[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jacek Kurski po rezygnacji Marzeny Paczuskiej zostanie powołany jeszcze raz, bo zarząd TVP musi być trzyosobowy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Jacek Kurski po rezygnacji Marzeny Paczuskiej zostanie powołany jeszcze raz, bo zarząd TVP musi być trzyosobowy

widz555 Pią Maj 29, 2020 7:53 pm

Państwo dopasowywane do wskazanych obywateli. No to jest postęp w stosunku do „...i kamieni kupa”. Suweren zajęty zdejmowaniem maseczek ma to gdzieś.
Awatar użytkownika
Zbigniew Dżdżownica

Re: Jacek Kurski po rezygnacji Marzeny Paczuskiej zostanie powołany jeszcze raz, bo zarząd TVP musi być trzyosobowy

Zbigniew Dżdżownica Pią Maj 29, 2020 7:55 pm

No nareszcie, już się stęskniłem za Jacusiem
Awatar użytkownika
Dziadek

Re: Jacek Kurski po rezygnacji Marzeny Paczuskiej zostanie powołany jeszcze raz, bo zarząd TVP musi być trzyosobowy

Dziadek Pią Maj 29, 2020 7:59 pm

Kurczę ale fajnie.
Za rok 29 maja będziemy świętować 1. rocznicę Powołania Jacka Jeszcze Raz.

😁
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Maj 29, 2020 8:28 pm

Żenady produkowanej przez tow. Czabańskiego &s-ka ciąg dalszy...
Awatar użytkownika
nie no..

nie no.. Pią Maj 29, 2020 8:47 pm

Kpiny jakieś. Ja pierd_le! republika bananowa
Awatar użytkownika
ja_to_ja

ja_to_ja Pią Maj 29, 2020 8:52 pm

Oni nawet takich "przewałek" nie umieją kręcić bez kompromitacji? Nie mogli wcześniej się zorientować w statucie i najpierw nakłonić "Paczkę" do rezygnacji?
Śmieszne to i straszne...
Awatar użytkownika
wic

wic Pią Maj 29, 2020 9:22 pm

K O M P R O M I T A C JA
Awatar użytkownika
Rach

Rach Pią Maj 29, 2020 9:36 pm

Paczka do Polskiego Radia podobno. Kaminska juz spakowana?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Maj 29, 2020 10:19 pm

Za duże przecieki.
Przecież miały być 4 osoby, tak więc skoro 2 zajęte to i 2 wolne
Stanisławczyk i Rogoyski powinni być, ew. Sobala.
Awatar użytkownika
pawo

pawo Pią Maj 29, 2020 10:40 pm

A co tam. Odprawę się wzięło teraz można startować drugi raz. Przynajmniej niech drugi sort wie, na co poza sylwestrowymi gwiazdami idą miliardy dotacji od rządu.
Awatar użytkownika
yato

yato Pią Maj 29, 2020 10:56 pm

Cóż za amatorszczyzna. Dlaczego tak strasznie każą mi wstydzić się za mój kraj?
Awatar użytkownika
30 piętro Srebrna

30 piętro Srebrna Pią Maj 29, 2020 11:08 pm

"nie no.." napisał(a): Kpiny jakieś. Ja pierd_le! republika bananowa

Jajcarsko bananowa nie republika tylko kasta.
Tak w kabaretach końca PRL-u "a łone dyszkutyjom z boloncom głowom o tzw. wartościach prawicowych między jedną a drugą wypłatą z kolejnej rady nadzorczej mając wszystkich w d.. pie. A Jaro tutti di capi będzie bredził o impossibiliźmi i ogra się sam w szachy a jak przegra ze sobą to odstrzeli sobie stopę żeby było po jego myśli.
Awatar użytkownika
mimi

mimi Pią Maj 29, 2020 11:20 pm

"Dziadek" napisał(a): Kurczę ale fajnie.
Za rok 29 maja będziemy świętować 1. rocznicę Powołania Jacka Jeszcze Raz.

😁

z okolicznosciowym koncertem wystąpi Zenek
Awatar użytkownika
Animowany

Animowany Sob Maj 30, 2020 6:05 am

Upokarzania DudoPiSa ciag dalszy. Teraz juz nie ma swojego czlowieka w zarzadzie. Za to mamy prezydenta, ktorego nawet wlasna partia nie szanuje :d
Awatar użytkownika
YKK

YKK Sob Maj 30, 2020 8:49 am

Bolszewicy nic nie potrafią zrobić normalnie. Ale zastanawia mnie tylko to poparcie społeczeństwa. Zanik mózgu to jednak choroba cywilizacyjna?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości