WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MM

Jakub Wątły: żałuję, że zniżyłem się do poziomu Wolskiego i Pietrzaka, obnażyłem hipokryzję prawicy ws. języka nienawiści

MM Sob Lut 18, 2017 2:54 pm

co mozna wymagć od człowieka z takim nazwiskiem
Awatar użytkownika
co ty opowiadasz?

Re: Jakub Wątły: żałuję, że zniżyłem się do poziomu Wolskiego i Pietrzaka, obnażyłem hipokryzję prawicy ws. języka nienawiści

co ty opowiadasz? Sob Lut 18, 2017 2:56 pm

nie żałuj, szampana pij. pomyślę że jesteś wazeliniarzem. a ty służysz jakiej władzy? tacy słabi a obywateli taranują. silna władza o obywatela dba. wyjdzie bez zadrapania. tak jak i ty
Awatar użytkownika
conf

Re: Jakub Wątły: żałuję, że zniżyłem się do poziomu Wolskiego i Pietrzaka, obnażyłem hipokryzję prawicy ws. języka nienawiści

conf Sob Lut 18, 2017 3:10 pm

ciekawe czy pan redaktor Wątły zostanie nowa twarzą kopaczowej akcji pt. "hejtstop"???;) jedno jest pewne - oto jest bohater nowej ludowo- demokratycznej opozycji:) Pamiętacie towarzysze, każdy walczy jak może - jedni będą rozjeżdżać pisowców na drogach a inni śmiać się z tego i ubliżać im w mediach. Tak jest towarzysze, za broń , za kierownice, za pióro i do boju!!!:)
Awatar użytkownika
Z PiSem pisowskimi metodami

Z PiSem pisowskimi metodami Sob Lut 18, 2017 3:43 pm

Nie ma co przepraszać i żałować. Z PiSem trzeba pisowskimi metodami. Jak im Wolski, Pietrzak i W tyle wizji nie przeszkadza to nie ma się co przejmować ich skomleniem na Wątłego. Z PiSem inaczej nie można. Dla Kaczyńskiego wzorcem jest Stalin a ten słabeuszy i delikatnisiów wiemy jak załatwiał. Jak będziecie się pieścić to Brudziński skrupułów nie będzie miał.
Awatar użytkownika
nik

nik Sob Lut 18, 2017 3:47 pm

Ewidentnie czlowiek ten ma problemy ze soba co widac po jego filmach na utub ale ma tez sporo racji niekiedy.
Awatar użytkownika
edis

edis Sob Lut 18, 2017 4:09 pm

Wolskiemu i Pietrzakowi, to ty gościu nawet do pięt nie dorastasz, ale pomarzyć zawsze można. Szkoda, że hipokryzji PO i jej podobnych nie widzisz. No cóż, najbardziej ślepy jest ten,kto nie chce widzieć.
Awatar użytkownika
devnull

devnull Sob Lut 18, 2017 4:10 pm

Koleś jest ostry i jedzie po wszystkich, czasami po bandzie. Ja tam go lubię. Dla mnie największym chamem i siewca nienawiści jest kaczor. Co z tego ze wali insynuacjami i aluzjami a nie prosto z mostu. Ma 100 razy większa sile siłę rażenia niż Kubuś. Ale rozumiem że kaczkodan jest specjalnej troski in mu wolno.
Awatar użytkownika
NIE dla PiS

NIE dla PiS Sob Lut 18, 2017 4:30 pm

Nie ma co co przepraszać. PiSowcy zachowują się jak święte krowy. Obrażać i poniżać mogą wszystkich bezkarnie. A kiedy ktoś im powie prawdę to pozywają do sądu za obrazę. I gdzie tu jest logika??
Awatar użytkownika
Gameiro

Gameiro Sob Lut 18, 2017 4:45 pm

"edis" napisał(a): Wolskiemu i Pietrzakowi, to ty gościu nawet do pięt nie dorastasz, ale pomarzyć zawsze można. Szkoda, że hipokryzji PO i jej podobnych nie widzisz. No cóż, najbardziej ślepy jest ten,kto nie chce widzieć.
- faktycznie, Wątły nie dorasta im do pięt, gdyż nie jest resortowym pajacem z PZPR jak te dwie komusze weszki na służbie Paranoi i Socjalizmu.
Awatar użytkownika
ała

ała Sob Lut 18, 2017 5:13 pm

Dałeś plamę. Gorszy sort się tak nie wypowiada. Gorszy sort MUSI trzymać klasę, bo inaczej zło ogarnie cały Naród. I wtedy nie będzie ratunku - tak jak dla I RP.
I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
ała

ała Sob Lut 18, 2017 5:15 pm

"pozew" napisał(a): Srasz w gacie, cwelu Wontły ???!!!!! BEZCENNE , hahahahaha ......... Będziesz mnie przepraszał gnoju przed sądem. Przeczołgamy Cię, podła , nędzna kreaturo po sądach całej Polski. Kup zapasowe gacie.

No i pokazałeś, że umiesz bluzgać bardziej niż czterech Wątłych na raz. Dumy z siebie jesteś!?

Idź się wyspowiadać!
Awatar użytkownika
Odwracanie kota ogonem do góry

Odwracanie kota ogonem do góry Sob Lut 18, 2017 5:19 pm

Diabeł się w ornat przebrał i na mszę dzwoni. Słabizną powiało Panie Wątły, słabizną.
Awatar użytkownika
eLka

eLka Sob Lut 18, 2017 6:07 pm

Przeprasza ale wyłącznie tych, którzy się poczuli urażeni. Czyli dalej uważa tak jak powiedział i tyle w tym temacie. Zaprzeczenie dziennikarza.
Awatar użytkownika
tęgi

tęgi Sob Lut 18, 2017 6:12 pm

Dno i szambo...
Awatar użytkownika
sonia

sonia Sob Lut 18, 2017 6:48 pm

Watly mowil o sobie. Prosimy żeby juz nigdy nie pojawial się w publicznej przestrzeni.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości