

Nawet mu brewka nie tykła, hipokryta pie.....y
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Lip 27, 2020 10:59 pm

Co tak mało negatywów? Trolle Jaracza śpią?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 38 gości