WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Serce w rozterce

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

Serce w rozterce Pon Lut 27, 2017 5:15 pm

ciebie Wątły nie bronią? nie te tabu widocznie. nie wyglądasz aż tak źle. mogłoby być gorzej... uwierz mi. bardzo lubię wulgarny i prostacki sposób. nie w tym rzecz jednak
wasze tabu się zaplątało - chyba w tym
Awatar użytkownika
i ja

Re: Jakub Wątły zawieszony, „Krzywe zwierciadło” i „Suma tygodnia” znikają z Superstacji

i ja Pon Lut 27, 2017 5:21 pm

idziemy hałasować jak ta matka: gdzie jest Wątły? potem będziemy płakać. się zobaczy zresztą
Awatar użytkownika
pewno

pewno Pon Lut 27, 2017 6:02 pm

maestro... w którym cię bufecie zobaczymy?
Awatar użytkownika
Jedrekn

Jedrekn Pon Lut 27, 2017 7:59 pm

Kiedy zatem zarząd odwiesi Kubę? Polska w kawałkach to jednak nie to samo co "Krzywe zwierciadło"
Czekam i czekam kiedy wróci KZ
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Lut 27, 2017 8:08 pm

Trzymam za pana kciuki Panie Kubo
Awatar użytkownika
Zbyszek Z

Zbyszek Z Pon Lut 27, 2017 8:09 pm

"Ja" napisał(a): Zabrać koncesje tak polsatowik i TVN i rozliczyć ich z kasy a następnie do paki mam nadzieje ze w końcu PiS to zrobi

Panie Zbyszku i pan tutaj? Co robi minister na tym forum?
Awatar użytkownika
@

@ Pon Lut 27, 2017 8:12 pm

jakoś nie rozumiem. co w tym takiego paradnego? szerzej i szybko jeśli łaska
Awatar użytkownika
@

@ Pon Lut 27, 2017 8:23 pm

będziemy się ciskać? nie wiem czy coś wycisnę ale spróbujmy. rozumiem że autorytet więziennych cel został nadwyrężony. spróbuję go odbudować
Awatar użytkownika
Oburzony

Oburzony Pon Lut 27, 2017 10:49 pm

Szkoda że wolne media dają się zapędzać do kąta. Kuba jest na pewno wyrazisty ale granice przyzwoitości przekraczają pupile TVP. Dziwi hipokryzja i głupota zarządu Superstacji,usuńcie jeszcze jedną osobowość publicystyczną a zapomnę o was i wykasuję z menu dekodera.
Awatar użytkownika
hvkj

hvkj Wto Lut 28, 2017 1:27 am

Superstacja postąpiła bardzo głupio!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze tylko Michalik trzyma poziom. Reszty nie warto już oglądać!
Awatar użytkownika
....

.... Wto Lut 28, 2017 9:40 am

robisz za herszta a wyszło żeś maskotka.
Awatar użytkownika
....

.... Wto Lut 28, 2017 10:30 am

żeś tu na etacie? walnij ciętą ripostę.

jednak trwajmy w przekonaniu że nikt nic nie wie. słuszne rozwiązanie. na pewno bezpieczne
Awatar użytkownika
....

.... Wto Lut 28, 2017 10:35 am

skoro się na takich kreujecie więc może warto te maski pozdejmować. zgadzasz się na pewne modyfikacje więc brzmi jakoś podobnie. nie ty żeś grzmiał o hipokryzji? przymilaniu i takich tam?
Awatar użytkownika
alma

alma Wto Lut 28, 2017 7:07 pm

Przecież powiedział szczerą prawdę !! I to TV1 i 2 powinno zniknąć z ekranu !!! Bo co J.K. Czopek pokazuje....dno !!!
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Wto Lut 28, 2017 11:47 pm

CIEKAWE JAK W SEJMIE SIĘ ZACHOWUJĄ TO NIKOGO NIE ZAWIESZA SIĘ -A TAM TO NIENAWIŚĆ BUZUJE .Pozdrawiam pana WĄTŁEGO i mam nadzieję ze program KRZYWE ZWIERCIADŁO wróci .To był program który chętnie oglądałam miał w sobie iskrę ,tak jak program Nie ma żartów .Pozdrawiam DO ZOBACZENIA .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości