WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PiSarro

Jan Ordyński chce od RPO i HFPC interwencji ws. Agaty Kasprolewicz z Polskiego Radia

PiSarro Wto Gru 10, 2019 3:31 pm

Dziennikarz nie ma być dobry, dziennikarz ma być nasz, pisowski.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Jan Ordyński chce od RPO i HFPC interwencji ws. Agaty Kasprolewicz z Polskiego Radia

Gość X Wto Gru 10, 2019 8:29 pm

Ja wolałbym dziennikarza dobrego, bezstronnego. Wolałbym interwencję ws. Sylwii Zadrożnej i Hanny Marii-Gizy.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

Re: Jan Ordyński chce od RPO i HFPC interwencji ws. Agaty Kasprolewicz z Polskiego Radia

B. Krzyk Śro Gru 11, 2019 12:11 am

Historia Agaty Kasprolewicz to jeden wielki skandal ! Jaskrawy przykład tego, co dzieje się w opanowanym przez PiS Polskim Radio.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 11, 2019 12:38 am

"B. Krzyk" napisał(a): Historia Agaty Kasprolewicz to jeden wielki skandal ! Jaskrawy przykład tego, co dzieje się w opanowanym przez PiS Polskim Radio.

Może ktoś wie jak doszło do odejść Dominika Olędzkiego, Doroty Wojtalczyk i Wojtka Łasickiego?
Awatar użytkownika
ebro

ebro Śro Gru 11, 2019 9:19 pm

Koleżanki i Koledzy z Polskiego Radia ! Brońcie Agaty !!! Precz z politycznym terrorem !!!
Awatar użytkownika
R

R Sob Gru 14, 2019 9:58 am

"Gość X" napisał(a): Ja wolałbym dziennikarza dobrego, bezstronnego. Wolałbym interwencję ws. Sylwii Zadrożnej i Hanny Marii-Gizy.

Hej, a co się stało z Gizą? Kiedyś, dawno, dawno, namiętnie słuchałem jej audycji w Trójce ("Klub ludzi ciekawych wszystkiego"?) ale pamięta że potem gdzieś ją wywiało z anteny. I od kilkunastu lat na HMG nie trafiłem
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości