WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mon

Re: Radio Zet, Jedynka i Trójka z rekordowo niską słuchalnością. Duże wzrosty RMF FM, Eski i PR 24

mon Pią Sty 12, 2018 9:53 am

Maciej kościelny - Ta twoja elita kościelno-PiSowska już nie chce słuchać Polskiego radia. Ile można słuchać propagandowej papki pseudo sukcesu skoro wszyscy wiedzą, że tego sukcesu nie ma. Do tego jeszcze narzucana ideologia religijna. Media komercyjne są wolne od religii i publiczne też takie powinny być. Ale ty i inni pisowcy-fanatycy nigdy tego nie zrozumiecie. Macie za ciasne umysły żeby ogarnąć więcej.
Awatar użytkownika
janusz

Re: Radio Zet, Jedynka i Trójka z rekordowo niską słuchalnością. Duże wzrosty RMF FM, Eski i PR 24

janusz Pią Sty 12, 2018 9:56 am

czy to że ja włanczam trójkę też zostało policzone?
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pią Sty 12, 2018 10:04 am

A ja tam słucham 1 i sobie chwalę. W porównaniu do komercyjnych rozgłośni klasa prowadzących jest nieporównywalna.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Sty 12, 2018 10:12 am

"prawnik" napisał(a): RMF umie robić radio. Co sam czuję coraz częściej włączając je w samochodzie. Również ZETka, PULS, Antyradio i TokFm dają radę do samochodu. No właśnie: mam 6 stacji ustawionych jako "ulubione", a pamiętam, czyli słucham pięciu. Czyli stacja numer 6 nie daje rady. Aż sprawdzę, gdy będę jechał, która stacja wyleci z listy.

A gówno jest smaczne. Miliardy much nie mogą się mylić...
Awatar użytkownika
Sluchacz

Sluchacz Pią Sty 12, 2018 10:36 am

Hahahaha czekałem na taki wynik zetki, jako jej wierny słuchacz przestałem ich słuchać między 15 a 18, stawiam że w tych godzinach wyniki na poziomie 8/9℅, wy jesteście stacja muzyczna i ludzie wolą muzykę niż gadanie o pierdolach i 4 piosenki na godzinę. Od jesieni w drodze z pracy zawsze slucham RMF
Awatar użytkownika
ola

ola Pią Sty 12, 2018 10:44 am

Te badziewne stacyjki typu "rmf fm", "zetaka" i ... są przeznaczone dla MASOCHISTÓW.
Awatar użytkownika
ola

ola Pią Sty 12, 2018 10:46 am

Te badziewne stacyjki typu "rmf fm", "zetka" i ... są przeznaczone dla MASOCHISTÓW.
Awatar użytkownika
Maciej Kościelny

Maciej Kościelny Pią Sty 12, 2018 10:48 am

"mon" napisał(a): Maciej kościelny - Ta twoja elita kościelno-PiSowska już nie chce słuchać Polskiego radia. Ile można słuchać propagandowej papki pseudo sukcesu skoro wszyscy wiedzą, że tego sukcesu nie ma. Do tego jeszcze narzucana ideologia religijna. Media komercyjne są wolne od religii i publiczne też takie powinny być. Ale ty i inni pisowcy-fanatycy nigdy tego nie zrozumiecie. Macie za ciasne umysły żeby ogarnąć więcej.

Nie dyskutuję z osobami, którzy brzydzą się religią!

"Piotr" napisał(a):
"prawnik" napisał(a): RMF umie robić radio. Co sam czuję coraz częściej włączając je w samochodzie. Również ZETka, PULS, Antyradio i TokFm dają radę do samochodu. No właśnie: mam 6 stacji ustawionych jako "ulubione", a pamiętam, czyli słucham pięciu. Czyli stacja numer 6 nie daje rady. Aż sprawdzę, gdy będę jechał, która stacja wyleci z listy.

A gówno jest smaczne. Miliardy much nie mogą się mylić...

Otóż to!
Dlatego bardzo mnie śmieszą argumenty obrońców RMF FM.
Hahahahaha!
Awatar użytkownika
zenada

zenada Pią Sty 12, 2018 10:59 am

Tak trzymać świetliki i inne gady. Zarzynacie te radia!
Awatar użytkownika
jan

jan Pią Sty 12, 2018 10:59 am

Jakub Wąski powienien byc w radio
Awatar użytkownika
wstyd

wstyd Pią Sty 12, 2018 11:03 am

"janusz" napisał(a): czy to że ja włanczam trójkę też zostało policzone?

Słuchacz "włancza" i wiadomo, że to Janusz i dosłownie, i w przenośni;-) Trójka nigdy nie miała takich słuchaczy, erudyto!
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pią Sty 12, 2018 11:03 am

Popołudnie z Radiem Zet jest fatalne. Pogawędki słabych prowadzących z "gościem" było chyba najgorszym posunięciem ze strony kierownictwa.
Awatar użytkownika
Rododendron

Rododendron Pią Sty 12, 2018 11:31 am

Od dawna w Eurozecie bali się momentu, w którym RMF bedzie miał dwukrotną przewagę. Teraz jest 12 - 16. Jeszcze żaden naczelny tego nie dokonał. I to w zaledwie pół roku.

Ale to efekt podejmowania decyzji na podstawie ostatniego szeptu do ucha, nieznajomości stacji i komercji, złych ruchów kadrowych )ulegania wewnętrznemu, wzajemnemu podpier_alactwu), przekonania o swojej nieomylności, czytaj zadufania i postawy: Tera Ku***Ja!, ignorowania ostrzeżeń, które były traktowane jak złośliwości, bo przeciez S. nie znosi krytyki! I wielu innych rzeczy, ktore mozna określić jednym słowem: niekompetencje.
Dokąd to zmierza? Na dno. Bo ponad dwukrotna przewaga eremefu oznacza, że Zetka juz sie raczej nie podniesie, choćby "mistrz" zatrudnił tam jeszcze wiecej i więcej swoich koleżanek.

Pytanie odrębne: kto odważył się zatrudnić "mistrza"?
Awatar użytkownika
ACIS

ACIS Pią Sty 12, 2018 11:37 am

Trójce musiało polecieć, poranną ZD3 zmasakrowano - Lisicki (definicja oślizłego propagandzisty), Rożek (dr fizyki mądrzący się na każdy temat, ale bardzo płytko, a przy tym popełniające straszne błędy gadając o fizyce), brak komentatorów (byli z różnych środowisk, to nie mogło pasować partii...), praktycznie brak przeglądów prasy, słabiutka Kołaczkowska...

Propaganda po 23:00 to jakiś dramat, do tego pomysły typu Brodka, wywalania legend typu Andrus. To nie mogło wyjść na dobre!

I na koniec - to nie jest tak, że słuchacze Trójki zaczynają słuchać RMF. Po prostu przestają słuchać radia w ogóle.
Awatar użytkownika
Vp

Vp Pią Sty 12, 2018 12:00 pm

Miał być As, a jest ASS.
Tak to jest jak się zawodowców wymienia na kolesi i kolegów kolesi.
I co dalej? DUPA na wszystkich frontach, nawet w Warszawie. Tak źle to nie było nigdy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości