WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Antek28g

Jerzy Owsiak rezygnuje z funkcji szefa WOŚP, uzasadnia to groźbami i mową nienawiści

Antek28g Pon Sty 14, 2019 4:44 pm

Ty babo głupia. Jurek nie odchodź POLSKA cię potrzebuje jesteśmy tobą. To wszystko wina TVP i PiS
Awatar użytkownika
Teresa

Re: Jerzy Owsiak rezygnuje z funkcji szefa WOŚP, uzasadnia to groźbami i mową nienawiści

Teresa Pon Sty 14, 2019 4:47 pm

Kwadrans po śmierci prezydenta Adamowicza, Owsiak robi konferencję prasową o sobie.
Kompleks Wałęsy?
Awatar użytkownika
Franek44d

Re: Jerzy Owsiak rezygnuje z funkcji szefa WOŚP, uzasadnia to groźbami i mową nienawiści

Franek44d Pon Sty 14, 2019 4:48 pm

Brawooo Jerzy że tak powiedziałeś o tej babie i TVP brawooo nie odchodź kto będzie pomagał dalej ??? Przyszłym roku
Awatar użytkownika
rip

rip Pon Sty 14, 2019 4:49 pm

Szczuty regularnie przez TVP Kurskiego i resztę mediów publicznych i prawicowych, szczuty dosłownie przez kanalie z TVP typu Sitek, zamordowany przez psychola, którzy na takie szczucie są szczególnie podatni. Spoczywaj w pokoju.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Sty 14, 2019 4:51 pm

No i prawicowy ściek w końcu zniszczył Jurka i WOŚP. Ciekawe czy są z siebie dumni...
Awatar użytkownika
ano

ano Pon Sty 14, 2019 4:53 pm

"Teresa" napisał(a): Kwadrans po śmierci prezydenta Adamowicza, Owsiak robi konferencję prasową o sobie.
Kompleks Wałęsy?

ano
Awatar użytkownika
smutna

smutna Pon Sty 14, 2019 4:57 pm

Jak Jurka bardzo cenię i szanuję bardzo tak mam problem z tą decyzją, konferencją i sposobem w jaki ogłosił swoją decyzję. Pierwszy raz w zachowaniu Jurka mam jakiś dziwny zgrzyt. I te teksty o naziolach i to ja ja ja.. Ech..
Awatar użytkownika
Polska 2019

Polska 2019 Pon Sty 14, 2019 4:57 pm

Najpierw narodowcy wystawili Adamowiczowi akt zgonu, co zgłosił na policję, która to zignorowała, a później został zamordowany.
Awatar użytkownika
gama

gama Pon Sty 14, 2019 4:59 pm

Szkoda że dopiero teraz zrezygnował. Niestety ten amator zdążył zatrudnić amatorską agencję ochrony Tajfun, która w ogóle nie chroniła prezydenta Adamowicza i w ogóle nie wiadomo czy kogokolwiek chroniła. Nie zgłosił imprezy i nie zwrócił się do Policji o zapewnienie bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Sty 14, 2019 5:04 pm

"smutna" napisał(a): Jak Jurka bardzo cenię i szanuję bardzo tak mam problem z tą decyzją, konferencją i sposobem w jaki ogłosił swoją decyzję. Pierwszy raz w zachowaniu Jurka mam jakiś dziwny zgrzyt. I te teksty o naziolach i to ja ja ja.. Ech..

Emocje, emocje, emocje. Sytuacja jest z tych granicznych.
To stało się na Orkiestrze, która miała przynosić tylko pokrzepienie.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 14, 2019 5:11 pm

Najwięcej do powiedzenia mają w tej sprawie śmieci :(
Pisowska padlina :(
Awatar użytkownika
Baby driver

Baby driver Pon Sty 14, 2019 5:15 pm

Jurek - człowiek stracił życie.
Grając z Tobą i Fundacją. Reprezentując własne przekonania i poglądy. Będąc tam gdzie grały gorące ludzkie serca.

Twoja praca i dzieło uratowały tysiące żyć. Nie poddawaj się chłopie, nie oddawaj tego ludziom, którzy głoszą nienawiść.

Bob Marley zagrał darmowy koncert 2 dni po tym jak został postrzelony.
Powiedział wtedy:
“Ludzie, którzy chcą by ten świat był gorszy nie biorą wolnego - czy ja mogę?"

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA, a dziś na to się jeszcze nie zanosi. MIMO WSZYSTKO!
Awatar użytkownika
Hektor

Hektor Pon Sty 14, 2019 5:16 pm

To co się stało w Gdańsku to wszystko wina pisu i ich języka nienawiści co pisiory dumni jesteście z siebie udało się wam zniszczyć coś pięknego
Awatar użytkownika
Waldek65f

Waldek65f Pon Sty 14, 2019 5:17 pm

Kto jest za Jurkiem niech polubi zielone Nie odchodź
Awatar użytkownika
eh

eh Pon Sty 14, 2019 5:18 pm

"widz555" napisał(a):
"smutna" napisał(a): Jak Jurka bardzo cenię i szanuję bardzo tak mam problem z tą decyzją, konferencją i sposobem w jaki ogłosił swoją decyzję. Pierwszy raz w zachowaniu Jurka mam jakiś dziwny zgrzyt. I te teksty o naziolach i to ja ja ja.. Ech..

Emocje, emocje, emocje. Sytuacja jest z tych granicznych.
To stało się na Orkiestrze, która miała przynosić tylko pokrzepienie.

ten sam zapraszał islamskie ubogacenie na woodstock, a tych co się sprzeciwiali wyzywał od czego się dało w całości puścić na antenie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości