WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Antena

Joanna Kurska straci pracę w TVP? „Chciałaby zostać w firmie, nie wyjeżdża z kraju”

Antena Czw Gru 08, 2022 7:47 am

Żenujący tekst. Kurska założyła, że skoro o tym napiszecie, to Matyszkowicz nie zrobi nic. Powinien. Powinien odciac od zloba cala ekipe Kurskiego. Dopoki tego nie zrobi bedzie postrzegany jako marionetka Kury. Przeciez wiemy, Woro wciaz zarzadza Bortkiewicz.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Joanna Kurska straci pracę w TVP? „Chciałaby zostać w firmie, nie wyjeżdża z kraju”

Gie Czw Gru 08, 2022 8:08 am

Jeśli Kurski będzie w Stanach a ona w Polsce to tylko czekać kolejnego rozwodu.
Awatar użytkownika
mr X

Re: Joanna Kurska straci pracę w TVP? „Chciałaby zostać w firmie, nie wyjeżdża z kraju”

mr X Czw Gru 08, 2022 9:17 am

Polecam artykul na sdrp.katowice.pl telewizyjne-zycie-joanny-kurskiej ........ jak to pani Joanna Wąsowska vel Kurska, dobierala krawaty i buty Jackowi, a za Dorota Gawryluk dzielnie teczke nosila ...
Awatar użytkownika
Kulig

Kulig Czw Gru 08, 2022 9:29 am

Spać nie mogłam......... Co teraz Asia zrobi, jak oni będą żyć tylko z pensji Jacka czyli marnych 100 tyś na miesiąc. Nie wyobrażam sobie tego!!!
Awatar użytkownika
Seba

Seba Czw Gru 08, 2022 9:51 am

do mrX też szefowej czasami nosiłem torbę, czy dyrektorowi krawat dobierałem, też mi wielkie halo.
Co do Kurskiej to mogą jej dać jakieś stanowisko w USA typu programy o Polonii., korespondentem z USA raczej nie zostanie.
Zasadnicze pytanie ile czasu Qurski będzie musiał w USA siedzieć, wiele stanowisk wiąże się tylko z posiadaniem telefonu i komputera z internetem i można być na dowolnym miejscu na świecie
Awatar użytkownika
mr. X

mr. X Czw Gru 08, 2022 10:06 am

"Seba " napisał(a): do mrX też szefowej czasami nosiłem torbę, czy dyrektorowi krawat dobierałem, też mi wielkie halo.
Co do Kurskiej to mogą jej dać jakieś stanowisko w USA typu programy o Polonii., korespondentem z USA raczej nie zostanie.
Zasadnicze pytanie ile czasu Qurski będzie musiał w USA siedzieć, wiele stanowisk wiąże się tylko z posiadaniem telefonu i komputera z internetem i można być na dowolnym miejscu na świecie

... czytaj miedzy wierszami
Awatar użytkownika
Bo

Bo Czw Gru 08, 2022 10:44 am

Jest skandalem, że w ogóle tam jest.
Awatar użytkownika
MM

MM Czw Gru 08, 2022 10:58 am

Mateuszek jej nie zwolni. Nie zrobi nic wbrew Kurze.
Awatar użytkownika
automat

automat Czw Gru 08, 2022 11:39 am

Jeśli zostanie w kraju to czy dostaną rozwód kościelny.................................
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Gru 08, 2022 12:18 pm

Przecież Jacek nie musi nigdzie wyjeżdżać. Wypłatę za stanowisko może pobierać siedząc z żoną w kraju.
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Czw Gru 08, 2022 1:04 pm

masakra mln mają krad...na nasze pieniadze
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Czw Gru 08, 2022 1:04 pm

lepiej niech zamkną
Awatar użytkownika
Kamek

Kamek Czw Gru 08, 2022 1:05 pm

nie oglądam TVP nie głosuje PiS
Awatar użytkownika
Bitek

Bitek Czw Gru 08, 2022 1:33 pm

... I udają wszyscy TVP
Awatar użytkownika
xx

xx Czw Gru 08, 2022 2:02 pm

"Gość " napisał(a): Przecież Jacek nie musi nigdzie wyjeżdżać. Wypłatę za stanowisko może pobierać siedząc z żoną w kraju.

Praca do wyborów, później odprawa, kolejno szef sztabu wyborczego, zakład? Ciemny lud to kupi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości