WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
iksiński

„Jaka to melodia?” z Norbim od 1 września w TVP1. Emisja przez 7 dni w tygodniu

iksiński Pią Sie 31, 2018 5:51 am

Po owocach go poznacie
Awatar użytkownika
internauta

Re: „Jaka to melodia?” z Norbim od 1 września w TVP1. Emisja przez 7 dni w tygodniu

internauta Pią Sie 31, 2018 7:37 am

"Weekendowe wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne Caritas Polska."
Ooo, to zupełnie jak nagrody dla rządu! Czyżby pomysł prezesa Kurskiego?
Awatar użytkownika
widz555

Re: „Jaka to melodia?” z Norbim od 1 września w TVP1. Emisja przez 7 dni w tygodniu

widz555 Pią Sie 31, 2018 8:48 am

"Weekendowe wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne Caritas Polska."
A Caritas o tym wie, czy to tylko oddolna ustawka prezesa?
Awatar użytkownika
Elżunia

Elżunia Pią Sie 31, 2018 9:26 am

Och, Caritas i Norbi - doskonałe zestawienie. Przydałaby się jeszcze Jola Rutowicz i modlitwy w przerwach reklamowych,
Awatar użytkownika
tedi

tedi Pią Sie 31, 2018 9:33 am

Ale się oplułem - nagrody i CARITAS - premia +
Jeszcze holecka niech wystąpi o dyrektor tadeusz ?. A na radio ma ryja też będą nagrody.
Żenada !!!!
Awatar użytkownika
janek32k

janek32k Pią Sie 31, 2018 10:59 am

Beznadziejna tapeta na ekranie co pokazują że tam pracuje TVP telewizja żenada nie oglądam TVP wolę najbardziej TVN i Polsat
Awatar użytkownika
właściwy człowiek

właściwy człowiek Pią Sie 31, 2018 11:25 am

Ta piosenka o kobietach będzie, tak mi się wydaje
I chłopakach też, co wytrzeszczają gały
na dziewczyny długonogie, które chodzą ulicami
Roztańczone, rozbawione, bujające w obłokach
(nie, nie, nie)
Nie dla mnie kolego robią to w biały dzień
a ja nie wiem dlaczego.
Lód się w rękach topi, serduszko mocno bije
kiedy widzisz dziewczę rzucające się na szyję...
(nie, nie tobie)
...twojemu sąsiadowi
szlag cię wtedy trafia i nie wiesz co robić
Nie rób nic tylko pomyśl o gorących piaskach,
o błękitnym oceanie, balujących laskach, razem z tobą,
w klubie, gdzie kolesi tłumy walą
ogolonych ładnie jak z reklamy
a to wszystko by poskakać sobie trochę
poprzytulać się do siebie
już nie mogę
(daj spokój)
Awatar użytkownika
marcin kowalski

marcin kowalski Pią Sie 31, 2018 11:31 am

Weekendowe nagrody powinny być przeznaczone na konto fundacji Lux Veritatis, myślę że każdy przyzwoity Polak się tutaj zgodzi!
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pią Sie 31, 2018 12:29 pm

Opluwacie z automatu Caritas bo to kościelna organizacja charytatywna. Szkoda, że nikt z was nie wysilił się żeby sprawdzić jak wiele akcji i jak dużo pieniędzy Caritas przeznacza na pomoc dla biednych. Caritas to akurat jedna z niewielu rzeczy, które Kościół robi dobrze.
Awatar użytkownika
widz 100

widz 100 Pią Sie 31, 2018 12:34 pm

Jaka to melodia???
Awatar użytkownika
xdfrania12

xdfrania12 Pią Sie 31, 2018 1:37 pm

Gdyby to było WOŚP, to byście piali z zachwytu
Awatar użytkownika
abc

abc Pią Sie 31, 2018 2:24 pm

Wyniki pokażą czy decyzja była dobra czy zła. Moim zdaniem na pewno ryzykowna bo większość widowni to ludzie starsi (moja Babcia 85 lat oglądała każdy odcinek) dla których Norbi i rewolucyjne zmiany w atmosferze skandalu nie działają na korzyść. Jakoś też trudno mi uwierzyć że nagle taki format zacznie oglądać grupa 16-49. Ale pożyjemy zobaczymy.
Awatar użytkownika
Wario

Wario Pią Sie 31, 2018 5:13 pm

"abc" napisał(a): Wyniki pokażą czy decyzja była dobra czy zła. Moim zdaniem na pewno ryzykowna bo większość widowni to ludzie starsi (moja Babcia 85 lat oglądała każdy odcinek)

Norbi to też nie młodzieniaszek. Ale na jego niekorzyść na pewno działa to, że jest zupełnym muzycznym (i nie tylko muzycznym) beztalenciem.
Awatar użytkownika
amen

amen Pią Sie 31, 2018 8:46 pm

"Ala" napisał(a): Opluwacie z automatu Caritas bo to kościelna organizacja charytatywna. Szkoda, że nikt z was nie wysilił się żeby sprawdzić jak wiele akcji i jak dużo pieniędzy Caritas przeznacza na pomoc dla biednych. Caritas to akurat jedna z niewielu rzeczy, które Kościół robi dobrze.

To poszukaj sobie wiadomości o aferach Caritasu. Przestaniesz pisać bzdury.
Awatar użytkownika
Toten

Toten Pią Sie 31, 2018 9:07 pm

Bardzo dobry pomysł z Norbim. To będzie hit. Ludzie go pokochają. O Janowskim nie będzie nikt pamiętał za miesiąc !
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości