WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zniesmaczony PIS

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

Zniesmaczony PIS Nie Lut 26, 2017 3:24 pm

TAKIE DZIALANIE ZARZADU SUPERSTACJI TO UKLON WOBEC PIS. CZYZBY SUPERSTACJA ZACZELA ULEGAC NACISKOM PIS? TO BYLBY KONIEC NIEZALEZNEJ SUPERSTACJI. A TYLKO PRZEZ TO WAS OGLADAM, IZ NIE BOICIE SIE MOWIC O RZECZACH TEMATACH, KTORE NIESTETY NIE MOGA ZAISTNIEC W TUBIE PROPAGANDOWEJ JAKA JEST TVP PIS.

WZYWAM DO ODWIESZENIA REDAKTORA I PRZYWROCENIA TYCH PROGRAMOW NA ANTENE SUPERSTACJI!!!
Awatar użytkownika
....

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

.... Nie Lut 26, 2017 4:23 pm

was ta klątwa nagrzała patrzę. pewno jeszcze zimno. na następne odcinki sama się pofatyguję. noga nie pójdzie to pociągnę
milczenie bywa wymowniejsze czasem
Awatar użytkownika
Z.>>?

Z.>>? Nie Lut 26, 2017 4:43 pm

Kto tego człowieka uważa za dziennikarza ? Chyba tylko plujący jadem Niesiołowski Senyszyn i przeciwnicy PISu Dziennikarz powinien być obiektywny względem nawet swoich przekonań Powinien
umieć wynależ błędy u swoich ulubieńców jak i przeciwników i przedstawić je w sposób nie uwłaczający ani jednemu ani drugiemu A ten co zachowuje się jak ostatni debil pracujący dla jednej
grupy flustratów którzy może go za to sowicie wynagradzają za ten jad nienawiści potrzebny im do walki politycznej w celu powrotu do utraconych koryt
Awatar użytkownika
T1000

T1000 Nie Lut 26, 2017 5:16 pm

W Polsce też już putinizm. Tam też nikt dyktatorowi nie podskoczy.
Awatar użytkownika
dziadek

dziadek Nie Lut 26, 2017 7:02 pm

Pamiętam czasy komuny, oni byli mali w porównaniu do propagandy PIS. Komuna żeby uwiarygodnić się, na święta dawała pomarańcze, was młotki PIS ma za darmo. Pytałem kiedyś takiego młotka, co PIS zrobiła dla ciebie? Myślał, myślał .. i w końcu odrzekł „ no dał wyrąb drzewa”
Awatar użytkownika
dziadek

dziadek Nie Lut 26, 2017 7:02 pm

Pamiętam czasy komuny, oni byli mali w porównaniu do propagandy PIS. Komuna żeby uwiarygodnić się, na święta dawała pomarańcze, was młotki PIS ma za darmo. Pytałem kiedyś takiego młotka, co PIS zrobiła dla ciebie? Myślał, myślał .. i w końcu odrzekł „ no dał wyrąb drzewa”
Awatar użytkownika
sylw

sylw Nie Lut 26, 2017 8:54 pm

Telewizji Trwam wolno sukienkowym pluć uświęconą śliną na inaczej myślących bez cenzury a pani Elizie i Kubie pragną zatkać szczere usta. To koniec popularności Super Stacji.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Lut 26, 2017 11:35 pm

Ja tylko zapytam: Dlaczego nie zdjęto z anteny "Wiadomości"?
Awatar użytkownika
Tadeusz Zamorski

Tadeusz Zamorski Pon Lut 27, 2017 12:02 am

Szkoda, że Stacja ulega takim naciskom! To już bym zrozumiał, gdyby zawiesili współpracę z tym prymitywnym i chamskim Mariuszem Max Kolonko - dzisiejsze jego wypowiedzi szczujące do napaści na teatr Powszechny za wystawienie "Klątwy" - to dopiero było szczucie karalne, wzywanie do zbrodni! I to na antenie tej stacji!
Awatar użytkownika
Rufus

Rufus Pon Lut 27, 2017 2:04 am

Rzeczywiście Wątłemu nie tylko z PiS-em, ale w ogóle z prawicą nie po drodze, ale zacytowaną wypowiedzią, jej adresaci nie powinni się oburzać, bo taka jest prawda o nich. Sami nie są lepsi, a nawet gorsi. Prowadząc wywiady z PiS-iakami, tak nakierowują rozmowy, by mocno dokopać opozycji, w czym dany polityk pomaga w tym szkalowaniu.
Awatar użytkownika
Rufus

Rufus Pon Lut 27, 2017 2:13 am

"conf" napisał(a):
"Mysia" napisał(a): PISOWSKA CENZURA. SZKODA OBIEKTYWNEGO ( może zbyt impulsywnego ) DZiENNIKARZA.
Oficjalnie przywraca się cenzurę .

jaką ku... cenzurę - przecież facet u prywaciarza robi:) pretensje to możesz mieć do solorza, że nie jest taki głupi i naiwny, by iść na polityczną wojenkę z władzą. I to w obronie jakiegoś nawiedzonego sfrustrowanego lewaczka:) Biznes jest biznes i broń boże angażować własną firmę politycznie - bo gdy wiatr zmian zawiał to teraz taka agora ledwie zipie. Solorz o tym dobrze wie i unika takich sytuacji, poza tym boi się pozwu ze strony tvp, bo tu w grę, by chodziły potężne środki i kary.

Sfrustrowani to są prawaczki, a lewica - to inteligencja i rzeczowość.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Lut 27, 2017 9:01 am

Zabrać koncesje tak polsatowi jak i TVN i rozliczyć ich z kasy a następnie do paki mam nadzieje ze w końcu PiS to zrobi
Awatar użytkownika
pytanie

pytanie Pon Lut 27, 2017 9:01 am

nie jestem w stanie sobie wyobrazić: cóż ta Eliza takiego mówi? wszystkie mądrości chyba już przerobiliśmy. nie przeceniacie się raptem?
Awatar użytkownika
...

... Pon Lut 27, 2017 10:43 am

bronicie wolności poprzez jej ograniczanie. co ma Poznań do mojego kibla? mogę się załatwić? to są grube pieniądze? obyście nie dostali wrzodów żołądka. nie taka przyjemna sprawa...
ciebie będą palić na stosie? masz o tyle łatwiej że przy tobie nawet "nic" się ogrzeje. zabłyśnie... nic tak nie przyciąga jak nic...
amerykańskie marzenia przestały być marzeniami. nie widzę powodu żeby podtrzymywać wymarłe gatunki.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pon Lut 27, 2017 11:51 am

Dobrze zrobili. To słaby program był. Jakaś wytatuowana szemrana postać z podgolonym czołem ma nam mówić co i jak w wulgarny i prostacki sposób? To jakis margines społeczny. Gość wyglądał jakby był wiecznie na kacu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości