WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mirek

Jedynka z najniższą słuchalnością w historii, RMF Classic najbardziej do góry (dane za IV kwartał)

Mirek Pon Sty 14, 2019 7:21 am

Nikt nie słucha Polskiego Radia, nikt nie ogląda Telewizji Polskiej - to musi być spisek! Tak naprawdę Polskie Radio słucha 50 milionów Polaków a Telewizję Polską 60 milionów i wszystkim się podoba!!!
Awatar użytkownika
Steve G.

Re: Jedynka z najniższą słuchalnością w historii, RMF Classic najbardziej do góry

Steve G. Pon Sty 14, 2019 8:32 am

jedynka najniżej w historii, trójka znowu najniżej w historii. Szefowie tych stacji może powinni zrozumieć, że ludzie nie chcą słuchać prostackiej politycznej propagandy. Nie będę rozstrzygał czy wcześniej było tak samo czy gorzej czy lepiej, na pewno było na wyższym poziomie. Propaganda w wykonaniu dziennikarzo-funkcjonariuszy obecnej władzy jest po prostu zbyt nachalna i prymitywna.
Awatar użytkownika
Joga

Re: Jedynka z najniższą słuchalnością w historii, RMF Classic najbardziej do góry

Joga Pon Sty 14, 2019 9:22 am

Nie warzne, rze stacje są najniżej w historii. Chodzi o to, by zmienić profil słuchacza z pospoliciaka na zamożnego inteligenta z miasta. Dzięki temu realizowana jest misja stacji. Słupki mają tu znikome znaczenie, mogę o tym napisać kolejny felieton w Sieci.
Awatar użytkownika
Ffff

Ffff Pon Sty 14, 2019 10:27 am

Eska to najlepsze radio w Polsce. Najlepsza muzyka. Słucham tylko radio eska. Eska nr 1
Awatar użytkownika
Dfrty

Dfrty Pon Sty 14, 2019 10:30 am

Zgadzam się eska to najlepsze radio w Polsce. Eska rządzi.
Awatar użytkownika
kika

kika Pon Sty 14, 2019 11:35 am

Jeśli Jedynka jak RMF będzie miała nagrody w konkursach w postaci 300 000 zł dla zwycięzcy, to wtedy można zaczynać takie porównania słuchalności. No i do tego - zamiast Edyty Geppert czy Floydów - łupanki muzyczne jak w Esce.
Awatar użytkownika
gizeldy

gizeldy Pon Sty 14, 2019 11:45 am

RMF niemieckie, zet francuskie,jedynka polskie radio.Ja słucham,polityka i tak mnie w ogóle nie obchodzi.mam 42 lata
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Sty 14, 2019 11:57 am

"gizeldy" napisał(a): RMF niemieckie, zet francuskie,jedynka polskie radio.

Zet póki co jest czeskie.
Awatar użytkownika
Jachu

Jachu Pon Sty 14, 2019 1:35 pm

I teraz niech mi ktoś wytłumaczy, o co tu chodzi? Co autor chciał przekazać? Że jakie wyrównanie?

„Piąte miejsce zajęła Trójka z wynikiem na poziomie 5,6 proc. (jest to wyrównanie najniższe wyniku z fali czerwiec-sierpień 2018 i sierpień-październik 2018). W najnowszej fali udział PR 3 poszedł w dół o 0,5 pkt. proc.”
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Sty 14, 2019 2:05 pm

Ja tam do konca nie wierze sondazom.Jestem fanem radia publicznego m.in PR1,PR24,Radia PiK z Bydgoszczy. Zachecam do sluchania,bo z eteru mozna dowiedziec sie nieraz wiecej niz z tv.Radiowi rozmowcy moze np. ze ich nie widac bardziej sie odkrywaja i stac ich na glebsze refleksje.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pon Sty 14, 2019 3:04 pm

Głupotą jest porównywanie stacji komercyjnych ze stacjami o charakterze kulturalno-informacyjnym. Zadaniem Polskiego Radia nie jest prowadzenie w sondażach, tylko promocja polskiej kultury. Krytykanci PR zapewne nigdy nie wysłuchali nawet jednego reportażu emitowanego w Jedynce, a szkoda, bo są to prawdziwe perły sztuki dziennikarskiej. O istnieniu Radia Chopin też pewnie nie wiedzą. Przypuszczam, że staranna polszczyzna, którą posługują się dziennikarze PR, jest dla nich za trudna do zrozumienia. Prymitywny odbiorca zawsze wybierze prymitywny przekaz, więc trudno się dziwić, że największą słuchalność mają szafy grające dla kierowców.
Awatar użytkownika
K2101

K2101 Pon Sty 14, 2019 4:10 pm

Polskie Radio ma mnóstwo dobrych audycji i dziennikarzy. Ale przez tę politykę traci słuchaczy. Dodatkowo, Czwórka już dawno powinna wrócić na pasmo FM.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Sty 14, 2019 6:11 pm

Wyniki powinny rosnąć. Warto znów słuchać Polskiego Radia i TVP.
Awatar użytkownika
unikat

unikat Pon Sty 14, 2019 7:35 pm

"Głupotą jest porównywanie stacji komercyjnych ze stacjami o charakterze kulturalno-informacyjnym..."

Rośnij duży, ale nie kłam. Poziom prezentowany przez niektórych zuchów także w publicznym radiu - żenujący. Na szczęście są tam jeszcze harcerze i kręgi instruktorskie. Miło ich słuchać i dobrze, że ich słychać :) Ciężko przetrwać jako gatunek wymierający i nie pod ochroną....
Awatar użytkownika
Księgowa Krystyna

Księgowa Krystyna Pon Sty 14, 2019 8:04 pm

Całoroczne Męskie *ranie w Trójce a później xero z Męskiego *rania jako fest Lata z Radiem to kwintesencja tego, co dzieje się z Jedynką i Trójką.
Tak trzymać, redakcjo muzyczna z działu reklamy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość