WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek_Sz

Re: Radio Zet, Jedynka i Trójka z rekordowo niską słuchalnością. Duże wzrosty RMF FM, Eski i PR 24

Marek_Sz Pon Sty 15, 2018 1:20 pm

fenomen? taki mamy kraj, takie społeczeństwo. Konkursiki, zero misji w edukowaniu społeczeństwa w jakiejkolwiek materii a tym bardziej muzycznej, dziennikarstwa brak - są tylko jacyś "śmieszni" prowadzący, których jedyną zaletą jest barwa głosu. I ludzie tego chcą. Lekko, łatwo i przyjemnie. A potem stoją dzielnie w kolejce do wozu na Morskie Oko, bawią się na sylwestrach w centrach polskich miast, słuchając raz Kombii a raz Kombi, nie chcą uchodźców, chrzczą dzieci chociaż nie wierzą ale mówią, że wierzą, bo a nóż się okaże, że Bozia istnieje. I tak sobie funkcjonuje dzielnie z 70% społeczeństwa, które dzieli swój dzień na Radio ZET, RMF a potem Polsat, TVN i TVP do późnej nocy.

Ot fenomen :)
Awatar użytkownika
Stary słuchacz

Re: Radio Zet, Jedynka i Trójka z rekordowo niską słuchalnością. Duże wzrosty RMF FM, Eski i PR 24

Stary słuchacz Pon Sty 15, 2018 1:22 pm

Macieju,
A napisz proszę kiedy ostatni raz słuchałeś RMF FM np. przez godzinę albo dwie?
Potrzebne mi to do badań :)

"Maciej Kościelny" napisał(a):
"Uka" napisał(a): Obrażacie tutaj słuchaczy RMF FM nie mając w ogóle pojęcia jak dużo osób tego radia słucha i są to nie tylko ludzie ze wsi po zawodówce, bo myśląc tak bardzo się mylicie. Żenujące sa te Wasze komentarze że to radio umc umc i nic więcej...RMF śmieje się Wam prosto w oczy patrząc jak miażdży konkurencję.

Przykro mi, ale tak jest - słuchacze RMF FM mają bardzo niskie wymagania, skoro zadowala ich tandeta.
Mam pojęcie, jak dużo osób tego pseudoradia słucha i nigdy nie próbowałem tego oczywistego faktu podważać, ale faktem niezaprzeczalnym jest również to, że te osoby mają TRAGICZNY gust!

Trudno nazwać inaczej ten gust, skoro te osoby zadowala słuchanie od lat w kółko tych samych kawałków przerywanych co kilka minut reklamami i odzywkami sztucznie podekscytowanych prezenterów paplających o jakichś konkursach czy innych bzdetach! Do tego serwisy pseudoinformacyjne trwające krócej niż blok reklamowy, czytane na jednym wydechu i z obowiązkowym podkładem muzycznym w tle (bo przeciętny słuchacz i tak nie zrozumie treści, ale bez muzyczki zostać nie może ani na chwilę).

Taka jest cała prawda o słuchaczach RMF FM i tego się nie da podważyć!
Awatar użytkownika
Stary słuchacz

Stary słuchacz Pon Sty 15, 2018 3:53 pm

Napisz proszę kiedy ostatni raz słuchałeś RMF FM przez godzinę lub dwie.

Potrzebne mi to do badań :)

"animowany" napisał(a): Smutne to, ze coraz wiecej ludzi slucha zapowiadaczy godziny w eReMeF. Merytorycznie - dno. Muzycznie - dno. Do tego idiotyczne konkursidla. Nie rozumiem fenomenu tej stacji.
Awatar użytkownika
lradio

lradio Pon Sty 15, 2018 9:26 pm

Radio komercyjne to powinien być uniwersalny produkt (nie z górnej półki), który będzie trafiał do jak największej liczby odbiorców. Nie da się go robić grając 6 nieznanych piosenek w godzinie :) Brawo ZET!
Awatar użytkownika
Jedynka miałaby 20% słuchalności gdyby

Jedynka miałaby 20% słuchalności gdyby Wto Sty 16, 2018 3:47 pm

wywalili na zbity pysk tych pajacyków, ich mości Magierowski czy Jachowicz...
muszą grać wiecej muzyki polskiej klasykow a nie tego brzozowskiego i tych wyjców z pokolenia kretynów...
no i prof.Andzrej Nowak mógłby opowiadać historię Polski prawdziwą a nie upupioną...
oczywiście to niemożliwe!!!
Awatar użytkownika
Audioriver

Audioriver Śro Sty 17, 2018 9:17 am

Ja to widzę tą zetke jak pijanego zająca na drodze. W prawo, w lewo, w prawo, prosto, do tyłu, do przodu, w lewo, tu, teraz tam itd. Od lat się miotają, niekonsekwencja level master, ciągłe zmiany. Myślą, że wymiana kierowcy czy karoserii cokolwiek zmieni, tymczasem tam silnik jest rozwalony w drobny mak! silnik. A najlepiej to kupic nowe auto, tylko juz nie francuskie !!!! Nawet dzieci wiedzą, że francuskie to niedobre auta.
Awatar użytkownika
adler

adler Czw Sty 18, 2018 12:26 pm

nadal słucham trójki
szczególnie audycji tematycznych-muzycznych(Mann,Klat,Niedźwiecki)-pozostali już nie pracują,,,,,
moje ucho powoli przestaje wyłapywać propagandę i dezinformację pisowską-chociaż w ost dniach coś si ę poprawiło-i nawet słychać krytykę poczynań rządu przez zaproszonych gości oraz muzycznie np piosenki już niepracującego w 3-ce Andrusa
a dobrze by dzień zaczynać utworem Młynarskiego"Co by tu jeszcze spieprzyć panowie,,," ;]
tyle w komentarzu
Awatar użytkownika
jam80

jam80 Sob Lut 03, 2018 12:43 pm

Ja kiedys słuchałem Trójki non stop. Przestałem, kiedy wyrzucono dziennikarzy po tzw "dobrej zmianie".
Teraz juz nie ma kogo słuchać, chyba, że propagandy PISowskiej. Dziękuję, nigdy więcej Trójki!
Awatar użytkownika
trójkowicz

trójkowicz Czw Lut 08, 2018 5:55 pm

marek niedzwiecki wojciech mann piotr baron piotr kaczkowski piotr baron kuba strzczkowski michał olszański
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości