WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Big Brother, Agent, Idol, Dwa Światy, Bar

ShOW WISNIEWSKIEGO

Ankieta zakończyła się Sob Cze 28, 2003 7:29 pm

Będą ogladały milony
0
Brak głosów
zanotuje dobrą -3-4 milonową widownię
1
50%
zanotuje stabilny 1,5-3 milonowy wynik ogl.
1
50%
specjalnie nie zamiesza
0
Brak głosów

Razem głosów : 2
Awatar użytkownika
esko

Miejscowość: Radom

Jestem jaki jestem-a jadcy wy jestescie w stosunku do show??

esko Pią Lut 28, 2003 7:29 pm

oceniacie go negtywnie ?CZY WRECZ PZRECIWNIE ?jAK WAM SIĘ PODOBA SAMA idea programu?Czy pRZyniesie duze wyniki ogladalnosc tvn-owi??Popatrzcie na to jako na program o osobie a nie program o rodzaju muzyki jaki on wykonuje.Mimo licznych negatywnych opinio myslę że będzie to dobry program ,a tvn popisze sie choc dobrą realizacją...Od razu mówie ze nie kocham pana W ,ale program moze byc ciekawy
chocby ze wzgledu na jegop zonę która uważam xza ciekawą kobietę.
A teraz pzrytocze słowa Mariusza Waltera byłego prezesa tvn o nowym programie...

Czy dużym wyzwaniem jest program o Michale Wiśniewskim?
Mariusz Walter: To pytanie powinno być zaadresowane do Piotra Waltera i Edwarda Miszczaka. Nie będę udawał, że niestety mało rozmawiam z synem. Widziałem pierwszy program, który zrobił znakomite raitingi, czyli miał dobrą oglądalność. Tak, to bardzo ryzykowne przedsięwzięcie, ale podpisuję się pod nim ze spokojem, bo wiem, że ten program nie jest przygotowywany wbrew czy bez kryteriów obowiązujących w TVN.

cazy możemy być spokojni według rantingó program miał ogladanosc około 3-4 milonów widzów ,bo rózne ośrodki podają inaczej... :shock:
Gdy wierzysz w siebie ,marzenia sie spełniają..
Awatar użytkownika
Kagan

Miejscowość: Sosnowiec

Kagan Pią Lut 28, 2003 8:26 pm

Jak dla mnie taki program mógłby w ogóle nie istnić. Zastanawiam się w ogóle to to ogląda? :? Ja nie oglądałem i nie zamierzam...Pogratulować tylko TVN głupawego pomysłu.
Kagan
Awatar użytkownika
AGNIESZKA DOLATA

ODPOWIEDŻ NA JESTEM JAKI JESTEM

AGNIESZKA DOLATA Pią Kwi 18, 2003 9:56 am

uWAŻAM ,ŻE WIELU LUDZI OGLĄDA TEN PROGRAM Z KILKU PROSTUCH POWODÓW .MIANOWICIE :
- LUDZIE CHCĄ ZOBACZYĆ JAK ŻYJĄ LUDZIE POWSZECHNIE UWAŻANE ZA GWIAZDY TELEWIZJI I ESTRADY .
- ŻYCIE ICH JEST DOŚĆ KONTROWERSYJNE
- ŻYCIE TO JEST TEMATEM KRYTYKI ( NAJCZĘŚCIEJ )
- LUDZIE NIE MAJĄ O CZYM ROZMAWIAC TO ROZMAWIAJĄ O TYM , BO NA FORUM ICH ŻYCIE MUSI BYĆ PRZECIEŻ IDEALNE
- POZATYM O CZYIM ŻYCIU MAJĄ ROZMAWIAĆ ?? O SWOIM , O BIEDZIE BRAKU PIENIĘDZY ??? LITOŚCI!!!!! :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
franca

wiśnia

franca Sob Maj 10, 2003 9:07 am

powiem tak: muzyka Ich Troje nie leży absolutnie w moim guście, ale co do Wiśni,- szanuję go i uważam, że dopiero ten program pokazał jaki faktycznie jest. Wiem jak pracuje tiwi i wiem jak to wszystko wygląga od kuchni i nawet, jeśli tvn nie pokazuje wszystkiego, to taka była umowa, ze Wisnia ma prawo wyłączyć kamerę kiedy chce i nie wszystko musi być pokazywane. Wszyscy Ci którzy zazrwoszczą mu sukcesu, a jest ich w tym kraju miliony wyzywają go od poyebów etc... a dla mnie to kolejny przykład na siłę, jaka leży w ludziach, nie każdy po takim dzieciństwie umie się podnieść i walczyć. Poza tym trzymama stronę Wiśni, bo jest odważny, wygląda tak jak jem,u się podoba, nie przejmuje się opinią publiczną i umie stawić czoła ciemnocie i nietolerancji w tym kraju.
Awatar użytkownika
Łukasz

Miejscowość: Księstwo ObeRschlesien/ChoRzĂłw

Łukasz Śro Cze 02, 2004 12:40 pm

Jestem gorącym przeciwnikiem wszelkich reality show w polskiej telewizji!!!To jest zwykła popelina i pozerstwo-NIC POZA TYM :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:
Philips 6010(wyłączony z użytku),Pioneer 1430+Sagem 4275+60cm Wizja TV
Wróć do Dawne formaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości