WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
?

Jaki będzie "Newsweek" bez Tomasza Lisa? Oto głos ekspertów

? Śro Maj 25, 2022 6:22 am

Eksperci, czyli jak rozumiem jest tam pewnie też Boguś Chrabota?
Awatar użytkownika
smuta

Re: Jaki będzie "Newsweek" bez Tomasza Lisa? Oto głos ekspertów

smuta Śro Maj 25, 2022 6:23 am

Myślę, że przydałby się jakiś marsz teraz w obronie wolnych mediów. Tomek był ich ikoną. To nie może być tak, że człowiek znika i cisza. Chociaż przyjdźmy wszyscy jutro na czarno do roboty.
Awatar użytkownika
nuda

nuda Śro Maj 25, 2022 6:26 am

Przeczytałem z tego twitta ten jego ostatni felieton powiększając te zdjęcia na smartfonie i jeśli jakiejś strony nie pominąłem (trzy zdjecia?), to strasznie nudne jęczenie to było. Jedyny konkret to to, że nie lubi 300polityki Mężyka.
Awatar użytkownika
Jak myślicie?

Jak myślicie? Śro Maj 25, 2022 6:42 am

Ciekawe co Tomek myśli dziś i podwyższeniu wieku emerytalnego?
Awatar użytkownika
Adwersarz

Adwersarz Śro Maj 25, 2022 6:46 am

Eksperci. Buchacha! A teraz szpenie odpowiedzcie na kilka pytań: dlaczego nie odnieśliście się do faktu, że pożegnanie z Lisem nastąpiło z dnia na dzień, w zaskakującym i błyskawicznym trybie? Czy to świadczy o zmianie strategii tytułu, czy też może na jaw wyszło coś dotyczącego Foxa, czego RASP się przestraszył? I to raczej nie związanego z jego poglądami? Znacie przykład tak błyskawicznej decyzji i to podczas szykowania kolejnego numeru?
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Śro Maj 25, 2022 7:27 am

No właśnie jaki będzie N bez arystokraty Tomasza L.?
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Maj 25, 2022 7:34 am

Fox dostaje kolejne zadanie z Berlina - poświecenie się i włączenie w kampanie wyborczą, by opozycja wreszcie wygrała i doszla do władzy. Tuskowi to nie wyszło, a plany Niemiec do naszego kraju są znane. Rząd nusi byc uslużny zachodniemu sąsiadowi.
Awatar użytkownika
los

los Śro Maj 25, 2022 8:32 am

"smuta" napisał(a): Myślę, że przydałby się jakiś marsz teraz w obronie wolnych mediów.

Tak, tak, tak, zdecydowanie. Idźcie sobie gdzieś byle daleko i nie ważcie się wracać.
Awatar użytkownika
Politico

Politico Śro Maj 25, 2022 8:46 am

z całym szacunkiem dla Pana Tomasza Lisa, który miał swoje lata świetlności - zmiana naczelnego w Newsweek Polska wyjdzie tylko na plus
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Maj 25, 2022 9:01 am

Że Sakiewicz bredzi o Niemcach to zrozumiałe, ale że ta Bulaszewska - to co innego. Bo według niej w radiu Lis ma trudności (po udarze), ale chcę iść do telewizji ,?
Awatar użytkownika
Daw

Daw Śro Maj 25, 2022 9:18 am

Pan Tomasz Lis I grupa Newsweeka Agory,Baur-a Eurozetu,Grupy TVN to media pro Liberalne szukające nowej kultury,wyśmiewiska ludzi kościoła i prawicowców szukania u nich szykan.Siebie nie widzą ile mają dorobku program czy film ten sam od lat.Tu pewnie tak skończyło się promowanie Rosji i Niemiec inna retoryka.A tak przyjęli Niemcom,Rosji,a tu teraz wojna na Ukrainie,oraz skończyły się czasy promowania mediach publicznych neo liberałów gdzie do człowieczeństwa i polityki społecznej nieprowadzą,tylko do wyprzedaży majątku w obce ręce i zmamykaniu odziałów jak się toczyło za czasów PO.Tak PiS daje dopłaca do swoich mediów tak jak miliony dopłacały rządy PO dopĺacały waszym gazetom za to aby leżały po każdych urzędach po całej Polsce a dla ludzi zwykłych to nic.
Awatar użytkownika
XX

XX Śro Maj 25, 2022 9:34 am

Być może Foxienko chciał dawać okładkę, że Jaro jest kuzynem Putina i komuś w centrali włączyła się lampka, że gość nie ma piątej klepki.
Awatar użytkownika
Telewizor

Telewizor Śro Maj 25, 2022 9:40 am

Takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień. Bardzo wyrozumiali są komentatorzy. Swoj swego jak to mówią. Poszło grubo tylko w środowisku cisza, bo jak to tak swojego grillować?!
Awatar użytkownika
Ala

Ala Śro Maj 25, 2022 9:46 am

"?" napisał(a): Eksperci, czyli jak rozumiem jest tam pewnie też Boguś Chrabota?

W roli Chraboty występuje nieznana bliżej pani Sztabińska :). Polecam też uwagi pani medioznawczyni, która z troską pochyliła się nad kłopotami zdrowotnymi Tomasza Lisa. Kiedyś przyznawano tytuł Hiena Roku, są mocni kandydaci.
Awatar użytkownika
o

o Śro Maj 25, 2022 9:47 am

"Janek" napisał(a): Że Sakiewicz bredzi o Niemcach to zrozumiałe, ale że ta Bulaszewska - to co innego. Bo według niej w radiu Lis ma trudności (po udarze), ale chcę iść do telewizji ,?

Kim jest ta straszna kobieta? Nigdy nie słyszałam.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości