[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Joanna Komolka dyrektorką informacji Radia ZET. Katarzyna Kawka szefową anteny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tgm

Joanna Komolka dyrektorką informacji Radia ZET. Katarzyna Kawka szefową anteny

Tgm Pią Paź 30, 2020 12:08 pm

Kawka? To jakieś nieporozumienie
Awatar użytkownika
Ola

Re: Joanna Komolka dyrektorką informacji Radia ZET. Katarzyna Kawka szefową anteny

Ola Pią Paź 30, 2020 12:14 pm

To w radiu Zet są jakieś informacje? Nie zauważyłam... Aaa, chyba że macie na myśli te dwuzdaniowe popierdòłki odczytywane po śmichach-chichach prowadzących...
Awatar użytkownika
xyx

Re: Joanna Komolka dyrektorką informacji Radia ZET. Katarzyna Kawka szefową anteny

xyx Pią Paź 30, 2020 12:16 pm

cyrk prawdziwy cyrk... kiedy będzie tam jakiś mądry szef stacji...
Awatar użytkownika
Gen

Gen Pią Paź 30, 2020 12:48 pm

Jak nie wyląduje to mnie zabiją
Awatar użytkownika
Gucio

Gucio Pią Paź 30, 2020 1:03 pm

Jprd. Czy ktos tam może ogarnąć temat?
Co decyzja to wtopa
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pią Paź 30, 2020 1:15 pm

Gratulacje Asia. Powodzenia!
Awatar użytkownika
kamilek

kamilek Pią Paź 30, 2020 1:47 pm

Ponury czas mamy, ale ta wiadomość bardzo mnie rozbawiła :-))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
haha

haha Pią Paź 30, 2020 1:56 pm

hahahahahahahahahahahahahahaha
Awatar użytkownika
Politycznie

Politycznie Pią Paź 30, 2020 2:50 pm

to strzał w kolano.
Awatar użytkownika
Arkadiusz Czarkowski

Arkadiusz Czarkowski Pią Paź 30, 2020 2:59 pm

Ostatnim szefem anteny z pomysłem na radio był Rafał Olejniczak.
Awatar użytkownika
olejniczak

olejniczak Pią Paź 30, 2020 3:23 pm

"Arkadiusz Czarkowski" napisał(a): Ostatnim szefem anteny z pomysłem na radio był Rafał Olejniczak.

Taki miał pomysł na radio, że za jego czasów słuchalność spadła na łeb na szyje. Raczej więcej miał pomysłów na siebie... fotograf, dyrektor, szef kreacji...........
Awatar użytkownika
Gryglas!

Gryglas! Pią Paź 30, 2020 4:19 pm

Powodzenia Asia. Co do Kawki... może jak ją wezmą do zarządu to zacznie się ubierać jak kobieta, a nie uczestnik obozu harcerskiego o wątpliwym poziomie higieny :D
Awatar użytkownika
Rado

Rado Pią Paź 30, 2020 6:13 pm

Poziom obu tych pań jest podobny, tzn. licealny.
Awatar użytkownika
Smorąg

Smorąg Pią Paź 30, 2020 6:55 pm

Zupełnie nie rozumiem tej decyzji... O ile Kawka jest w porządku w zwykłym, takim koleżeńskim obyciu, newsy robi raczej karykaturalne, ale pasujące do Antyradia (nie wiem skąd pomysł o tym, że to się sprawdzi w Radiu Zet), to robienie z niej szefowej anteny świadczy o wyjątkowym uwielbieniu dla ryzyka przez jej przełożonych.
Przecież ona nie ma ani pojęcia o zarządzaniu zespołem większym niż 3 osoby ani o pracy anteny. Coś się tam dzieje niedobrego w tym radiu Zet. Pewnie znowu się dowiemy za trzy miesiące, że coś się tam odwaliło :D
Awatar użytkownika
Rampampam

Rampampam Pią Paź 30, 2020 8:25 pm

Pani Prezes! Proszę przywrocić tej marce należną powagę. Błagamy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości