WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hm

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

hm Śro Mar 01, 2017 1:02 am

No nie, pisowscy, mocno służalczy funkcyjni z mediów publicznych ustawiają te jeszcze wolne. Czy właściciele są pod ścianą? Nie rozumiem. Ostatki inteligentnego dziennikarstwa poszły się paść? Życzę Wątłemu powrotu do ramówki i czekam na następne programy.
Awatar użytkownika
@Jagoda

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

@Jagoda Śro Mar 01, 2017 3:30 am

Buzuje,fakt,ale tam to bardziej jest gra,udawactwo,celowo piszę"ctwo";oczywiście konsekwencje...można rzec,że taki satyryczny program też pod to podpada,ale...Iskra;hm...a jeśli to ta iskra,która powoduje tragedie i spala dorobek życia?NO wiem,nie ona,tylko ogień,ale iskra
podsycana i w złym miejscu rzucona.Tu dochodzą intencje też. NO wiem,róznie oceniane tak jak jego programy. jedni tę iskrę zobaczą,drudzy nie,różnie wykorzystają;ktoś powie,to tylko program. Zresztą i w przypadku tej decyzji można spytać:po co,to tylko program. Ale nie wszystko,co ma iskrę czy jest charakterystyczne, jedyne w swym rodzaju, jest dobre.
Ciekawe, czy np.wpis "Hm"jest podsycony taką iskrą,czy sejmową,czy inną;no wiem,że oczywiscie wina Kaczora,ale...
Kurczęniezmiennie mnie zastanawia, choć szkoda na to czasu i zdrowia,że ludzie,którym nie przeszkadzało dno w mediach przed 2016,albo którzy uważają tamto dno za coś dobrego,albo dopuszczalnego,bo nam bliższego,bo swoją misję,rolę spełnia,teraz tyle piszą o dnie,zresztą nic merytorycznego za tym nie idzie. Ilu z nich wie o czym pisze? Oczywiscie wiem,że te same pytania można skierować do prawej i każdej strony;nie robię tu symetrii,ale można jak najbardziej,nieraz trzeba je stawiać.
Kurka siwa pod takim tematem tyle stron?dziiiiwne,ale nie aż tak,jak pod niektórymi.Poza tym wiadomo,nie ilość...acz ilość wazna;no zależy dla kogo,niemniej...
Awatar użytkownika
@Dziadek

@Dziadek Śro Mar 01, 2017 4:14 am

Współczuję napotkania takiego młotka lub jego wymyślenia. Ja z takimi a popierającymi poprzednią władzę czy nienawidzącymi pisu mam nader często do czynienia, choć wiele robię i w takich środowiskach się obracam, żeby mieć jak najmniej. A dla niektórych to też wazne,ten powód,ocena ustawy,moja, a b.krytyczna,osobny temat. Widszisz ja spotykam albo słyszę ludzi, którzy myślą myślą aż warczy i gwiżdze i nie potrafią odpowiedzieć za co nienawidzą pisu;poza tym,że właśnie:pamiętają lub nie,ale komuna hitler i stalin to był pikuś... A jak próbujesz spokojnie i merytorycznie z nimi,no wiem,że pisiory tak wg.ciebie nie umiejo...ale...to oni:"ale o czym pan mówi,co pani gada"i gramofon pstryk i jazda...tos amo.
Każdsą partię ktoś popiera za coś lub za nic,za coś,co żenuje drugich,a co dla niego jest ważne,niekoniecznie materialne, choć też,i każda ma wyborców o najwyższym i najniższym 9ilorazie,czy najmądrzejszych,najgłupszych wg.naszych kryteriów;każda piszę odważnhie,bo aż korrrrrrrci....
Ech Dziadek a raczej szanowny Panie Dziadku: gdyby tak przeanalizować co kto komu dał i czy popieranie za darmo kogoś to naiwność,głupota,czy może coś zupełnie odwrotnego,albo wszystko razem. Wiesz możemy mówić o młotkach wyzywać, robić dziwaczne dla jednych a mądre dla innych analizy,albo serio uczciwie rozmawiać. bo po argument typu:"wielu takich spotkałem,co mówili, że jakby mu hitler dał 500zł"
W złotym wieku żyjecie, wszystko macie,a źle wam...wybory uczciwe,tylko szaleńcy mówią inaczej...nie uznają władzy za swoją...
Zawsze sięgnąć można. A nienawiść rączki zaciera.
A ja ciągle słyszę,że ten ...........pis tyle im daje,dlatego ci ..........głosują.
Nie chcę upraszczać,bo wiem,że za nic i za coś można bardzo źle i głupio wybrać,no ale tak to się kręci w swiecie a obecnie w argumentacji,byle dowalić i gardzić.
A jak innych mieli za darmo popierać było ok.? czy nie?no wiem,bo ci inni to nie byli tacy źli jak ci i dawali dużo.Komu i co,rzecz na inną dyskusję.I jakie byly dla kogo konsekwencje.Nikt nie musi lubić obecnej,poprzedniej władzy ani jej wyborców. Tylko te bezmiary obłudy i pogardy,nienawisci. NO ale oczywiście,wina Kaczora,gdyby ktoś pytał.
A mnie tak naiwnie zastanawia,czy ci,którzy mówią,że jest gorzej niż wtedy,nie czują jak siebie i innych,którym wtedy było źle z politycznych i zupełnie innych powodów,"zawinionych:lub nie,obrażają.No wiem,że tamten rząd też był najgorszy od chrztu Polski:) ale...
Awatar użytkownika
.......

....... Śro Mar 01, 2017 4:40 am

Ja mam ciepłą wodę jakby co Lilka;pewnie pisiory mi podłączyły za lojalność, albo zapomniały wyłączyć. Ciekawe co widziałaś przez ostatnie 13 miesięcy w tvp?
Kurczę iluż tu ludzi przypomniało sobie co znaczy "prawda:i przysłowia z prawdą.Zaprawdę jużnie tylko prawda przez usta Prawdy przemawia. Sama prawda. A ciagle przez lata się mówiło,że nie ma prawdy,że każdy ma swoją i że są narracje i że to względne i tratatata.
A nie przyszło wam do głowy,że ktoś o was czy o waszych lubianych dziennikarzach mówi prawdę? swoją, obiektywną, inną? Czy to tera wy mata monopol na prawdę? Jednocześnie o to oskarżając pis.
Może kiedyś, gdy spotkam Wątłusza, ale nie wiem, czy jeszcze będzie mi się chciało i czy będzie okazja i po co,bo zawsze może zbyć, albo powiedzieć, że każdy ma różnych słuchaczy,a liczy się wolność wypowiedzi, nieobojętność widza, ale być może go spytam, czy czuje dumę z takich widzów, którzy mówią o kaście klęczników, która nie chce słuchać prawdy, że jużnie sięgnę po mocniejsze komentarze i inwektywy obecne tu.
Awatar użytkownika
@...

@... Śro Mar 01, 2017 10:25 am

"...Może kiedyś, gdy spotkam Wątłusza, ale nie wiem, czy jeszcze będzie mi się chciało i czy będzie okazja i po co..." bierzecie coś? raczej spotkasz że ja to chyba mniej prawdopodobne. chyba zaplanowana akcja. zobaczymy jaka będzie reakcja. jakoś nie mogę rozumieć o co chodzi z prawdą w telewizji publicznej? jakoś nie słyszę o żadnej prawdzie. są podawane informacje ale myśleć to chyba za nas nikt nie będzie. nie będą prezydenta jako pajaca przedstawiać skoro nim nie jest. chyba zrozumiałe...
Awatar użytkownika
chyba zrozumieć

chyba zrozumieć Śro Mar 01, 2017 10:48 am

są dokumenty i chyba owa prawda tam się znajduje. takie przerzucanie, że na pewno nic się nie dzieje dobrego a jak się dzieje złego to na pewno się dzieje, nie służy nikomu.
miałeś szanse których nie wykorzystałeś mówię o szczeblach zagranicznych. co ty tam jeszcze robisz i jeszcze będziesz? z jakichś karteluszek czytasz? kochany czas się przygotować. spałeś a może narozrabiałeś? nie powiem z nazwiska. nie jesteś profesjonalistą gołym okiem widać. tam pełno takich. za jaką cenę? nic nie umiesz więc zachowaj fason.
nabijacie się z Ameryki. tam nic nie wymyślicie ale facet ma jaja. czasem więcej niż trzeba.
Awatar użytkownika
....

.... Śro Mar 01, 2017 10:59 am

chyba czas zobowiązuje. jeszcze nie umiesz się wypowiedzieć więc kiedy ty się wypowiesz? unia jest dla mnie? chyba nie jest. ja ciebie tam nie widzę. kto ciebie tam widzi? nie wciskajcie głodnych kawałków. Polska się nie podoba? sądzisz że takie rudery są lepszą propozycja? w porządku. tylko nie zapominaj że te drzwi zamknąłeś bo raptem ci się zechce zajrzeć. przerzucisz się gdzieś albo ciebie przerzucą.
Awatar użytkownika
....

.... Śro Mar 01, 2017 11:24 am

w piaskownice się bawisz? może foremki przyniosę. niektórych trzeba prosić żeby pieniądze przyjęli a niektórych nie tak bardzo. niektórym się należy a trzeba to udowadniać poczynając od A. co jest kompromitujące bo ile można mówić "A"
może warto się zająć tymi tematami tak bliżej. tam się coś psuje a my będziemy wąchać. może pomogę twoje żarcie przepakować? nie widzę ciebie w tej unii jako obywatelka polska. zawieszają margines więc proporcjonalnie czas na pseudoelitę.
obrażasz mój intelekt tą kartką bo się odmieniło. zmiany pobudzają a skoro nie umiesz się dostosować widocznie się nie nadajesz.
Awatar użytkownika
co Wątły?

co Wątły? Śro Mar 01, 2017 2:49 pm

będziesz w necie? widocznie nie od unii tak dużo zależy jak się niektórym wydaje. państwo w państwach. wydoją wszystkich. za niektórych władców warto umierać. dla niektórych nie warto żyć.
Awatar użytkownika
co Wątły?

co Wątły? Śro Mar 01, 2017 3:00 pm

albo aż tak dużo. widzę za małe głowy w za dużych krzesłach. tak mi się ta organizacja jawi.
Awatar użytkownika
szerszeń

szerszeń Czw Mar 02, 2017 12:40 pm

Szkoda , bo to dobry program. Kuba mówił prawdę i to boli. A przecież " prawda Was wyzwoli".
Telewizji publiczne nie da się oglądać , chyba , że ktoś lubi jak robią z niego idiotę!
Awatar użytkownika
prawda w stanie lotnym

prawda w stanie lotnym Czw Mar 02, 2017 1:58 pm

oby ktoś inny z nas tych idiotów nie zrobił. co się tak martwicie o telewizję publiczną? prawda jest taka że nie ma nic i prawda że jest wszystko. zależy jakiego filozofa przerabiasz
jak sam się nie wyzwolisz to prawda nawet najbardziej uskrzydlona ci nie pomoże
Awatar użytkownika
alik

alik Pią Mar 03, 2017 8:53 pm

Czyli już nie zapłacę za oglądanie Ipli w internecie. Pan Kuba wyraźnie podkreślił, że posługuje się sformułowaniami "niezależnych dziennikarzy" odnosząc się do reżimowej szczujni zwanej tv narodową za którą muszę płacić haracz. Może jeszcze Michalik ratuje renomę stacji.
Awatar użytkownika
oj żeby było tak pięknie jakby się chciało

oj żeby było tak pięknie jakby się chciało Pią Mar 03, 2017 9:11 pm

jesteś moją kokainą - na tym polega niezależność
Awatar użytkownika
bawicie mnie

bawicie mnie Sob Mar 04, 2017 11:11 pm

kubuś trochę finezji. co tam mówiłeś? tak się nie wczuwaj. również tak potrafię uwierz mi. "trzeba zaufać" tak mi powiedziano. więc uznałam że taka dyskusja tylko pogorszy moją pozycję. postanowiłam się wycofać co również uznano za zbyt ekstrawaganckie. nie chcę cię zasmucać ale w takim systemie daleko nie zajdziesz.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości