[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jesienna ramówka TVN: „Usta Usta” w niedzielne wieczory, we wtorki - „Chyłka-Kasacja”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rW

Jesienna ramówka TVN: „Usta Usta” w niedzielne wieczory, we wtorki - „Chyłka-Kasacja”

rW Śro Sie 12, 2020 6:11 am

porażka. nowa ramówka to nowe pozycje starych programów. I znów ten błysk
Awatar użytkownika
Rocky

Re: Jesienna ramówka TVN: „Usta Usta” w niedzielne wieczory, we wtorki - „Chyłka-Kasacja”

Rocky Śro Sie 12, 2020 6:51 am

nie dziekuję, słabo
Awatar użytkownika
koksik

Re: Jesienna ramówka TVN: „Usta Usta” w niedzielne wieczory, we wtorki - „Chyłka-Kasacja”

koksik Śro Sie 12, 2020 7:32 am

wolę Polsat, jest najlepszy
Awatar użytkownika
Tvmamiak

Tvmamiak Śro Sie 12, 2020 7:51 am

Ja nie nadążam oglądać seriali ze świata i mam oglądąć te schematyczne przerywane reklamami ? Przez 25 lat TVN nie stworzył serialu ktôry mógłbym zaproponować zagranicznym znajomym
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Sie 12, 2020 8:42 am

Przecież w poniedziałki ma być Projekt Lady
Awatar użytkownika
Nina

Nina Śro Sie 12, 2020 8:53 am

Ramówka rusza 1 września, nie 31 sierpnia
Awatar użytkownika
Grym

Grym Śro Sie 12, 2020 9:24 am

Panie Michale, TVN rozpocznie ramówkę 1 września - wtedy ruszają UP, Na Wspólnej i Milionerzy.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Śro Sie 12, 2020 9:46 am

"Tvmamiak" napisał(a): Ja nie nadążam oglądać seriali ze świata i mam oglądąć te schematyczne przerywane reklamami ? Przez 25 lat TVN nie stworzył serialu ktôry mógłbym zaproponować zagranicznym znajomym
Akurat Pułapka była dobra. MIejmy nadzieję, że powrót BrzydUli będzie udany!!!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Sie 12, 2020 9:48 am

Będę oglądać Chyłkę, Szadź, Kuchenne Rewolucje, Lego Masters i Masterchef. Ciekawy jestem programu Szelągowskiej. Ramówka zła nie jest, ale jak w praktyce to się okaże.
Awatar użytkownika
Irek

Irek Śro Sie 12, 2020 10:57 am

lepsza godzina Brzydula przed Fakty super TVN końcu można oglądać:-) pewnie o 18:15
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Śro Sie 12, 2020 11:45 am

"Piotr" napisał(a): Jak zwykle na tej ściekowej stacji tvn same badziewia i stare odgrzewane kotlety ,tak że ja nie zamierzam ani jednego programu czy gniota oglądać na tej stacji bo nic tam ciekawego nie ma dla ambitnego widza .

Ściekowa stacja, badziewie, gnioty - tak brzmi język język ambitnego widza :)
Awatar użytkownika
kamcio

kamcio Śro Sie 12, 2020 12:10 pm

Jeszcze Projekt Lady został,mogli by dać w soboty o 20,i wtedy będzie konkurencja dla The voice.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Śro Sie 12, 2020 2:09 pm

Słabiutko panie Miszczak. Widać oszczędności i wpływ covid.
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Śro Sie 12, 2020 2:52 pm

ja tam wolę Polsat i herosów z Ninja Warrior niczym malowanych przez Michała Anioła
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Śro Sie 12, 2020 6:21 pm

Proponuję zająć się sposobem zatrudniania w tvn. Wieloletni pracownicy nie są brani pod uwagę, oczywiście swoi, wazeliniarze pracują. Zatrudnianie nowych ludzi, gdy ty nic nie robisz. Straszne!, okrutne i na przekór wszystkim wiadomościom otrzymywanych z góry, że co to nie oni, czego nie zrobili, itp.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości