WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Jadczak pisze o telefonach Stanowskiego do Michniewicza i „Fryzjera”

Tomek Nie Lip 03, 2022 10:56 am

Ksysiu to taki typowy cwaniaczek, co sie dorwal do koryta. Sorry ludziska, ale dla mnie jest nieetyczne promowanie bukmacherki będąc "dziennikarzem sportowym". Stanowski żyje, jak lord. Niech ma, nie zazdroszczę. Ale denerwuje mnie, że uzurpuje sobie prawo do robienia za sumienie narodu. Kimże on jest?
Awatar użytkownika
Bobo

Re: Jadczak pisze o telefonach Stanowskiego do Michniewicza i „Fryzjera”

Bobo Nie Lip 03, 2022 1:02 pm

Ale ten jadddddddczak to śmieszny człowieczek:)))
Awatar użytkownika
sky

sky Nie Lip 03, 2022 1:13 pm

Szanowne państwo .... Telefony wykonuje Apple, Xiaomi, OPPO.a Stanowski do Michniewicza co najwyżej potrafi zadzwonić. Taki szczegół, ale kogo to
Awatar użytkownika
Hipokryzja

Hipokryzja Nie Lip 03, 2022 1:24 pm

Dla mnie ten cały Stanowski ma w sobie coś odpychającego. Robi z siebie takiego niby równego, fajnego gościa, ale bije od niego na kilometr zadufaniem w sobie i egocentryzmem.
Awatar użytkownika
StanySwiadomosci

StanySwiadomosci Nie Lip 03, 2022 3:03 pm

Jadczak słabo tym razem się postarał, bo Stano sam się przyznał we własnej książce Stan Futbolu do kontaktów z Forbrichem, spotkaniem (nawet spotkaniem, nie telefonowaniem) i świadomym wykorzystaniem możliwości Forbricha w celu jak to sam napisał spacyfikowania sędziego, który groził mu procesem. Polecam uwadze - z jego własnej książki, więc chyba nie powinien się teraz wykręcać: wykop.pl/link/6715361/stanowski-w-ksiazce-o-tym-jak-na-jego-prosbe-fryzjer-spacyfikowal-sedziego/ Generuje to jeszcze więcej pytań, np. jakim cudem Stano wiedział co robi Fryzjer i jak mu może pomóc, a Michniewicz nie, choć wisiał z Forbrichem na telefonie jak dwie psiapsióły :) Ja nie wiem jak było, ale chciałbym się dowiedzieć, bo pachnie to nieładnie dla obydwu panów.
Awatar użytkownika
Szanowne państwo

Szanowne państwo Nie Lip 03, 2022 3:25 pm

"sky" napisał(a): Szanowne państwo .... Telefony wykonuje Apple, Xiaomi, OPPO.a Stanowski do Michniewicza co najwyżej potrafi zadzwonić. Taki szczegół, ale kogo to

Ale na "odebrać telefon" już pozwalasz?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości