[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jacek Kurski: rekompensata na media publiczne to jest obowiązek państwa

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Jacek Kurski: rekompensata na media publiczne to jest obowiązek państwa

Pawel Czw Mar 04, 2021 7:27 am

Tylko frajerzy płacą abonament RTV.Pamietam premierze Donaldzie Tusku.Dzis są konsekwencje.
Awatar użytkownika
Gosc

Re: Jacek Kurski: rekompensata na media publiczne to jest obowiązek państwa

Gosc Czw Mar 04, 2021 7:53 am

Nie ma żadnego obowiązku posiadania przez państwo telewizji. Spokojnie można to zastąpić sygnałem tv sejmowej i raz na zawsze skończyć z iluzją. Misja pluralizm racja stanu te rzeczy nie istnieją.
Awatar użytkownika
Banach

Banach Czw Mar 04, 2021 7:53 am

Przecież ma jeszcze dochód z reklam. Co on robi z taką kasą? Tekturową „Osiecką” z pięcioma statystami, że niby tłum?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Mar 04, 2021 9:03 am

Tak to jest jak socjaliści którzy znają tylko jeden ustrój są u władzy. Gdyby to jeszcze byli uczciwi socjaliści.. ale wystarczy spojrzeć na Kurskiego i już widać jego kryształową nieskazitelność pod tym względem
Awatar użytkownika
telewidzka

telewidzka Czw Mar 04, 2021 9:25 am

NIe kurski idioto tv publiczna tylko tv rządowa czyli aktualnie pisowska reżimowa tv. Naucz sie w koncu nieuku
Awatar użytkownika
Margaret Thatcher

Margaret Thatcher Czw Mar 04, 2021 9:30 am

Panie Jarosławie K. Państfo nie ma pieniędzy, Panstfo zabiera nam i daje wam. Zabiera fszytkim... i daje nielicznym. W tym problem.
Awatar użytkownika
tadzizna

tadzizna Czw Mar 04, 2021 9:41 am

Oczywiście, że na publiczne to tak. Ale ta telewizja jest rządowa, partyjna i reżimowa...
Awatar użytkownika
Grześ

Grześ Czw Mar 04, 2021 10:01 am

Dej. Dej mnie wincyj! Wincyj mnie dej!
Awatar użytkownika
Ewka Konewka

Ewka Konewka Czw Mar 04, 2021 10:03 am

Płace abnonament jako dumna Polka, dumna ze SWOJEJ Telewizji!
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Mar 04, 2021 10:27 am

Żeby to jeszcze były publiczne media to byłoby pół biedy... Prawda jest taka, że z publicznymi mediami to nie ma nic wspólnego. To jest zwykła rządowa tuba propagandowa i nic więcej. Pamiętamy jak za 2 miliardy z naszych podatków Duda sobie w TVPiS kampanie wyborczą zoorganizował. Przedstawiali go jak słońce narodu. Takiego kurestwa to nawet w Dzienniku Telewizyjnym w PRL nie było.
Awatar użytkownika
haha

haha Czw Mar 04, 2021 10:31 am

Ja myślę, że skoro TVP doczekało się takiego prezesa co to wszystko zamienia w złoto, to po co w ogóle rekompensata. On sam jest co najmniej jak te 3,5 miliarda, skoro sama jego obecność działa cuda, zatrudniani są najlepsi dziennikarze, oglądalność szybuje, przychody reklamowe rosną, bo prezes wykupił najlepsze treści na licencji, które na pewno kupił taniej, bo dostał rabat 90 proc. za swój poziom managingu, do tego pracownicy zgodzili się zarabiać mniej, bo pomagają Polsce wstać z kolan więc i koszta maleją, Kim Dzong Un się kłania w pas za poziom wiecie czego, gole Lewandowskiego liczą się podwójnie, bo TVP je pokazuje po dwa razy, ogólnie gdyby TVP zajmowała się paliwami, to by przebiła wynikami Orlen, taki to prezes...
Awatar użytkownika
George

George Czw Mar 04, 2021 10:40 am

Zakodować TVP i będzie spokój. Kto chce niech płaci a nie zmuszać ludzi do płacenia haraczu. Panie Kurski coś pan Rydzyk? Zarób Pan jak każdy obywatel. Zakodować i reklamki. Ale ma Pan obawy że wtedy okaże się ilu jest zwolenników TVP. Zakodować nie pasożytować. To jest dobra zmiana.
Awatar użytkownika
YV

YV Czw Mar 04, 2021 10:59 am

Tak, ale po likwidacji abonamentu!
Awatar użytkownika
Pasjonat

Pasjonat Czw Mar 04, 2021 11:01 am

Abonament RTV i pieniądze z budżetu państwa powinno się zlikwidować. TVP powinno się utrzymywać jak Polsat czy TVN z reklam lub od darowizny.
Podatki i podatki co to za państwo.
Awatar użytkownika
Pasjonat

Pasjonat Czw Mar 04, 2021 11:06 am

2 mld z czego może pójść z prądu, cen żywności, z podatków od AGD i RTV, a ceny rosną i rosną , podatki coraz wyższe.

A miało być tak podatki jak najniższe a jest odwrotnie . Smutne, aż się płakać chcę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości