WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Jesień w TVN7: „Papiery na szczęście” zastąpią „Zakochanych po uszy”, „Mamy to!” w piątkowe wieczory

Gość X Pią Sie 13, 2021 7:33 am

"BrzydUla" 2 po tym sezonie zniknie.
Ja bym zdjął z anteny "19+", bo bez serialu "Szkoła" to już nie to samo.
Powtórki "Projekt Lady" byłyby lepsze.
Awatar użytkownika
widz

Re: Jesień w TVN7: „Papiery na szczęście” zastąpią „Zakochanych po uszy”, „Mamy to!” w piątkowe wieczory

widz Pią Sie 13, 2021 7:40 am

Dziwny Casting, wybrali brunetkę, żeby zrobić z niej blondynkę jak jest tyle blondynek aktorek. Durnota.
Awatar użytkownika
Sebastian

Re: Jesień w TVN7: „Papiery na szczęście” zastąpią „Zakochanych po uszy”, „Mamy to!” w piątkowe wieczory

Sebastian Pią Sie 13, 2021 9:39 am

A jak z programem "ślub od pierwszego wejrzenia" z nowym sezonie? W forach internetowych piszą że na jesień, czyli znowu na wiosnę
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Sie 13, 2021 12:12 pm

dobrze że mój ulubiony program wracać 19+ szkoda nie masz już odcinki szkoły.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Sie 13, 2021 12:20 pm

"BrzydUla" 2 po tym sezonie zniknie.

jak tobie się nie podoba serial 19 plus włącz sobie telewizja trwam módl się telewizji Trwam albo pisowcy kanały oglądać żałosne programy TVP , TVN masz o wiele lepsze
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Sie 13, 2021 12:24 pm

albo módl się do Jarka on was uzdrowi hihihihihi
Awatar użytkownika
Moje zdanie

Moje zdanie Pią Sie 13, 2021 10:14 pm

Cały czas TVN7 brakuje czegoś by być uznawanym za jeden z rozważanych głównych kanałów. Zbyt dużo ciekawych jest w TTV a prawie nic w TVN7. Najgorsze polskie tatuaże spokojnie moglobyc w weekendowym Prime time zamiast filmów z jeszcze jakimś innym programem.
Awatar użytkownika
eeef

eeef Pią Sie 13, 2021 11:41 pm

kolejne chłamy i otępiacze
Awatar użytkownika
Romero

Romero Śro Wrz 08, 2021 8:58 am

Ja się dziwię, że ktokolwiek to ogląda. Przecież to będzie to samo tylko inni aktorzy i tytuł. I poco zajmować sobie czas oglądaniem fikcyjnych postaci w fikcyjnym życiu, nie lepiej przeczytać książkę i wzbogacić wyobraźnię.
Awatar użytkownika
Rob

Rob Pon Paź 25, 2021 6:15 pm

"Gość" napisał(a): dobrze że mój ulubiony program wracać 19+ szkoda nie masz już odcinki szkoły.

Wracaj do szkoły analfabeto
Awatar użytkownika
Rob

Rob Pon Paź 25, 2021 6:17 pm

"Gość" napisał(a): "BrzydUla" 2 po tym sezonie zniknie.

jak tobie się nie podoba serial 19 plus włącz sobie telewizja trwam módl się telewizji Trwam albo pisowcy kanały oglądać żałosne programy TVP , TVN masz o wiele lepsze

Kolejny analfabeta. Wracaj do szkoły kartoflu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 80 gości