[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jak kupić tanie mieszkanie? Przedstawiamy na to pomysły

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
kosmon

Re: Jak kupić tanie mieszkanie? Przedstawiamy na to pomysły

kosmon Czw Lip 30, 2015 9:49 am

Zdecydowanie popieram - im dalej od miasta tym lepiej. Generalnie radzę kupować mieszkania w mniejszych miejscowościach. Przecież różnice w kosztach są kosmiczne, nawet po 200 tysięcy, a w dalszym ciągu pod miastem można kupować tak samo piękne nieruchomości!
Awatar użytkownika
roberts

roberts Wto Sie 11, 2015 2:20 pm

Agsik pytałaś o dojazd do stolicy - w chwili obecnej dojazd z Radzymina zajmuje mi około 30 minut z tym, że ja wyjeżdżam dość wcześnie, wiem że ludzie którzy jadą później jadą trochę dłużej. Ja akurat mieszkam w domu a nie na osiedlu i powiem Ci, że dom kupiłem w cenie niewielkiego mieszkania w Warszawie. A najlepsze jest to, że obecnie budowana obwodnica Marek sprawi, że dojazd z Radzymina do Warszawy to będzie ok 8-10 minut... :-)
Awatar użytkownika
Kokoz

Kokoz Wto Sie 18, 2015 10:34 am

Większość dzielnic w Warszawie jest bardzo droga. Mi się udało upolować fajne mieszkanie na Białołęce na Osiedlu Ostródzka. Było w promocji 3 pokoje w cenie 2, bardzo ładne i funkcjonalne, więc można je nowocześnie zaaranżować.
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Wto Gru 15, 2015 1:12 pm

Kuzyn kupi z "komorniczej okazji" i wyszło mu to cenowo całkiem przyzwoicie, w dodatku wszystko prawnie pozałatwiane, nie bał się, że wyjdą jakieś niezałatwione sprawy typu zaległe meldunki i spory z właścicielami ;) A co do samego artykułu to trochę w tym prawdy jest, za Warszawską pensję planujemy z żoną kupić w przyszłym roku mieszkanie w Łodzi. Jeszcze żadnych ofert nie przeglądaliśmy ale na pewno wysoko, od 8 piętra w gorę.
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Śro Gru 16, 2015 1:18 pm

Bogdan, jak nowe inwestycje, a wysoko to szukaj wieżowca najlepiej, teraz kilka się wzniosła czy w tym czy w tamtym roku, na pewno jeszcze jakieś wolne miejsca będą. :)
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Czw Gru 17, 2015 12:57 pm

No ja nie znam takich akurat, bloków owszem mam kilka w broszurkach, a jesli chodzi o wieżowce to nie znalazłem nic szczególnego.
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Pon Gru 21, 2015 12:58 pm

No jak nie, a popatrz chociażby na Panoramikę na Bartoka ;) wieżowiec, całkiem niezły standard, nie wiem jakie ceny, ale wizualnie bardzo ok moim zd.
Awatar użytkownika
gerbek

gerbek Czw Sty 14, 2016 11:12 am

Potwierdzam. Nikt nie chce mieszkać w stolicy, ludzie uciekają pod miasta, i na dobrą sprawę nie ma się co dziwić. Dużo lepsze warunki cenowe, ładniejsze otoczenie, niższe ceny usług. Po co nam te centra dużych miast? He?
Awatar użytkownika
mekolt

mekolt Pią Lut 19, 2016 10:38 am

Ale to się nic nie zmieni. Pod Warszawą jest znacznie taniej i trudno oczekiwać, że sytuacja zacznie wyglądać inaczej. Póki co, pod miastem można kupić rewelacyjne nieruchomości za małe pieniądze. Pytanie tylko czy do tego wszystkiego znajdą się odpowiedni zainteresowani. No właśnie - czy znajdą się?
Awatar użytkownika
petks

petks Czw Kwi 21, 2016 9:31 am

Akacjowa Aleja w Radzyminie jako dobry przykład - ale ogólnie widać, że ludzie szukają okazji poza dużymi miastami. To normalne. Nikt nie chce mieć kredytu na 30 lat z wysoka ratą. Chcemy normalności. Mnie np. dojazd do pracy zajmuje mniej niż przebijanie się z jednej dzielnicy na drugą. Stolica może kiedyś była ok. Teraz to masakra.
Awatar użytkownika
kortes

kortes Czw Wrz 15, 2016 9:42 am

Radzymin, Akacjowa Aleja, ogólnie ludzie uciekają poza miasto, tam są możliwości dużo większe, znacznie niższe koszty. Trzeba przede wszystkim stawiać na rozsądne rozwiązania, zamiast spłacać całe życie wysokie raty, miecie je takie, które pozwolą na normalne życie. Po co ładować się w koszty z kosmosu?
Awatar użytkownika
Enter

Enter Nie Lis 27, 2016 1:10 pm

Toczą się dyskusje, czy tanie = bezczynszowe. Nie wdając się w definowanie znaczenia słowa "bezczynszowe", wydaje się, że to jest sposób na oszczędności, pierwszym, podstawowym warunkiem jest współpraca między sąsiadami, dzielenie się obowiązkami i zrozumienie wzajemnych potrzeb. Wówczas można uszczknąć parędziesiąt zł co miesiąc, może sto kilkadziesiąt. W Warszawie niemal symbolem bezczynszówek stał się Klijańczyk, wybieram się na dni otwarte, żeby sobie to wszystko przekalkulować.
Awatar użytkownika
mania

mania Sob Lut 25, 2017 11:12 pm

Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie warto postawić na okoliczne miasta. Dojazd na przykład z Marek jest świetny, okolica bardzo ładna. A ceny mieszkań to chyba połowa tego, co w Warszawie, więc można sobie pozwolić na więcej.
Awatar użytkownika
leon ku

leon ku Wto Gru 12, 2017 1:33 pm

Przede wszystkm trzeba dlugo szukac. I nie zamykac sie na pewne możliwości. ja szukałem mieszkania do kupna prawie rok. Najpierw brałem pdo uwagę tylko centrum wawy, ale cenby sa tam przerażające. Poza tym chcialem miec w okolicy choc troche zieleni, a najlepiej również własny ogród. mażenia się spełniły, gdy znalazłem osiedle Leśny Kwiat. teraz czekam na odbiór kluczy.
Awatar użytkownika
Anielka

Anielka Śro Lut 21, 2018 9:35 pm

Nam się udało jeszcze w tamtym roku wykupić mieszkanie na nowym osiedlu bliskitarchomin.com Jeszcze czekamy na informacje w sprawie dopłat w MDM, ale nawet bez tego to i tak korzystna oferta. Osiedle ma niezłą lokalizację i standard mieszkań. To tego sporo tu zieleni, więc będzie gdzie spacerować z dzieciakami.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości