WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Jacek Sobala faworytem w konkursie na szefa Polskiego Radia

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Sty 18, 2017 2:44 am

Towarzyszu Czabański, wicie-rozumicie kto ma być prezesem ? Pomożecie ? No !!! Pomożecie :) Zawsze byliście z partią. Aktyw partyjny o was nie zapomni :D :D :D
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Jacek Sobala faworytem w konkursie na szefa Polskiego Radia

Marcin Śro Sty 18, 2017 2:57 am

Widać co to za "organ", jak nawet nie potrafi dobrze policzyć kopert :D
Awatar użytkownika
jaja

jaja Śro Sty 18, 2017 3:36 am

Facet, który za każdym razem gdzie się w PR nie pojawił, tam namieszał i nasmrodził - teraz faworytem :) Tragi-komedia.
Awatar użytkownika
Becia

Becia Śro Sty 18, 2017 3:55 am

No bo prezes Stanisławczyk będzie dyrektorem TVP 1. Zakład ?
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Sty 18, 2017 5:18 am

Wzmorzenie na portalu antyrządowe od paru dni jest spore.A bylo już tak spoookojnie.no cóż opozycja nie daje rady...Przynajmniej metodami bezprzemocowymi...życzę powrotu przynajmniej do tego co było parę dni temu. A co do tematu to mieliśmy murowanego stuprocentowego faworyta na prezesa tvp wg.waszych informacji i opiniodawców i skończyło się inaczej.I mam nadzieję,że i teraz się inaczej skończy,bo choć nie mam tak negatywnego zdania o nim jak wielu jego przeciwników,wrogów,ogarniętych maniami prześladowczymi i nienawiścią,ba daleko mi do nich,uważam,że nie powinien zosać ani prezesem ani dyrektorem żadnej anteny i myślę,żenie zostanie,acz poczekam.NIepotrzebny konkurs,obawiam się,choć nie za mocno mnie to obchodzi,że nzów na tym straci i sam KCz i cała ta rada.Rozumiem merytoryczne powody,intencje też różne są i te faktyczne i te przypisywane,ale niepotrzebne to i raczej zaszkodzić może niż pomoże,no ale możenie;poza tym być może to znów tylko formalność,zasłonka,zwłaszcza jeśli nikt nie przedstawi naprawdę dobrej oferty,a tak coś czuje,że nie przedstawi.Czy dlatego,że wiedzą jaki sens ma konkurs, czy dlatego,że nie mają takich ofert,pomysłów, albo przynajmniej w obecnych warunkach i mozliwościach finansowodziennikarskoorganizacyjnych...nie wiem i choc bardzoobchodzi mnie los Pr,to akurat to średnio;ale wiadomo im więcej osób miałoby bardzo dobre pomysły na r.publ.tym lepiej. Co kto z nimi zrobi,robi...
Bez względu na to jak oceniać gościa, poprzednie władze pr tak chwalone przez konkretne środowiska narobiły tyyyyle smrodu przez ostatnie lata, że niezwykle trudno będzie to przebić.Choć oni też czasem puszczali ten bezwonny,co truje.Albo na _ten smród się niektóre nosy "zatykały". NIc,zobaczymy,płakaćnie będę,ale nie jestem tego zwolennikiem,wiecej konkurs wg.mnie zbędny.
Awatar użytkownika
Czytacz

Czytacz Śro Sty 18, 2017 7:37 am

Panie Ty /"Ja"/ Tyle pisaniny o 4 nad ranem, a tak msły treści..,
Awatar użytkownika
Sprywatyzować PR

Sprywatyzować PR Śro Sty 18, 2017 8:01 am

Sprywatyzować Polskie Radio żeby więcej funkcjonariuszy ideologicznych PiSu tam nie zatrudniali. Niech rozwijają idee kaczyzmu na katedrze na Nowogrodzkiej a nie za publiczne czyli moje pieniądze. Na kaczystów zagłosowało mniej niż 20% Polaków.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Sty 18, 2017 8:50 am

Trzymam kciuki za Jacka Sobalę. :D Poznałem się na nim, kiedy był dyrektorem radiowej Jedynki w 2007 i 2008 roku. Wspaniale zarządzał Jedynką, było dużo konserwatywnych audycji na antenie, których z przyjemnością się słuchało. :) Szkoda, że potem jego następcy wszystko zepsuli. :(

Również jako dyrektor Trójki na początku 2010 roku mi imponował, niestety był tym dyrektorem bardzo krótko i chyba nie zdążył zrobić nawet 50% tego, co zamierzał. A szkoda, bo zmiany były obiecujące, pamiętam na przykład genialne pasmo publicystyczne "Trójka po trzeciej" z konserwatywnymi prowadzącymi o godzinie 15:00. Ciekawie się tego słuchało.

Jeśli zostanie prezesem Polskiego Radia, może być naprawdę rewelacja! Barbara Stanisławczyk była niezła, ale Jacek Sobala może być jeszcze lepszy i popchnie sprawy jeszcze bardziej do przodu! :D
Awatar użytkownika
Monia

Monia Śro Sty 18, 2017 9:11 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Trzymam kciuki za Jacka Sobalę. Poznałem się na nim, kiedy był dyrektorem radiowej Jedynki w 2007 i 2008 roku. Wspaniale zarządzał Jedynką, było dużo konserwatywnych audycji na antenie, których z przyjemnością się słuchało. Szkoda, że potem jego następcy wszystko zepsuli.

Również jako dyrektor Trójki na początku 2010 roku mi imponował, niestety był tym dyrektorem bardzo krótko i chyba nie zdążył zrobić nawet 50% tego, co zamierzał. A szkoda, bo zmiany były obiecujące, pamiętam na przykład genialne pasmo publicystyczne "Trójka po trzeciej" z konserwatywnymi prowadzącymi o godzinie 15:00. Ciekawie się tego słuchało.

Jeśli zostanie prezesem Polskiego Radia, może być naprawdę rewelacja! Barbara Stanisławczyk była niezła, ale Jacek Sobala może być jeszcze lepszy i popchnie sprawy jeszcze bardziej do przodu!

Niezła szydera :) :) :) :)
Awatar użytkownika
logo

logo Śro Sty 18, 2017 9:21 am

Wujek, zawsze w Ciebie wierzyłem :)
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Sty 18, 2017 9:21 am

To nie jest szydera, Moniu.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Śro Sty 18, 2017 9:24 am

Czyzby PIS mialo braki w kadrach?
Sobala do dziela! Juz prawie wszystko zniszczone, wszyscy sie poddali. Trzymaj tylko slupki co by bardziej nie spadly i nie baw sie w swoja "wizje radia" Pamietasz jak to sie ostatnio skonczylo? :-D
Awatar użytkownika
IT

IT Śro Sty 18, 2017 9:24 am

"Becia" napisał(a): No bo prezes Stanisławczyk będzie dyrektorem TVP 1. Zakład ?
Nikim nie będzie. TVP to nie strefa wpływów czabana
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Śro Sty 18, 2017 9:25 am

Sobala? Stanisławczyk po nim będzie wspominana jako wspaniała i miła prezes z wizją, charyzmą i przesłaniem.
To ciekawe, że po prawej stronie ławeczka jest taka króciutka.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Sty 18, 2017 9:35 am

"widz555" napisał(a): Sobala? Stanisławczyk po nim będzie wspominana jako wspaniała i miła prezes z wizją, charyzmą i przesłaniem.
To ciekawe, że po prawej stronie ławeczka jest taka króciutka.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :D :lol:

Barbara Stanisławczyk bardzo dużo zrobiła dla Polskiego Radia, ale wydaje mi się, że Jacek Sobala mógłby zrobić jeszcze więcej. :) Ale powtarzam: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;) Nie ukrywam bowiem, że nie jestem lewakiem, a misję Polskiego Radia widzę jako szerzenie konserwatywnych wartości. :D Więc Jacek Sobala może bardziej spełnić moje oczekiwania, ma większe doświadczenie i już miał okazję się zaprezentować w Polskim Radiu. :) Wierzę w niego po prostu!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 0 gości