WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Rider

Jeździectwo

Rider Pon Sie 01, 2011 10:06 pm

No, Panowie i Panie, po całym tygodniu pracy trzeba się wyszaleć, a jak szaleć, to niekoniecznie na imprezach - można też co nieco pogalopować, lub jak kto woli, pokłusować :) . Uprawia ktoś z was jeździectwo? Polecicie ze swojej strony jakąś dobrą stadninę w Wawie/okolicach? Ja zazwyczaj bywam w Eko Farm w Milanówku, bo tam mam najbliżej, a i atmosfera całkiem, całkiem :) .
Awatar użytkownika
hania

Re: Jeździectwo

hania Wto Sie 02, 2011 9:58 am

Nietypowo przyznaję, zawsze mnie kusi ale brak towarzystwa.
Jak to się kształtuje cenowo?
Awatar użytkownika
Rider

Rider Wto Sie 02, 2011 10:50 am

Cenowo jak to ze wszystkim - może być bardzo tanio jak i bardzo drogo, tylko, że niekoniecznie im drożej tym lepiej. W Eko-Farm jedna lonża - 30 zł (pół godziny + oczywiście przygotowywanie konia), jedna zwykła jazda - 35 zł. W Wawie ceny potrafią skoczyć do i nawet 80 zł. Jeżeli chce się pojeździć długo za niewielką kasę to polecam mniejsze stadniny, choć tam gorzej z towarzyską sferę jeździectwa, bo ludzi mniej, mniej raźnie, ale jak kto woli. Co ciekawe raz w takiej niewielkiej stadninie w okolicach Józefowa dane mi było ujeżdżać dawnego mistrza w wyścigach konnych na Służewcu, niejaką Mniszkę, i do tej pory na koniu z większym powerem nie jeździłem :).
Awatar użytkownika
hania

hania Wto Sie 02, 2011 1:19 pm

To widzę, że doświadczony kolega :)
Może ktoś jeszcze chętny spróbować, będzie mi raźniej
jakieś strony społecznosciowe...
Awatar użytkownika
Rider

Rider Wto Sie 02, 2011 4:06 pm

Nie taki doświadczony, jeżdżę około roku :) . W jeździectwie rok to jedno wielkie nic, szczególnie jak nie jeździ się systematycznie (nie zawsze jest czas).
Awatar użytkownika
Adagiofan

Adagiofan Śro Sie 03, 2011 1:15 pm

Ja w trakcie lata jeżdżę częściej, bo i po pracy wieczorem się człowiekowi chce (nie chodzi o jakieś upały czy słońce, ale o to, że nie ściemnia się tak szybko :) ), gorzej, że przez pół roku zimy, bo tyle moim zdaniem w Polsce zima trwa, wychodzi się z formy jeżdżąc raz czy dwa razy na tydzień. Jeździectwo jednak wymaga zaangażowania, poświęcenia, a pracując 10 godzin dziennie i mając broń Boże jeszcze inne hobby...eh... szkoda gadać.
Awatar użytkownika
hania

hania Śro Sie 03, 2011 1:57 pm

Zainspirowaliscie mnie Panowie... ktos jeszze z forum wirtuanychmediow moze sie podzielic swoimi dowiadczeniami:)? :hehe
Awatar użytkownika
Kronos

Kronos Pią Sie 05, 2011 2:59 pm

Ja mogę. Chciałem spróbować czegoś nowego, wybór padł na jazdę konną właśnie. Zabrakło mi jednak zapału po bolesnym upadku z konia na drugiej lekcji na lonży :P . Cały byłem potłuczony. Ale ja jestem niecierpliwy od urodzenia, więc nie zrażać się :) . Ponoć niektórzy pierwszy upadek zaliczają dopiero po 2-3 latach jazdy :D.
Awatar użytkownika
Manhead

Manhead Sob Sie 06, 2011 9:37 am

Oj, to niezbyt przyjemny start Kronos :) .
Awatar użytkownika
Agatka23

Agatka23 Czw Sie 11, 2011 4:51 pm

Kronos, bądź facetem i miej jaja - zacznij od nowa :) - więcej samozaparcia! Przypadków takich jak twój jest mnóstwo, wielkiego pecha nie miałeś :P .
Ja jeżdżę od małego i pamiętam swoje marne początki. Ale jednak miłość do koni przezwyciężyła wszelkie trudności :) .
Awatar użytkownika
Kronos

Kronos Nie Sie 14, 2011 6:40 pm

Agatka23, kobietom w takiej dyscyplinie sportu jest łatwiej :wink: (kontrowersyjny pogląd, ale będę się upierał).
Awatar użytkownika
Agatka23

Agatka23 Śro Sie 17, 2011 7:08 pm

Kronos napisał(a):Agatka23, kobietom w takiej dyscyplinie sportu jest łatwiej :wink: (kontrowersyjny pogląd, ale będę się upierał).

A to niby dlaczego nam jest łatwiej?
Awatar użytkownika
Kronos

Kronos Wto Sie 23, 2011 5:34 pm

Macie bardziej łagodne usposobienie i cierpliwość do zwierząt :wink: .
I brak wam czegoś, co mamy my :roll: .
Awatar użytkownika
Agatka23

Agatka23 Czw Sie 25, 2011 9:46 pm

Kronos napisał(a):Macie bardziej łagodne usposobienie i cierpliwość do zwierząt :wink: .
I brak wam czegoś, co mamy my :roll: .

Ciekawe co sugerujesz :roll: .
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości