WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
racja stanu

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

racja stanu Śro Mar 08, 2017 10:02 am

ale co to za totalna opozycja? to już nie jest opozycja. anarchia. opozycja ma chyba coś w założeniu. z czegoś wychodzi. może z sejmem się pożegnacie a ulica waszym domem będzie czy pracą. skoro demolka waszą myślą przewodnią. co to znaczy totalny? kosmiczny?
skoro walicie się tłumaczcie.
myślę że w tej tv co tak ciebie zapraszają Wątły stringów nie będziesz prezentować. ale możesz spróbować
Awatar użytkownika
racja stanu

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

racja stanu Śro Mar 08, 2017 10:19 am

ale kto się ośmiesza? jakoś nie mogę zrozumieć. czas się wytłumaczyć. nie do tatusia na skargę lecieć. tatuś pójdzie własną drogą czy teraz czy kiedyś.

totalna opozycja i jej pomagierzy - totalny odjazdy. czas się wyprowadzać zatruwacie atmosferę
Awatar użytkownika
racja stanu

racja stanu Śro Mar 08, 2017 10:37 am

zbieracie wszelkiej maść szumowiny (ludzie wydawałoby się poważni to robią) które szukają akcji i reakcji. i o ile ma to charakter niszowy idzie wytrzymać.
nie ma czegoś takiego jak totalna opozycja. kogo w balona robicie? to nie jest opozycja. powinniście być poza sejmem. jako coś totalnego. nie bierz pieniędzy i czyń anarchię. tyle w temacie
Awatar użytkownika
racja stanu

racja stanu Śro Mar 08, 2017 10:54 am

z tego co się orientuję ludzie nie chcą uchodźców. co mnie obchodzi co ty chcesz? sankcje wobec Rosji! wiecie gdzie oni mają wasze sankcje? idzie pokazać.
wasz tatuś nie współpracuje z rządem demokratycznie wybranym i to akurat jest poważne? miło mi
Awatar użytkownika
żegnam

żegnam Śro Mar 08, 2017 11:00 am

wykorzysta odpowiedni moment i żadna sankcja ci nie pomoże.macie papierowe poglądy. chyba z tymi co się przyjęło uchodźcami należy porządek zrobić. może wyprowadzimy was z tych przyjemnych krzeseł i tam rozlokujemy biednych i poszkodowanych. jestem za
Awatar użytkownika
Wątły

Wątły Pią Mar 10, 2017 10:01 am

wracasz czy nie wracasz? z formy wyjdziesz. nie myśl że to miłość
i nikt mi tu nie powie że nie jestem tolerancyjna.

nie jesteś Bogiem a carem - nie idzie tego wszystkiego inaczej podsumować.
Awatar użytkownika
...

... Pią Mar 10, 2017 10:40 am

z punktu kreacji bardzo ciekawe zjawiska. i na poziomie krajowym i tym dalszym. jest o czym pisać. jest o czym myśleć. i dochodzimy do "nic" i do prawdy. pojęć pokolenie, jednostka a raczej jej brak. etc.
zmiana rządu była dobrą zmianą - podsumowując
Awatar użytkownika
Tak jest!

Tak jest! Pon Mar 13, 2017 4:43 pm

W Polsce dzisiejszej gnidy mają więcej do powiedzenia niż normalni ludzie. Kłamstwa zastąpiły prawdę. W Polsce jeszcze są ludzie rozumni.
Awatar użytkownika
nie dla DYKTATUR

nie dla DYKTATUR Śro Kwi 05, 2017 8:18 pm

Nie rozumiem decyzji Superstacji o usunięciu programów Kuby, jako, że miały one charakter prześmiewczo-satyryczny i ewidentnie wyrażały poglądy (z którymi w dużej mierze się zgadzam) właśnie tego człowieka, wielu jest TZW. Dziennikarzy ale niewielu ma taki talent do analizowania tego co się dzieje wokół, nie wspomnę także o WYSZUKANYCH gościach Waszego prezentera, którzy jak w/w potrafili dosadnie ocenić realia polityczne...tyle z mojej strony, może warto się zastanowić, że telewizja jest dla odbiorców !!!
Awatar użytkownika
Lucy

Lucy Śro Kwi 19, 2017 9:15 pm

Kuba Watly jest najlepszym polskim dziennikarzem. Tyle w temacie
Awatar użytkownika
1947

1947 Pon Lip 31, 2017 1:52 pm

Panie Jakubie gratuluję za zaproszenie młodych ludzi z otwartymi głowami do sumy tygodnia w dniu:30.07.2017. W tych młodych ludziach leży przyszłość Polski i czas najwyższy zastąpić obecną skorumpowaną i ograną i niekompetentną obsadę sejmu młodymi niezależnymi ludźmi z otwartymi umysłami. Obecne rządzące ekipy od lewa do prawa są skompromitowane i nic nowego nie można się po nich spodziewać Panie Jakubie tak trzymać bo odwagi Panu nie brakuje. Gratuluję Panu programów które są bardzo na czasie. Bez Pana i Pani E.Michalik Super stacja bardzo ubożeje!
Awatar użytkownika
tinatara

tinatara Czw Gru 28, 2017 4:59 pm

Uwielbiam Kubę Wątłego. Te niby skandaliczne wpisy są trafione w dychę. Fakt, że wyrażone w dość dosadny sposób. Eliza Michalik też jest super. Dobrze, że Kuba wrócił. To bardzo inteligentni, błyskotliwi dziennikarze. Napisałam do p. Kuby pytanie i nie wiem gdzie mam szukać odpowiedzi.Nie pamiętam na jaką stronę weszłam.Pytam jeszcze raz. Jeżeli nie tupanie, nie białe róze, nie demonstracje, nie kumanie się z politykami opozycji -to jak my obywatele mamy wyrażać swój sprzeciw. wobec poczynań rządu-czytaj Kaczyńskiego.
Awatar użytkownika
ktosiek

ktosiek Śro Sty 03, 2018 8:08 pm

pomimo że przeprosił i tak dostali kare finansową, bo pisowi brak kasy na nagrody i rydzyka
Awatar użytkownika
jan

jan Wto Sty 09, 2018 3:40 pm

a co niby takiego okropnego on powiedział ? nie rozumiem, gdzie tu jest coś strasznego ? Dużo osób chciałoby tak powiedzieć ale się boi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości