WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
iq

Jacek Pałasiński o „Polsce niedomytej jak Kaczyński”. TVN: nie kontrolujemy i nie odpowiadamy za to

iq Czw Wrz 04, 2014 1:21 am

O co ta awantura? Że Jacek prawdę powiedział? Czego oczekujecie od mediów? Chyba prawdy żeby wasz świat był poukładany. Oburzeni niech będą lepsi i tyle.
Awatar użytkownika
Widz

Re: Jacek Pałasiński o „Polsce niedomytej jak Kaczyński”. TVN: nie kontrolujemy i nie odpowiadamy za to

Widz Czw Wrz 04, 2014 1:39 am

Uwielbiam Jacka Palasinskiego. Ma ogromnie dużo wiedzy.
Awatar użytkownika
Jerzy

Re: Jacek Pałasiński o „Polsce niedomytej jak Kaczyński”. TVN: nie kontrolujemy i nie odpowiadamy za to

Jerzy Czw Wrz 04, 2014 1:55 am

Te dwa komentarze powyżej to wypisz, wymaluj Pałasiński. Siedzi i ocenia sam siebie, żenada.
Awatar użytkownika
normalny

normalny Czw Wrz 04, 2014 3:07 am

Sam pytam i sam odpowiadam... Brawo panie J.P. To było na trzeźwo?
Awatar użytkownika
Gie

Gie Czw Wrz 04, 2014 6:40 am

Takim jadem i nienawiścią zionie facet który jeszcze kilka lat temu w TVN24 mówił tylko o papieży? Ja ten TVN24 potrafi odmienić ludzi.
Awatar użytkownika
Erwu

Erwu Czw Wrz 04, 2014 7:38 am

Boli was PISdzielcy, że powiedział prawdę? Zamiast wydawać miliony na ochronę Karła wyślijcie go do dentysty i psychologa.
Awatar użytkownika
Kornelia

Kornelia Czw Wrz 04, 2014 7:53 am

Że flejtuch z Kaczyńskiego to widać, np.łupież na marynarce, włosy wystające z nosa, przekręcony krawat itd. Polska może zostać takim flejtuchem kiedy...................................................co jednak się nie zdarzy.
Awatar użytkownika
olo

olo Czw Wrz 04, 2014 8:03 am

I tak jeden chamski wpis przerodziła się w festiwal wzajemnych obelg. A nasz kochany TVN (czyt. Poland Today) umywa rączki. Jakoś Szymonowi Majewskiemu nie odpuściliscie?
Awatar użytkownika
:P

:P Czw Wrz 04, 2014 8:14 am

Pereira mowi, ze nie slyszal, zeby ktos mowil, ze Tusk jest niedomyty (wsrod niepokornych). Ale juz pisac, ze ma "charyzme scierki" to jest OK i to pewnie "bolesna prawda". To niech sie Kaczor domyje scierka i bedzie remis. :) Zabawne jest to, ze "niepokorni" oburzaja sie zawsze gdy ktos dowali im dokladnie w ten sam sposob, w jaki oni sobie poczynaja. Stad ta nienawisc do "Niesiola" czy Paliktora, ktorzy po prostu stosuja pisowski styl odpowiedzi ale kieruja go w PiS. Poszukajcie belki w swoim oku, panowie.
Awatar użytkownika
gosiapar1

gosiapar1 Czw Wrz 04, 2014 8:53 am

Mamy KOCHANI demokrację,na którą ja osobiście czekałam całe moje młode życie i mówienie prawdy uważam za konieczne.Krytykanctwo polskie nie ma tu nic wspólnego z trafną wypowiedzią Pana Jacka Pałasińskiego.MOŻE PO TEJ WYPOWIEDZI ...cała POLSKA popatrzy w lustro i każdy zacznie od siebie.Smutno mi tylko,że przez takich ludzi jak Kaczyński jesteśmy podzieleni i opluwamy się na każdym kroku....ZAMIAST BUDOWAĆ,POPRAWIAĆ i być dumnym z tego co w nas wspaniałe.
Awatar użytkownika
elo!

elo! Czw Wrz 04, 2014 9:10 am

Przecież napisał prawdę! W czym rzecz?
Awatar użytkownika
JWO

JWO Czw Wrz 04, 2014 9:30 am

Wpis Pałasińskiego to, jak ktoś słusznie zauważył, język Der Sturmera o Żydach.
Awatar użytkownika
Inna

Inna Czw Wrz 04, 2014 9:31 am

Rzecz nie w rzekomej prawdzie, czy wolności słowa, ale w KULTURZE. Czy naprawdę większość zapomniała co to dobre wychowanie?
Awatar użytkownika
emil

emil Czw Wrz 04, 2014 9:38 am

Co można powiedzieć o dziennikarzu, który o przywódcy opozycji (jaki on by nie był) wyraża się w ten sposób? Albo Pałasiński ma totalnie zlasowany mózg i nie wie gdzie jest granica, albo w uwielbieniu obecnej władzy jest w stanie zrobić absolutnie wszystko. A TVN zamiatając temat pod dywan daje sygnał, że dalej będzie tolerował takie występki. Kto następny obrazi Kaczora?
Awatar użytkownika
Donald amber Bąk

Donald amber Bąk Czw Wrz 04, 2014 9:43 am

A ja w sumie nic nie mam do wypowiedzi tego funkcjonariusza. Od dziś Tuska będę nazywał niedomyty rudzielec. Sam osobiście mam wąski zasób słów. Dzięki niedomytemu pałasińskiemu rozszerzam swoje horyzonty.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości