WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
maja.

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

maja. Sob Lut 25, 2017 6:20 pm

Cóż prawda czasami boli Kuba może za ostro pojechał teraz zostanie miernota
Awatar użytkownika
polok

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

polok Sob Lut 25, 2017 6:28 pm

Narazie przychodzą po tych co samodzielnie myślą ale niedługo przyjdą po niektórych co się teraz cieszą.Jak się kogoś posądza niesłusznie o morderstwo a winny jest pilot to jest dobrze?.
Awatar użytkownika
polok

polok Sob Lut 25, 2017 6:40 pm

Na razie przychodzą po tych co samodzielnie myślą ale niedługo przyjdą po niektórych co się teraz cieszą.Jak można kogoś nie słusznie posądzać o morderstwo gdy winny jest pilot to dobrze?.
Awatar użytkownika
ANNA

ANNA Sob Lut 25, 2017 7:49 pm

Krzywe zwierciadło i Suma tygodnia to były jedyne programy telewizyjne na które się czekało z utęsknieniem.
Jak dla mnie możecie sobie Super Stację wyrzucić na śmietnik. Pan Wątły jest osobowością nietuzinkową a poza tym nie jest katolskim włazidupcem tak jak to się dzieje w TVP. Bałam się, że kasta klęczników nie zdzierży prawdy głośno wypowiadanej. Panie Kubo jest Pan GENIALNY ale miernoty geniuszy nie tolerują.
Awatar użytkownika
...

... Sob Lut 25, 2017 8:07 pm

jeszcze trochę poczekasz. może nie tak długo. takich geniuszy akurat toleruję nawet bardzo. kiedy będzie klątwa reaktywacja? może nie tak klątwa jak ciche marzenie...
to ciekawe z punktu antropologicznego...przecież mówię żeby go przywrócili. jak nie chcą. co ja mogę panie...przepraszam że nic nie mogę. chcę ale nie mogę. najważniejsze jednak że chcę. gorzej jakbym mogła
Awatar użytkownika
....

.... Sob Lut 25, 2017 8:14 pm

może reanimacja ale kto się tak bardzo cieszy? co mnie ma cieszyć? że w muzeach apartamenty się znajdują? komu wypada temu wypada. nie macam tych banknotów... nawet.
Awatar użytkownika
pinio

pinio Sob Lut 25, 2017 8:15 pm

Krzywe zwierciadlo, to nie byl kacik literacki dla starych dewot.!
To byl program dla tych ,ktorzy chcieli uslyszec " glos ludu ".
Nie slodko pierdzace, belkoczace cipy, tylko prawdziwego faceta, ktory mowi to co mysli, bez ogrodek.!
Lubilem go i szkoda, ze goscia uwalili.!
Awatar użytkownika
....

.... Sob Lut 25, 2017 8:28 pm

Wątły albo śmierć!

pomyślę że podsłuchujesz. nie jestem taka stara ale dziękuję. każda krytyka mnie dotyka. oczywiście się odmłodzę domowymi sposobami.
Awatar użytkownika
Radek

Radek Sob Lut 25, 2017 8:29 pm

Ależ Kubusiu MY WIEMY że to są GNIDY nie trzeba było tak łopatologicznie. Pozdrawiam Kubę i do zobaczenia w necie mam nadzieję
Awatar użytkownika
Nick

Nick Nie Lut 26, 2017 4:07 am

Jak na język rządu, PiSu, mediów jak wSieci, wpolityce, RM, GPC to tam dopiero mamy rynsztok, przeinaczenia, kłamstwa.
Awatar użytkownika
tysciąc? równo? brzmi znajomo

tysciąc? równo? brzmi znajomo Nie Lut 26, 2017 1:37 pm

kłamstwa chyba się prostuje. wasze sprostowania są leniwe. przewlekłe wręcz. o ile są...jeszcze za poprzednich rządów eksperci orzekli że jak dla demokracji taki kocioł jest czymś naturalnym wręcz niezbędnym. więc się kotłujcie a ja popatrzę...
życie ludzkie chyba jest najwyższą wartością. sądzę że dla niektórych niedostatecznie wysoką. nie mam tu na myśli akurat aborcji. we własnych przeinaczeniach możecie tak pomyśleć. i jej też nie wykluczam. nie ta bajka jednak
Awatar użytkownika
było tysiąc

było tysiąc Nie Lut 26, 2017 1:41 pm

widocznie brak programu nie jest wystarczającym programem - to akurat możecie rozszerzyć we własnych przeinaczeniach. jakby zawsze aktualne
Awatar użytkownika
...

... Nie Lut 26, 2017 1:57 pm

wolność - towar luksusowy. nie każdy umie z niej korzystać. nie sądzę że Polak potrafi. jednak "społeczeństwo obywatelskie" jest ogromnym wyzwaniem bo że można wyciąć nie znaczy że trzeba. jednak niektórym trzeba w paragrafy oprawić niektóre możliwości bo sami się skrzywdzą i innych przy okazji
Awatar użytkownika
elusia

elusia Nie Lut 26, 2017 2:20 pm

No i mamy autocenzurę. Redakcjo Superstacji i ich właściciele wstydźcie się! Wam też już PiS darował wiadro wazeliny? Słuchacie i czytacie Wątłego bez zrozumienia, tak jak Wolskiego i Pietrzaka. KRRiT broni swoich (TVP), a wy co, czego się boicie? Zamiast bronić Wątłego, to Go zawieszacie? Co On powiedział gorszego niż Wolski, Pietrzak et consortes? Ilu widzów ma "jeszcze" TVP a ilu Superstacja? Do ilu trafiły gnidy z TVP, a do ilu z Superstacji? Jesteście beznadziejni. Wątły już pokazał, że potrafi znaleźć swoje miejsce w przestrzeni publicznej. TVN i reszta mogą Go cmoknąć w pyrdel.
Awatar użytkownika
uuuuuu! aua

uuuuuu! aua Nie Lut 26, 2017 2:44 pm

parzy! co ty Wątły powiesz o klątwie? nic złego nie można mówić?! nie idzie powiedzieć nawet. dziwię się że was tak jara...ta siara. płukanie. mieszanie. podcieranie...używajcie sobie nie krępujcie się...
w przestrzeni jesteś a jakiej? miejscowej
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości