WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
marketer

Jennifer Aniston i Adam Sandler filmem "Zabójczy rejs" biją rekord Netfliksa

marketer Pon Cze 24, 2019 8:22 pm

A film taki sobie...
Awatar użytkownika
EKSPERT

Re: Jennifer Aniston i Adam Sandler filmem "Zabójczy rejs" biją rekord Netfliksa

EKSPERT Pon Cze 24, 2019 8:22 pm

Słaby 👎
Awatar użytkownika
ddb

Re: Jennifer Aniston i Adam Sandler filmem "Zabójczy rejs" biją rekord Netfliksa

ddb Pon Cze 24, 2019 8:23 pm

Trailer fajnie zrobiony, film beznadziejny
Awatar użytkownika
roma

roma Pon Cze 24, 2019 8:23 pm

Dno
Awatar użytkownika
Dorota zawadzka

Dorota zawadzka Pon Cze 24, 2019 8:23 pm

Koszmarny.
Awatar użytkownika
zul

zul Pon Cze 24, 2019 8:51 pm

Żenujący to zbyt delikatne określenie. Klasyczny paw! Plastic fantastic Made in USA 😂
Awatar użytkownika
radi

radi Pon Cze 24, 2019 8:51 pm

To pastisz i to całkiem udany. Niezobowiązująca rozrywka w sam raz na wakacje.
Awatar użytkownika
robi

robi Pon Cze 24, 2019 8:51 pm

Wyłączyłem po 10 minutach
Awatar użytkownika
nbone

nbone Wto Cze 25, 2019 5:17 am

Widziałem, lekki film na bazie Orient Expressu Agaty Christie, bardzo miło się oglądało, kino proste i odprężające, bynajmniej bez morału i drugiego dna, istna rozrywka, polecam na odprężenie 👍
Awatar użytkownika
rafał

rafał Wto Cze 25, 2019 5:17 am

W ten sposób, to wszystkie nieudane filmy można by podpiąć pod pastisz. To jest po prostu słaby amerykański produkcyjniak.
Awatar użytkownika
artur

artur Wto Cze 25, 2019 7:16 am

Nie uważacie, że włączanie filmu z Sandlerem i zdziwienie, że to nie poziom Idy czy Powidoków jest słabe? 🙂 Logicznym jest dla mnie, że do takich filmów podchodzę z zestawem pizza, piwko i ciężki dzień w pracy by popołudniu wyłączyć myślenie i się dobrze bawić. Niektórzy się chyba specjalnie biczują włączając takie filmy by później móc napisać jaki jest słaby 🙂 Nie był słaby, jeśli mam czas i ochotę się skupić na treści włączam obecnie Dark, jeśli w trakcie filmu wyskoczę odebrać pizzę rzucając „nie zatrzymuj, zaraz wrócę” to włączam film z Sandlerem. Głupie amerykańskie komedie istnieją od zawsze ale cześć chyba właśnie je odkryła 🙂
Awatar użytkownika
Moje Imię Nick

Moje Imię Nick Śro Cze 26, 2019 2:28 pm

"artur" napisał(a): Nie uważacie, że włączanie filmu z Sandlerem i zdziwienie, że to nie poziom Idy czy Powidoków jest słabe? 🙂 Logicznym jest dla mnie, że do takich filmów podchodzę z zestawem pizza, piwko i ciężki dzień w pracy by popołudniu wyłączyć myślenie i się dobrze bawić. Niektórzy się chyba specjalnie biczują włączając takie filmy by później móc napisać jaki jest słaby 🙂 Nie był słaby, jeśli mam czas i ochotę się skupić na treści włączam obecnie Dark, jeśli w trakcie filmu wyskoczę odebrać pizzę rzucając „nie zatrzymuj, zaraz wrócę” to włączam film z Sandlerem. Głupie amerykańskie komedie istnieją od zawsze ale cześć chyba właśnie je odkryła 🙂

Też nie liczyłem na dużo, ale... on nawet nie był słaby. On był beznadziejnie głupi i niezabawny jak na coś, co chyba miało być komedią.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość