[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jarosław Kaczyński: nie mam wątpliwości, skąd się wziął TVN, nie chcemy go nacjonalizować

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Jarosław Kaczyński: nie mam wątpliwości, skąd się wziął TVN, nie chcemy go nacjonalizować

walter Czw Lip 09, 2020 8:49 pm

Takie decyzje zapadają na Nowogrodzkiej. Oglądając to szaambo które płynie od kilku tygodni z TVP, można z cała pewnością powiedzieć ze jest to nagonka na Rafaała Trzaaskowskiego.
Awatar użytkownika
marketer

Re: Jarosław Kaczyński: nie mam wątpliwości, skąd się wziął TVN, nie chcemy go nacjonalizować

marketer Czw Lip 09, 2020 8:53 pm

To kiedy likwidujemy TVPiS? Bardziej haniebnych pseudodziennikarzyn to nigdzie nie ma... no kaczyński, kiedy? daj dobry przykład chociaż raz w życiu :D
Awatar użytkownika
lis

Re: Jarosław Kaczyński: nie mam wątpliwości, skąd się wziął TVN, nie chcemy go nacjonalizować

lis Czw Lip 09, 2020 8:54 pm

stara szkapa znów otworzyła ryj i wali z niej łajnem
Awatar użytkownika
grey

grey Czw Lip 09, 2020 8:56 pm

Czyli panie szanowny prezesie, w USA... Te haniebne decyzje zapadają, bo TVN to głównie kapitał amerykański obecnie... :)
Awatar użytkownika
adam

adam Czw Lip 09, 2020 8:56 pm

Chcieliby chcieli, ale Amerykanie im nie pozwolą 😂
Awatar użytkownika
Michał Marcinkiewicz

Michał Marcinkiewicz Czw Lip 09, 2020 8:56 pm

To ten Kaczyński, któremu wybory wygrały rosyjskie służby, podrzucając jego partyjnym towarzyszom nagrania z restauracji "Sowa i przyjaciele"? Te, na których M. Morawiecki chce, żebyśmy za miskę ryżu kopali rowy i je zasypywali, tak jesteśmy głupi?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Lip 09, 2020 9:07 pm

Wiadomo który Prezes jak zawsze NIE ma racji.
A jutro miesięcznica smoleńska o numerze 123.
W TVPiS lub też dla innych TVP zrobiłbym jedną zmianę w rozrywce.
Kolejna zmiana prowadzącego "Koło fortuny": Norbiego zastąpiłbym JA.
Rafała Brzozowskiego bym nie ruszał z "Jakiej to melodii", doemitowałbym zaległy Wielki Finał i 2 zaległe serie z WF "Jednego z dziesięciu", dograłbym 31 zaległych odcinków "Va banque", pierwsze max 2 odcinki to to co zostało u Sebastiana.
W miejsce "To je Borowicz" dałbym "Kuchnia z Pascalem", a w soboty reaktywowane "30 Ton", ale bez sprzężenia z OLiS tylko na podstawie Airplay Chart i list światowych.
Awatar użytkownika
polo

polo Czw Lip 09, 2020 9:47 pm

Ten dalej tropi układy do spółki z Antkiem. Przecież to chyba jakaś fobia!
Awatar użytkownika
gość3039

gość3039 Czw Lip 09, 2020 9:57 pm

W końcu się odezwał wódz. Gdzie on był i gdzie sie ukrywa? :D I kiedy w koncu pójdzie do tvn24 na wywiad? Bo w 2011 roku był w tvn24 na wywiadzie i prawie od tamtego czasu znika .
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Lip 09, 2020 10:17 pm

Fajnie, że jest jeszcze ktoś, kogo się boją.
Żygać się chce, że takie miernoty rządzą tym krajem.
Awatar użytkownika
Leonsio i Isaura

Leonsio i Isaura Czw Lip 09, 2020 10:41 pm

"gość3039" napisał(a): W końcu się odezwał wódz. Gdzie on był i gdzie sie ukrywa? I kiedy w koncu pójdzie do tvn24 na wywiad? Bo w 2011 roku był w tvn24 na wywiadzie i prawie od tamtego czasu znika .

Taki z niego wuc jak jego zausznicy. Zatroskani jego zaufani przede wszystkim z troską o synekury w spółkach skarbu państwa. Wart Pac pałaca.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Lip 09, 2020 10:46 pm

"repolonizacja mediów mogłaby nastąpić poprzez przejmowanie tych zagranicznych przez rodzime prywatne podmioty" - to by trzeba było wprowadzić zakaz odsprzedawania firmy podmiotom zagranicznym. A to już niewiele ma wspólnego z wolnym rynkiem. Konia z rzędem temu kto znajdzie takiego prywatnego przedsiębiorcę, który chciałby prowadzić firmę objętą takim zakazem.
Awatar użytkownika
Lis

Lis Czw Lip 09, 2020 11:24 pm

"gość3039" napisał(a): W końcu się odezwał wódz. Gdzie on był i gdzie sie ukrywa? I kiedy w koncu pójdzie do tvn24 na wywiad? Bo w 2011 roku był w tvn24 na wywiadzie i prawie od tamtego czasu znika .
chyba to było u Rymanowskiego a jak wiemy to fan pisu
Awatar użytkownika
Kiel

Kiel Czw Lip 09, 2020 11:34 pm

o co chodzi w tym bełkocie, bo coś nie ogarniam?
Awatar użytkownika
2342423

2342423 Pią Lip 10, 2020 12:56 am

Temu gnomowi marzy sie dyktatura i cenzura mediów!!! Skądś juz to znamy!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość