[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jarosław Jakimowicz pozywa TVN za materiał z sugestią, że był sprawcą gwałtu. "To rozstrzeliwanie mojej rodziny”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ciacho

Jarosław Jakimowicz pozywa TVN za materiał z sugestią, że był sprawcą gwałtu. "To rozstrzeliwanie mojej rodziny”

ciacho Nie Mar 07, 2021 9:13 pm

A mogłeś zostać przy katalizatorach 🤣 🤣 🤣
Awatar użytkownika
Jurek

Re: Jarosław Jakimowicz pozywa TVN za materiał z sugestią, że był sprawcą gwałtu. "To rozstrzeliwanie mojej rodziny”

Jurek Nie Mar 07, 2021 9:54 pm

co za gnot..jeden niech znika TVP bo widzow to wkurza
Awatar użytkownika
Tobiak

Re: Jarosław Jakimowicz pozywa TVN za materiał z sugestią, że był sprawcą gwałtu. "To rozstrzeliwanie mojej rodziny”

Tobiak Nie Mar 07, 2021 9:54 pm

pustak jeden niech znika tvp info bo naprawde oglądac nie idzie
Awatar użytkownika
Poland 102

Poland 102 Nie Mar 07, 2021 9:54 pm

Jeśli sprawa trafi do "wolnego sądu" to ten powie że to była tylko sugestia i żarty że strony TVN a ta telewizja powie że to nie chodziło o Jakimowicza bo te nazwisko przecież w materiale nie padło (chociaż każdy wie że chodziło o niego) i sąd jak Piłat umyje ręce.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Nie Mar 07, 2021 10:21 pm

To moje ulubione zdjęcie tego pana. Dziękuję ;)
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pon Mar 08, 2021 2:01 am

Mógł się wypowiedzieć, dzwonili do niego, pytanie, dlaczego nie chciał skorzystać?
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Mar 08, 2021 11:11 am

"Dobre imię" Jakimowicza... Dobre!
Awatar użytkownika
George

George Pon Mar 08, 2021 7:34 pm

Tak kończą cwaniaki.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Wto Mar 09, 2021 4:28 am

Co za ofiara
Awatar użytkownika
Pies na baby

Pies na baby Wto Mar 09, 2021 6:30 pm

A wystarczyło kupić wtedy z Niemiec Tajkę... Dobre imię, honor, rodzina Co za przemiana
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości