WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mary

Jarosław Olechowski nowym szefem „Wiadomości”. Znamy kulisy nominacji

mary Nie Sie 13, 2017 11:24 pm

Wiadomości są tak złe, że już chyba mogą iść tylko do góry… propagandę naprawdę trzeba umieć robić:)
Awatar użytkownika
Ja

Re: Jarosław Olechowski nowym szefem „Wiadomości”. Znamy kulisy nominacji

Ja Nie Sie 13, 2017 11:29 pm

Świetna decyzja i doskonały wybor. Olechowski to zawodowiec. Wreszcie w TVP bedzie rządził ktoś kto ma pojęcie o tym zawodzie
Awatar użytkownika
Taktojest

Taktojest Nie Sie 13, 2017 11:32 pm

Rewolucja zjada własne dzieci...
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Nie Sie 13, 2017 11:33 pm

Paczuska wykarmiła żmije własną piersią xD
Tylko coś Kurski tym razem udaje, że to nie on podejmuje decyzje
Awatar użytkownika
Kodziarz

Kodziarz Nie Sie 13, 2017 11:33 pm

"mary" napisał(a): Wiadomości są tak złe, że już chyba mogą iść tylko do góry… propagandę naprawdę trzeba umieć robić:)

Dodam jeszcze, że najlepszym programem na świecie są fakty tvn. A mi nie przeszkadza kilka ciał w jednej trumnie smoleńskiej, miliardy kradzione z podatku vat czy podsłuchiwanie dziennikarzy. Mam nadzieje, że tusk zostanie prezydentem i będzie jak było.
Awatar użytkownika
PiSowiec

PiSowiec Nie Sie 13, 2017 11:41 pm

"Kodziarz" napisał(a):
"mary" napisał(a): Wiadomości są tak złe, że już chyba mogą iść tylko do góry… propagandę naprawdę trzeba umieć robić:)

Dodam jeszcze, że najlepszym programem na świecie są fakty tvn. A mi nie przeszkadza kilka ciał w jednej trumnie smoleńskiej, miliardy kradzione z podatku vat czy podsłuchiwanie dziennikarzy. Mam nadzieje, że tusk zostanie prezydentem i będzie jak było.

Ja tam wolę Kaczyńskiego. Nic/nikt tak nie wywinduje cen w sklepach, jak rządy PiSu. :)
Awatar użytkownika
Janek

Janek Nie Sie 13, 2017 11:42 pm

tam nie ma nudy 😂 i nie mówcie że fakty są takie super I w ogóle... jedni i drudzy nie mówią wszystkiego. Jedni siedzą cicho o nowych taśmach. drudzy nie mówią o braku nominacji generałów...
Awatar użytkownika
w PRL-u szli na prezesa NIK

w PRL-u szli na prezesa NIK Nie Sie 13, 2017 11:56 pm

"Przedstawię Paczuskiej propozycję awansu zawodowego - deklaruje Jacek Kurski."

Po licznych sukcesach...
Awatar użytkownika
Do kodziarza

Do kodziarza Pon Sie 14, 2017 12:04 am

Czy tu też muszą być trolle. Nic nie wnosisz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Ares

Ares Pon Sie 14, 2017 12:28 am

Career Limiting Move
Awatar użytkownika
kami

kami Pon Sie 14, 2017 12:33 am

Jeszcze trochę i prezesem TVP zostanie jakiś roznosiciel dysków w montażowni TAI. Ale jaja. I poważni ludzie lewicowi dalej pracują w Panoramie czy Teleexpressie, jak wam nie wstyd.
Awatar użytkownika
mis

mis Pon Sie 14, 2017 12:43 am

"kami" napisał(a): Jeszcze trochę i prezesem TVP zostanie jakiś roznosiciel dysków w montażowni TAI. Ale jaja. I poważni ludzie lewicowi dalej pracują w Panoramie czy Teleexpressie, jak wam nie wstyd.

Byli kandydaci na posłów SLD, i to na całkiem wysokich stanowiskach.
Awatar użytkownika
Tomasz Wybranowski

Tomasz Wybranowski Pon Sie 14, 2017 1:00 am

Przy tym nieustannym ostrzale polsko - polskim, który na ręke innym, ale nigdy nam, zawsze mawiam o szacunku do siebie nawzajem. Uważam, że zwalnianie kogokolwiek w taki sposób nie ma nic wspólnego z kulturą ani elementarnym poczuciem bycia po prostu człowiekiem. To samo mówiłem, gdy zwalniano pracowników TVP i PR w ubiegłym roku, to samo mówię przy okazji"cyber-przestrzennego, bo twitterowego" zwolnienia p. Marzeny Paczuskiej.
Szanując siebie nawzajem, nawet nie znosząc naszych przekonań czy wyznawanych idei , tworzymy normalność i pole do dyskusji i rozmów. Więcej spodziewałem się i po panu prezesie Kurskim w tej materii, jak i szefach informacji TVP. Posunięcie bez klasy, znowu.

P. Olechowski jest przeciętnym reporterem (to moja opinia) i nie sądze, że będzie dobrym szefem Wiadomości. Przypadkowość, działania personalne "od Sasa do Lasa" i to, co mnie denerwuje brak postepu w kwestii dobrej polszczyzny, dykcji i emisji głosu, że o pisaniu informacji z tzw. kontekstami nie wspomnę.

Szanujmy siebie, w dyskusji, na ulicy, w przestrzeni publicznej, także w internecie. Pozdrawiam i zyczę Wszystkim dobrego tygodnia.
Awatar użytkownika
mordehaj

mordehaj Pon Sie 14, 2017 1:12 am

Ciemny lud tego nie kupi panie Kurski! Najpierw nawalanka na Paczuską, że spada oglądalność, że nierzetelna a teraz niby awans?! Cynik!
Awatar użytkownika
marad

marad Pon Sie 14, 2017 1:20 am

Oglądam Wiadomości i uważam, że nie są złe. Nie wiem jak można oglądać Fakty - stale te same miałkie głupoty + propaganda. Badania oglądalności budzą wątpliwości, choć można przyjąć, że wysoka oglądalność Faktów wynika z tego iż są to widzowie starsi nie korzystający z internetu natomiast młodsi porzucili Wiadomości na rzecz internetu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tuggstorte oraz 15 gości