WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Re: Jarosław Jakimowicz gospodarzem „Pytania na śniadanie extra”

Tomasz Pon Lis 18, 2019 4:46 pm

Lizał, lizał i wylizał...
Uczcie się ludzie.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pon Lis 18, 2019 4:59 pm

Najlepiej niech pan Jachimowicz ufunduje pomnik Panu Macierewicz owi i trzyma przy nim wartę
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Lis 18, 2019 5:14 pm

Brak mi słów kolejny pisior
Awatar użytkownika
uyl

uyl Pon Lis 18, 2019 5:28 pm

to ja już wiem co zrobić jak będę na bezrobociu, pójdę do siedziby PiS i będę tam opowiadał peany na cześć Kaczora jak za Stalina wychwalano ojca narodu i dostawało się awans normalnie PRL-bis
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pon Lis 18, 2019 6:15 pm

To jest jakiś nieśmieszny żart. Popierasz PiS i smarujesz tej partii - robisz karierę w TVP. Masz inne poglądy - wyrzucą Cię z pracy, bez zważania że to może rozwalić komuś życie.
Awatar użytkownika
Zojka

Zojka Pon Lis 18, 2019 6:27 pm

To jest jakiś żart chyba.
Awatar użytkownika
Gaga

Gaga Pon Lis 18, 2019 7:13 pm

Jakoś na chleb trzeba zarobić bo aktor z niego nijaki
Awatar użytkownika
Antypis

Antypis Pon Lis 18, 2019 7:20 pm

Ale wazelina, osiągnął dno ten pan.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Pon Lis 18, 2019 7:30 pm

Chętnie zobaczę gościa który nie ulega presji lewacko marksistowskiej bełkotliwej narracji oszołomów . . Szacun Jakimowicz !!.
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Pon Lis 18, 2019 7:55 pm

"Tw bqlbina" napisał(a): Skoro dla kasy był ze starą malarką to moze całować mackerewicza dla mamony. Śliski typ

W czasach gdy związał się z Sarapatą nie była ona jeszcze taka stara, poza tym na artystki patrzy się trochę inaczej, bo nadrabiają oryginalnością. Aktualna partnerka Deepa też nie jest młoda, ale mnie się podoba ze względu właśnie na taki artystyczny look.
Awatar użytkownika
Sonia

Sonia Pon Lis 18, 2019 7:57 pm

"Pdk" napisał(a): To jest jakiś nieśmieszny żart. Popierasz PiS i smarujesz tej partii - robisz karierę w TVP. Masz inne poglądy - wyrzucą Cię z pracy, bez zważania że to może rozwalić komuś życie.

Popierasz LGBT robisz karierę w żółto niebieskiej stacji, widzisz jakąś różnicę? Bo ja nie. Więc nie obrażaj ludzi, którzy robią co mogą, żeby znaleźć jakieś zatrudnienie.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Lis 18, 2019 10:57 pm

To ja zacząłem z początkiem listopada oglądać poranek w tvp2 , a teraz robią coś takiego. No to z powrotem włączę tvn i dzień dobry tvn. Sorry , nie chcę mieć do czynienia z tym panem. On to zrobił takie show w polsacie , że nie dało się tego oglądać. Po prostu gwiazda upadła
Awatar użytkownika
Kołek

Kołek Pon Lis 18, 2019 11:47 pm

Wylizał etacik podrzędny aktorzyna. Ktoś go zna z innej produkcji niż Młode wilki?
Awatar użytkownika
Toma Crovell

Toma Crovell Pon Lis 18, 2019 11:53 pm

Jakimowicz ten głupi świński typ pasuje do PNŚ jak wół do karety, tak jak przed kilkoma laty o równe 8 lat starszy Zamachowski, który mało coś jakoś gadał, bo ta niedawno wyrzucona stąd jego żona musiała się wypieprzyć żeby go całkowicie zgasić i po co to było no! A jak przypomnę sztywnego jak pała goryla Hubercika z Milionerów w 2011/12 roku to mnie już krew nagła zalewa!
Awatar użytkownika
deviant

deviant Wto Lis 19, 2019 1:39 am

"Kołek" napisał(a): Wylizał etacik podrzędny aktorzyna. Ktoś go zna z innej produkcji niż Młode wilki?
Grał głównie w gównianych tasiemcach i sitcomach... 2ga zdrada , Platynoniemiecccy, Na lepsze i gorsze, Klon, Opiekunka! :P
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości