WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Jakub Bierzyński nie doradza już Robertowi Biedroniowi. „Po eurowyborach podałem się do dymisji”

Tomek Pon Paź 21, 2019 5:50 pm

Spokojnie kolego, Robert obiecał nie jeden osobie, ale kilku milionom, że odda mandat.
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Jakub Bierzyński nie doradza już Robertowi Biedroniowi. „Po eurowyborach podałem się do dymisji”

Adrian Pon Paź 21, 2019 5:56 pm

Samozwańczy demiurg marketingu politycznego, specjalista od wylewania pomyj na Schetynę.
Awatar użytkownika
Januisz

Re: Jakub Bierzyński nie doradza już Robertowi Biedroniowi. „Po eurowyborach podałem się do dymisji”

Januisz Pon Paź 21, 2019 7:28 pm

Niestety, Bierzyński jest słabym doradcą i wszystkiego, czego się czepi utopi. Podobnie z jego kampaniami. Efekt żaden. Miły człowiek, ale fachowiec żaden.
Awatar użytkownika
ama

ama Pon Paź 21, 2019 8:57 pm

Co partia to porażka (Nowoczesna , Razem). Pan Bierzyński nie jest żadnym ekspertem od markietingu politycznego , ma (miał?) firmę która zajmuje się kupowaniem czasu reklamowego i tyle. Może wiedzieć gdzie i kiedy reklamować proszek do prania ale w polityce jest tylko domorosłym majsterklepką ze znikomym pojęciem.
Awatar użytkownika
Q

Q Pon Paź 21, 2019 9:00 pm

Skutecznie się Pan wypromował jako ekspert. Ciekawe.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pon Paź 21, 2019 9:15 pm

Taki Midas inaczej. Czego się nie dotknie to.... 😀 😀 😀
Awatar użytkownika
Wika

Wika Wto Paź 22, 2019 12:02 am

No i dobrze, że przestał im doradzać. W sferze ekonomii ma bardzo liberalne poglądy bliskie Nowoczesnej, a nie lewicy. Przepraszam ale "dodatki na dzieci" są w prawie całej EUROPIE i we wszystkich krajach EU. A juz teksty o patologii to w czystej formie klasizm. MY liveralna elita wiemy lepiej co dlavWas dovre. Bo czym się różni Biezynski od Schetyny? Niczym. To samo pokolenie, ta sama liberalna fiksacja i żeby nie było Leszek Miller też bardzo się od nich nie różni.
Awatar użytkownika
koriolan

koriolan Wto Paź 22, 2019 3:31 pm

Tak, tak, Kubusiu - na mediach to ty się może i znasz, ale na robieniu polityki najwidoczniej niezbyt.
Czas to przyznać, zwłaszcza przed samym sobą.
Zwalanie winy za porażkę wyborczą wyłącznie na zaniechania innych jest niepoważne.
Awatar użytkownika
Spinka

Spinka Wto Paź 22, 2019 4:12 pm

Mitoman pod Nowoczesna podłączył się kiedy już kiedy miała 20 proc w sondażach a potem ogłosił się jej twórca. Ubaw po pachi
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Paź 23, 2019 11:38 pm

Najwyższy czas, żeby zaczął doradzać KO.
Awatar użytkownika
Dziunia

Dziunia Sob Paź 26, 2019 1:15 pm

Biedroń nikomu niczego nie daruje,a już nieplanowanej porażki na pewniaka.Frajer z popaprańcem dobrali się w korcu maku.No i sru w dół.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości