WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
helgan

Re: Jak kupić tanie mieszkanie? Przedstawiamy na to pomysły

helgan Pią Sie 24, 2012 11:20 am

Warto kupować po prostu podczas cenowych okazji, bo wtedy rzeczywiście można na tym nieźle wyjść. My kupiliśmy teraz dwa mieszkania jedno pod drugim, w sumie 92 metry i połączyliśmy je schodami Prudlik. Dzieci i my, mamy dla siebie oddzielne piętra ;-)
Awatar użytkownika
Halo2

Halo2 Pią Kwi 26, 2013 2:20 pm

POlecam sledzic promocje. Pierwsza z brzegu np Panorama Zatorska we Wrocku na DS. DObre ceny swietna komunikacja i moim zdaniem swietny pomysl na ciekawa inwestycje, ktora na bank sie potem zwroci.
Awatar użytkownika
qibaczu

qibaczu Sob Cze 01, 2013 4:19 pm

Halo2 napisał(a):POlecam sledzic promocje. Pierwsza z brzegu np Panorama Zatorska we Wrocku na DS. DObre ceny swietna komunikacja i moim zdaniem swietny pomysl na ciekawa inwestycje, ktora na bank sie potem zwroci.

Wiem ,że ostatnio jakieś dni otwarte były i niestety nie dałam rady podjechać. Powiem tak, ceny te co są teraz na stronie są bardzo atrakcyjne. Nie wiem tylko czy to nie jakaś promocja.
Ale jak inni deweloperzy we Wroclawiu?
Także odpowiadając na pytanie do tematu to moim zdaniem trzzeba czekać na promocję, jak w supermarketach :)
Awatar użytkownika
makson

makson Pon Lip 22, 2013 11:32 am

To prawda - ceny zdecydowanie najbardziej poleciały w regionie Warszawy. Prześledźcie sobie bazy Jartomu - w branży nieruchomości magazynowych, tak to dopiero widać dobre wyceny. Firmy z dobrym kapitałem mogą teraz robić naprawdę solidne interesy.
Awatar użytkownika
Marian

Marian Śro Wrz 18, 2013 5:10 pm

Wydaje mi się że warto skorzystać z promocji dewelopera.
Awatar użytkownika
marta

marta Pią Paź 11, 2013 6:24 pm

Mnie też tak się wydaje zwłaszcza jeśli promocja jest atrakcyjna i mieszkanie można u JWC kupić już za 220.000 zł i to wykończone pod klucz..
Awatar użytkownika
nickk

nickk Czw Paź 31, 2013 1:05 am

niezła cena u tego dewelopera, sam teraz szukam mieszkania i rozglądam się za jakimiś ciekawymi ofertami, sporo znajomych dostało rabaty przy zakupie nowego mieszkania
Awatar użytkownika
Tekla

Tekla Czw Lis 21, 2013 10:04 pm

Rzeczywiście jest wiele opcji żeby obniżyć koszty mieszkania, też zależy nam żeby kupić jak najtaniej i wziąć dobry kredyt.
Awatar użytkownika
wanda

wanda Sob Lis 23, 2013 9:47 pm

ceny mieszkań są nadal bardzo wysokie i bez kredytu nie ma szans żeby kupić. mi się trochę spieszyło, ze względu na brak wkładu własnego do końca tego roku. i tak zaczęła się przygoda z szukaniem hipotecznego, którą się udało zakończyć sukcesem w getinie. i mieszkanko nasze :)
Awatar użytkownika
aneta

aneta Nie Lis 24, 2013 9:54 pm

Tekla napisał(a):Rzeczywiście jest wiele opcji żeby obniżyć koszty mieszkania, też zależy nam żeby kupić jak najtaniej i wziąć dobry kredyt.

Ja mogę Ci polecić kredyt w Getin Banku, sama niedawno kupiłam mieszkanie i Getin wyróżniał się ciekawą ofertą ale także profesjonalną obsługą. Polecam
Awatar użytkownika
aannaa

aannaa Pon Lis 25, 2013 10:02 am

aneta napisał(a):
Tekla napisał(a):Rzeczywiście jest wiele opcji żeby obniżyć koszty mieszkania, też zależy nam żeby kupić jak najtaniej i wziąć dobry kredyt.

Ja mogę Ci polecić kredyt w Getin Banku, sama niedawno kupiłam mieszkanie i Getin wyróżniał się ciekawą ofertą ale także profesjonalną obsługą. Polecam

dokładnie, ja tez polecam getin, miałam problem z uzyskaniem kredytu, bo prowadzę działalność, nigdzie nie chcieli mi dać, a tutaj bez problemu
Awatar użytkownika
rafik80

rafik80 Czw Gru 12, 2013 7:51 pm

Trzeba porządnie wgryźć się w ogłoszenia i nowobudowane inwestycje, porządnie prześledzić i można czasem trafić na korzystną propozycję
Ja podpisałem właśnie umowę na zakup szeregówki z AZ Budownictwo - Aleje Kokosowe we wrocławskich Stabłowicach - cena jak za mieszkanie we Wrocławiu, świetna spokojna lokalizacja, dobrze budowane, porządny zaufany developer bo nawet nagradzany za developera roku
Jak sie szuka to się znajdzie
Awatar użytkownika
margot

margot Pon Mar 03, 2014 4:42 pm

Cóż, z mieszkami jest masakra, bo ciężko znaleźć firmę, która wykona ten remont dobrze, kantują na wszystkim, a słowo terminowość nie istnieje. Natomiast jeśli chodzi o przygotowanie mieszkania pod remont, to w Wawie mamy taką firmę o nazwie Pewex. Burzyli ścianę, zrywali podłogi, kafelki. W 2 dni mieszkanie gotowe do wykonania remontu. Przy wykończeniówce i innych wykonawcach tak różowo nie było.
Awatar użytkownika
magiel

magiel Pią Mar 21, 2014 12:58 pm

Wszystko fajnie, bo faktycznie wyceny w Jartomie są bardzo dobre, ale powiedzcie mi - kto w tym momencie posiada na to środki? Bo ja tych środków na rynku jakoś nie widzę. W momencie kiedy się pojawią, na rynku może zacząć się robić całkiem ciekawie.
Awatar użytkownika
prapra

prapra Wto Maj 27, 2014 8:59 pm

Teraz mieszkania są o wiele tańsze, nawet w stolicy. Można kupić fajne mieszkanie w dobrej cenie. Deweloperzy mają ciekawe oferty dla młodych.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość