WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Firma w internecie - formy biznesu, formy marketingu, strategie marketingowe, zarabianie na stronach internetowych. Jak zarabiać w internecie? Jak przygotować plan marketingowy? Co należy wiedzieć o zarabianiu w sieci?

Moderator: Robin

Awatar użytkownika
Zbyszek34

Jaki sklep internetowy wybrać?

Zbyszek34 Śro Lip 23, 2014 3:00 pm

Nasunął mi się pomysł założenia sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym. Myślę nad rozwiązaniem sprzedaży poprzez hurtownie. Z możliwością integracji z allegro. Konkretnie nie wiem jaki sklep wybrać ? Zaznaczam nie chce płacić za abonament i serwer.
Awatar użytkownika
Kamila33

Re: Jaki sklep internetowy wybrać?

Kamila33 Czw Wrz 18, 2014 2:37 pm

Zbyszek34 napisał(a):Nasunął mi się pomysł założenia sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym. Myślę nad rozwiązaniem sprzedaży poprzez hurtownie. Z możliwością integracji z allegro. Konkretnie nie wiem jaki sklep wybrać ? Zaznaczam nie chce płacić za abonament i serwer.

To naprawdę dobrze się składa bo mogę Ci polecić naprawdę dobry sklep. Z możliwością jednej opłaty za abonament bez zbędnej opłaty za serwer. W tym sklepie dość ciekawy jest konfigurator layoutu w czasie rzeczywistym. Możesz ustawiać, zaznaczam ustawiać w każdej chwili grafikę strony. Nie musisz kupować skórek, by mieć nowoczesną stronę. Troszeczkę czasu spędzonego przy komputerze i masz naprawdę profesjonalną stronę.
Awatar użytkownika
sylwestrus

Miejscowość: Gdańsk

sylwestrus Śro Gru 02, 2015 3:37 pm

Można wiedzieć dlaczego moją pomocna odpowiedź została usunięta? Do porównania polecam Panu porównywarkę platform, http://jaki.sklep.pl/. - nie mam nic wspólnego z autorami strony :roll:
Awatar użytkownika
joonek

joonek Pon Paź 01, 2018 4:42 pm

W branży sprzętu komputerowego jest bardzo duża konkurencja, ciężko nowym sklepom się wybić - po pierwsze, sklep za stażem już ma wyrobioną renomę, powracających klientów oraz poprzez większą sprzedaż lepsze oferty od hurtowni.
Zdrowie i witalność na codzień - KowaleZdrowia.pl
Wróć do Zarabianie w internecie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości