WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Big Brother, Agent, Idol, Dwa Światy, Bar
Awatar użytkownika
Sołtysik

Jestem jaki jestem 2

Sołtysik Nie Kwi 04, 2004 5:38 pm

Jak sie Wam podoba nowa edycja?

Najlepszy chyba jest zmiennik Urbańskiego ;)
Awatar użytkownika
szymcio9

szymcio9 Pią Kwi 09, 2004 1:22 pm

Jest to obecnie najgorszy program w Polskiej TV dla mnie i może nie ze wzgledu do M. Wiśniewskiego (jest mi obojętny) ale też nie lybię A. Sołtysika... :shock:

Nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat, ogladalnośc spada:

Jak wynika z najnowszych badań telemetrycznych opublikownych w dzisiejszym "Super Expressie" program Michała Wisniewskiego nie cieszy się popularnością. Pierwszy odcinek show oglądało ponad 3,5 widzów, drugi z Andrzejem Lepperem aż 5 mln, niestety tendencja wzrostowa się nie utrzymała i ostatni odcinek obejrzało zaledwie ok. 1,5mln widzów. Program tym samym osiągnął najniższy wynik w swojej historii. Porażka Wiśniewskiego jest tym większa, że jego program nadawny w czasie najlepszej ogladalności i w dodatku w weekend został pokonany przez najnowszy teleturniej TVN "Najsłabsze Ogniwo" nadawny w dni powszednie o 17:00. Kazimiera Szczuka przyciągnęła przed telewizory ponad 1,5 miliona telewidzów - o 100 tysięcy więcej niż na początku emisji teleturnieju
z http://tvn-info.blog.onet.pl ;)
Awatar użytkownika
Łukasz

Miejscowość: Księstwo ObeRschlesien/ChoRzĂłw

Re: Jestem jaki jestem 2

Łukasz Śro Cze 02, 2004 12:35 pm

Sołtysik napisał(a):Jak sie Wam podoba nowa edycja?

Najlepszy chyba jest zmiennik Urbańskiego ;)
Oglądam bez większych emocji...raczej tylko z tego powodu że w czasie gdy jest emitowany ten program na TVN to nie ma nic ciekawszego dla mnie na innych kanałach... :roll:
Philips 6010(wyłączony z użytku),Pioneer 1430+Sagem 4275+60cm Wizja TV
Awatar użytkownika
rudzion
początkujący

rudzion Nie Lip 30, 2006 2:01 pm

szymcio9 napisał(a):Pierwszy odcinek show oglądało ponad 3,5 widzów, drugi z Andrzejem Lepperem aż 5 mln, niestety tendencja wzrostowa się nie utrzymała i ostatni odcinek obejrzało zaledwie ok. 1,5mln widzów.

Oglądałem, to było naprawdę dobre :lol: --> No skoro Gość był aż taki to i oglądalność też była :wink:
Nic Dodać, Nic Ująć ;)
Wróć do Dawne formaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości