WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Grzes

Re: Jesienią aż 9 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

Grzes Pią Wrz 03, 2021 9:20 am

Jak w Albanii
Awatar użytkownika
Widz 2

Re: Jesienią aż 9 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

Widz 2 Pią Wrz 03, 2021 10:08 am

TVN24.. NAJLEPSZY.!!!!!
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Wrz 03, 2021 10:21 am

Wydarzenia24 to będzie taki Polsat News na prawicowych sterydach, konkurujące z TVP Info o poziom żenady.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Wrz 03, 2021 10:32 am

Powtórkowe klony polsatu liczone po kolei i msmy wynik- 9 stacji informacyjnych - tak naprawdę są 3 a reszta to ich pochodne. Aby stacja była stacją powinna mieć swój unikalny program- klon który część programów innego kanału powtarza jest klonem.
Awatar użytkownika
;)

;) Pią Wrz 03, 2021 10:41 am

"Gość" napisał(a): Powtórkowe klony polsatu liczone po kolei i msmy wynik- 9 stacji informacyjnych - tak naprawdę są 3 a reszta to ich pochodne. Aby stacja była stacją powinna mieć swój unikalny program- klon który część programów innego kanału powtarza jest klonem.

Chyba po to na wypadek gdyby którejś z nich nie przedłużono koncesji.
Awatar użytkownika
Daw52

Daw52 Pią Wrz 03, 2021 10:47 am

Pan Daszczyński za wiele się nie chwali za wiele w TVP nie zrobił.W TVP za jego rządów stać to było na igrzyska oraz Skoki i na Kowalczyk dopuki jeździła dawała radę i szczypiornistów.Co Brakowało?Pieniedzy na sport na reprezentacje Polski piłce nożnej i siatkówki do Juliusza Brauna bardziej TVP zainicjował przez poprawienie zasięgu TVP w NTC uruchomienie TVP Stream,TVP1,TVP2,TVP Sport w HD.5lat panowania Kurskiego to dokupowanie kamer i programów nowych do HD uruchomienie TVP Info i przeróbka studia do HD,dodanie TVP Sportu najpierw SD później HD,dodanie kanałów do mux8 czyli przeskok TVP Kultura do HD,poprawienia jakości do HD TVP Polonia,Uruchomienie mux5Hevc w tym TVP Dokument,TVP Kobieta oraz Powrót po latach Poloni.Powrócenie do prestiżu sportowego przez trasmisje oraz aplikacje TVP SprtUruchomienie TVP Wilno i In Poland.Plany Kurskiego są takie:
-Zmiana wizualizacji w ciągu miesiąca może jeszcze dziś lub jutro a może poniedziałek dla TVP1,TVP2,a w październiku dla TVP3
-nadawanie dodatkowych oddziałów na satelicie i podnoszenie do jakości HD w telewizji naziemnej
-uruchomienie platformy TVP streamigu dla swoich kanałów jak to jest we Włoszech
-uruchomienie TVP Nauka,TVP Muzyka,TVP Teen,TVP Moto,regularny przekaz TVP 4K.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Wrz 03, 2021 10:48 am

Jest 10, zapomnieliście o Biznes24.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Wrz 03, 2021 10:58 am

Za granicą jakoś rynek daje radę utrzymać. Tylko w Polsce jak zwykle problem
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Pią Wrz 03, 2021 11:03 am

Nie mam zdania co do Wydarzeń ale może rzeczywiście jak piszą tu kanał spóźniony i co znaczy Polsat News jako premium chociaż lubię ten kanał no to premium go nazwać no chyba ktoś za daleko poszedł myślami .i chyba rozwiązało rzucane zarzuty pod adresem Polsatu przez to że Polsat jakby cały Polski bez zagranicznego kapitału no już sobie dodajemy 2+2 że to juz Polsat pewnie jakieś układy ma .Czy dzięki Pisowi teraz co będzie Polskie będzie w nas budzić nie pokój ? A mnie i tak bawią te oskarżenia adresowane w kierunku Polsatu.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Wrz 03, 2021 11:03 am

Za poprzednich z TVP budżet jakoś się spinał.
Rozmachu nie było, bo naziemna ograniczona była.
Głowa od słuchania też jakoś nie bolała.
Ba, nawet zagraniczne filmy były.

Czy jest miejsce na nową? Oczywiście że tak.
Kiedyś były tylko 2 kanały wogole a ile jest teraz?
Awatar użytkownika
aha

aha Pią Wrz 03, 2021 11:35 am

"Nick" napisał(a):
"." napisał(a): ale po co Polsatowi aż tyle informacyjnych kanałów? i Polsat News i Wydarzenia24... no chyba, że w jednym będzie nadawane obrady Sejmu a w innym jednocześnie to omawiane tak aby nie przerywać. Nie warto prznaczyś tych pieniędzy na szpitale, dla nauczycieli, na samotne matki?

Pozwól prywatnej firmie robić z kasą na co ma ochotę. Dlaczego mieliby swoje pieniądze dawać na szpitale czy nauczycieli, bo nie bardzo wiem?

No tak... jak Polsat robi stację za stacją to KAPITALIZM 100%, niech robi. Ale jak TVN kupili amerykanie - o nie, koniec demokracji, słaby kraj, zły kapitalizm, to pewnie Niemcy.
Grupa kapitałowa Polsatu pewnie jest warta prześwietlenia: od podatków na Cyprze, po właściciela, który zmieniał 3 razy nazwisko. Ale do tego nie dojdzie nigdy.
Awatar użytkownika
mazena

Re: Jesienią aż 10 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

mazena Pią Wrz 03, 2021 11:58 am

"Nina" napisał(a): Straszny ten reżim. 9 stacji informacyjnych, w tym jedna z kapitałem zagranicznym.

Dziwne ,że większość widzów chce oglądać tą z kapitałem zagranicznym ;-)
Awatar użytkownika
pracowniktvn

Re: Jesienią aż 10 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

pracowniktvn Pią Wrz 03, 2021 12:22 pm

czyli tvn24 casato. Rynek to czuje. Super!
Awatar użytkownika
comet

comet Pią Wrz 03, 2021 12:50 pm

"ace" napisał(a): czy w Niemczech, GB i USA jest jakaś stacja telewizyjna newsowa z zagranicznym kapitałem? czy też nie są tak ubogaceni kulturowo i kapitałowo jak my.
Tak np GB News, na które kasę wyłożyli Amerykanie z Discovery, Inc. :) 60 milionów dolarów. GB News wystartowało w czerwcu tego roku.
Awatar użytkownika
AAA

AAA Pią Wrz 03, 2021 3:22 pm

"aaa" napisał(a):
"Pawel" napisał(a): Dla mnie stacja informacyjną to taka,która nadaje na żywo tu i teraz.Pomimo,ze mam W24 w NTC to na 1. miejscu będzie TVPinfo.Z całym szacunkiem,ale nie widzę powodzenia Wydarzen24.

pisał Jacek a podpisał się Paweł:)

To pisałem ja - edek z fabryki kredek :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości