WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dfdd

Jesień w PR III: Monika Brodka z autorską audycją, nowe popołudniowe pasmo publicystyczne

dfdd Pon Sie 29, 2016 12:13 am

A ta Michniewicz, Strzyczkowski i Olszański długo jeszcze będą męczyć ???
Awatar użytkownika
radiowiec

Re: Jesień w PR III: Monika Brodka z autorską audycją, nowe popołudniowe pasmo publicystyczne

radiowiec Pon Sie 29, 2016 12:14 am

No tak, gdyby nie to, że Czwórka spada z FM, to tam przecież mogłaby mieć swoją audycję...
Awatar użytkownika
politykier

Re: Jesień w PR III: Monika Brodka z autorską audycją, nowe popołudniowe pasmo publicystyczne

politykier Pon Sie 29, 2016 1:46 am

Czy Brodka poprowadzi swój program po Lisickim a przed Semką czy po "audycji" Wildsteina?
Awatar użytkownika
kk

kk Pon Sie 29, 2016 5:27 am

"dfdd" napisał(a): A ta Michniewicz, Strzyczkowski i Olszański długo jeszcze będą męczyć ???

Oby byli jak najdłużej! Ale jak widać różni lecą do Trójki, a antena nie jest z gumy! Może od razu powiedzieć: wszyscy radiowcy wynocha, teraz my rządzimy! Ale dłużej klasztora, niż przeora, mam nadzieję :)
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Sie 29, 2016 5:34 am

Dariusz Karłowicz w "Klubie Trójki" to świetna wiadomość! Lubię gościa, chętnie posłucham go w tej audycji! :)
Publicystyka po południu też nieźle, szczególnie jestem ciekaw tych środowych audycji historycznych we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej, może być interesująco.

Widać, że w Trójce powoli, ale jednak idzie ku lepszemu! Ponieważ jest to jednak antena przede wszystkim muzyczna, przydałoby się jakieś audycje z muzyką patriotyczną. Niedzielne poranne "Muzyczne rozmowy" z muzyką chrześcijańską też mogłoby lecieć o jakiejś lepszej porze, bo nie każdy tak wcześnie wstaje, a audycja jest naprawdę wartościowa, każdy powinien mieć możliwość jej posłuchania (czy z tej możliwości skorzysta czy nie, to już jego sprawa).

Wierzę w dyrektora Hlebowicza. Trójka jeszcze będzie dobrym radiem (przez kilkadziesiąt lat niestety takim nie była).
Awatar użytkownika
dołącza

dołącza Pon Sie 29, 2016 6:57 am

Tomasz Rożek po licznych sukcesach...
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Sie 29, 2016 7:05 am

Do M. Konserwatywny: Po co tyle kombinacji? Włączyć Trójkę do sieci rozgłośni Plus i od razu się zaoszczędzi.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Pon Sie 29, 2016 8:14 am

"widz555" napisał(a): Do M. Konserwatywny: Po co tyle kombinacji? Włączyć Trójkę do sieci rozgłośni Plus i od razu się zaoszczędzi.

Nie ma sensu dyskutować z trollem;-(
Awatar użytkownika
Magda S. z Radomia

Magda S. z Radomia Pon Sie 29, 2016 8:35 am

Maciej konserwatywny kiedyś się przyznawał, że jest z Radomia. Też stąd jestem i bardzo mi wstyd za takich ludzi :( Niestety takie oszołomy w naszym mieście też istnieją. Ale zapewniam, że w Radomiu mieszkają również ludzie normalni, którzy nie wyznają tej żałosnej prawicowej ideologii i propagandy medialnej.

A co do Trójki, szkoda. Moje kochane radio, którego słucham od trzydziestu kilku lat, ostatnio coraz częsciej nie daje się słuchać i trzeba się przerzucać na płyty CD :( Propaganda wylewa się z coraz większej ilości audycji :( W Trójce zawsze ceniłam audycje muzyczne i kulturalne, które były prowadzone przez prawdziwych fachowców i były neutralne politycznie. Teraz niestety coraz więcej jest audycji z otwartą propagandą i zanosi się na kolejne takie audycje :(
Awatar użytkownika
Zdzichu

Zdzichu Pon Sie 29, 2016 8:41 am

A co z Tonacją Trójki którą słuchałem codziennie o 15? Nawet to musieli zniszczyć? Po południu jest zdecydowanie za dużo gadania to jeszcze musieli dołożyć godzinę
Awatar użytkownika
Józek

Józek Pon Sie 29, 2016 8:52 am

Trójka i IPN...no...brawo czysta propaganda w wydaniu narodowych-socjalistów z PiS. Tak, tak PiSowi bliżej do PRL niż innym partiom po 89 roku.
Dziennikarze, że starej Trójki powinni trzymać poziom i pokazywać różnicę, rzetelność, profesjonalizm.

Ps "Maciej konserwa" to taki troll, bo przecież on nawet idee PiSu kompromituje...chyba tak specjalnie. A jak nie to przypadek nadający się na obserwację w zakładzie zamkniętym.
Awatar użytkownika
Krakus

Krakus Pon Sie 29, 2016 9:34 am

"Józek" napisał(a): Trójka i IPN...no...brawo czysta propaganda ...

Wiem, wiem, prawda boli.
Awatar użytkownika
głuchy

głuchy Pon Sie 29, 2016 10:38 am

równie dobrze mogliby mówić do ściany.
Awatar użytkownika
wydział kultury i propagandy

wydział kultury i propagandy Pon Sie 29, 2016 10:39 am

dyrektor Hemoroidowicz jest doskonałym egzekutorem postanowień partii
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Sie 29, 2016 10:43 am

"Magda S. z Radomia" napisał(a): Maciej konserwatywny kiedyś się przyznawał, że jest z Radomia. Też stąd jestem i bardzo mi wstyd za takich ludzi Niestety takie oszołomy w naszym mieście też istnieją. Ale zapewniam, że w Radomiu mieszkają również ludzie normalni, którzy nie wyznają tej żałosnej prawicowej ideologii i propagandy medialnej.

W Radomiu dominują wyborcy PiS-u, czy się to komuś podoba, czy nie. Kto nie wierzy, może poszukać oficjalnych wyników zeszłorocznych wyborów z Radomia. Na Andrzeja Dudę zagłosowało u nas 54% wyborców (ponad połowa!). W wyborach parlamentarnych też PiS miażdżąco pokonało PO. Jeszcze jakieś pytania? :twisted:
Przykro mi bardzo, Magdo, ale to raczej ty jesteś wyjątkiem, a ja reprezentuję większość mieszkańców Radomia! :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości