WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Spike

„Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada. Steczkowska, Socha, Malinowski, Foremniak i Roznerski w obsadzie

Spike Czw Sie 15, 2019 1:08 am

Nie dość, że polscy producenci tworzą programy i seriale na licencjach zagranicznych, to teraz jeszcze kopiują fabułę filmu z Holandii, czy oni nie mogą wymyślić czegoś samemu... no tak zapomniałem przecież to Polsat i Endemol xd
Awatar użytkownika
Ian

Re: „Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada. Steczkowska, Socha, Malinowski, Foremniak i Roznerski w obsadzie

Ian Czw Sie 15, 2019 1:15 am

To już jest plaga z tym kopiowaniem wszelkiej maści zagranicznych programów, seriali, filmów itd. Rada dla producentów - myślenie nad nowymi polskimi programami nie boli.
Awatar użytkownika
Magic

Re: „Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada. Steczkowska, Socha, Malinowski, Foremniak i Roznerski w obsadzie

Magic Czw Sie 15, 2019 1:21 am

Boże znowu Roznerski, czy on musi wystąpić w każdej komedii romantycznej w naszym kraju?! Jeszcze tylko Karolaka i Adamczyka brakuje do dream teamu.
Awatar użytkownika
Fanka

Fanka Czw Sie 15, 2019 1:23 am

A ja uważam, że obsada poza drobnymi wyjątkami (Roznerski czy Wieniawa) jest zachęcająca do obejrzenia filmu.
Awatar użytkownika
ob

ob Czw Sie 15, 2019 1:24 am

oho kolejny film bez scenariusza, ale promowany influencerami? słabo.
Awatar użytkownika
Matylda

Matylda Czw Sie 15, 2019 10:14 am

Nazwisko: ROZNIEWSKI skutecznie odstraszylo mnie od tego filmu!!!!
Awatar użytkownika
Poporawka

Poporawka Czw Sie 15, 2019 11:40 am

A kto to ROZNIEWSKI??? Bo z tego co wiem, to będzie grał Mikołaj ROZNERSKI
Awatar użytkownika
Mateo

Mateo Czw Sie 15, 2019 2:02 pm

A kto to ROZNIEWSKI??? Bo z tego co wiem, to będzie grał Mikołaj ROZNERSKI
Poporawka2019-08-15 11:40. Jest tak cienki i taki z niego „aktor”, ze bez znaczenia czy rozniewski czy roznierski
Awatar użytkownika
Do mateo

Do mateo Czw Sie 15, 2019 4:47 pm

Nie ważne jak mówią ważne, że po nazwisku, ale niektórzy mają z problem z napisaniem i zapamiętaniem nazwiska Roznerski, Mateo Ty również pisząc Roznierski zamiast Roznerski, pozdrowienia
Awatar użytkownika
Edward z Michaliną

Edward z Michaliną Czw Sie 15, 2019 4:52 pm

Nie ważne jak mówią ważne, że po nazwisku, ale niektórzy mają z problem z napisaniem i zapamiętaniem nazwiska Roznerski, Mateo Ty również pisząc Roznierski zamiast Roznerski, pozdrowienia XxxxxxxxXxxxxxxxxxxxxXxxxxxxxxxxxxXxxxxA moze po prostu z tego roznieskiego czy jak tak roznerskiego jest taki marny aktorzyna, ze po prostu nie ma co zapamietywac....🤔Szkoda glowe sobie zaprzatac i tyle
Awatar użytkownika
nabi

nabi Pon Sie 19, 2019 1:07 pm

Roznerski nowym Karolakiem polskich komedii (romantycznych) :)
Awatar użytkownika
Iza

Iza Czw Lis 14, 2019 6:41 pm

Ludzie czy Wam się jeszcze nie opatrzyła ta Socha, co już chyba była we wszystkich reklamach serialach, filmach, sok Kubuś nawet w necie reklamuje,....Może i fajna naturalna rodzinna i usmiechnieta ale już jej nadto. Nie nie idę na to do kina ...basta ! Sorry zmęczona jestem🙄😜😀
Awatar użytkownika
ernest

ernest Śro Lis 27, 2019 4:29 pm

Znakomita obsada, a w tym przepiękna pani Socha! Dskonały wybór aktorów do głownych ról!
Awatar użytkownika
Magda

Magda Nie Gru 01, 2019 4:37 pm

Socha jest w tym filmie tak śliczna, że naprawdę nie mozna było wybrać lepiej. Świetna drapieżna Foremniak, Mecwaldowski i Olszówka też dla mnie bomba. Dobra komedia romantyczna na przedświątecznymczas jest zawsze miłe widziana :)
Awatar użytkownika
Zołza

Zołza Czw Gru 05, 2019 8:17 pm

Byłam w kinie, widziałam. Nie wiem o co tyle marudzenia, bo film jest fajny, zabawny, śmieszny. Pewnie, że to nie kultura wysoka, ale jako forma rozrywki super spełnił swoje zadanie :-)
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość