WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Joanna Lichocka krytykowana za środkowy palec w Sejmie. „Przesuwałam energicznie palcem pod okiem”

Gość X Pią Lut 14, 2020 12:17 am

Ona nic nie wie. Powinna być dumna z tego, że opozycja chciała kasę na chorych ludzi. Nic nie poradzę na to, że każdy broni swoich.
Wolałbym zamiast Lichockiej zobaczyć Liszowską. Aktorka w Sejmie byłaby lepsza.
Awatar użytkownika
danielos77

Re: Joanna Lichocka krytykowana za środkowy palec w Sejmie. „Przesuwałam energicznie palcem pod okiem”

danielos77 Pią Lut 14, 2020 12:28 am

"Gość X" napisał(a): Ona nic nie wie. Powinna być dumna z tego, że opozycja chciała kasę na chorych ludzi. Nic nie poradzę na to, że każdy broni swoich.
Wolałbym zamiast Lichockiej zobaczyć Liszowską. Aktorka w Sejmie byłaby lepsza.
teraz chciala ?A co robili jak byli u wladzy
Awatar użytkownika
olo

Re: Joanna Lichocka krytykowana za środkowy palec w Sejmie. „Przesuwałam energicznie palcem pod okiem”

olo Pią Lut 14, 2020 12:31 am

zieeeew, ggó.wnoburze
Awatar użytkownika
dno

dno Pią Lut 14, 2020 12:31 am

A chorym na raka pokażemy faka.
Awatar użytkownika
Pisowcy

Pisowcy Pią Lut 14, 2020 12:47 am

Śmiali się z Jachiry na sięga szczytów tylko czego
Awatar użytkownika
Faka

Faka Pią Lut 14, 2020 1:17 am

Co za buractwo! Niech sobie tym palcem nerwowo pomacha w innym miejscu! Ta „nerwowo„ wymachuje palcem, inni ę ą bułkę przez bibułkę sobie na legalu dzwinią... a kto im zabroni! Odpustowe zachowanie! Kultura wyŻSZA. Wie... na wiejskiej! Wstyd!
Awatar użytkownika
Kz

Kz Pią Lut 14, 2020 1:38 am

Te 2 mld przekazać na chorych, w tym na Lichocką!
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Pią Lut 14, 2020 2:01 am

Idiotyczne tłumaczenia zwykłej frustratki.
Awatar użytkownika
pancho

pancho Pią Lut 14, 2020 3:35 am

Smutne, że takich ludzi wybieramy do parlamentu.
Awatar użytkownika
Ggg

Ggg Pią Lut 14, 2020 5:49 am

Ha...

To do bernarda b.. 25 co najmniej za probe zabojstwa
Awatar użytkownika
Roger

Roger Pią Lut 14, 2020 8:28 am

Suweren wybrał, suweren ma.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pią Lut 14, 2020 9:46 am

I co takiego się stało, że pokazała palca. Robicie z igły widły. Jak Grześ z PO mówił o pisowskiej szarańczy o jakoś nie było oburzenia mediów, albo gdy Bronek mówił o waleniu dechą w Pisowski rząd.
Awatar użytkownika
Radioman

Radioman Pią Lut 14, 2020 9:50 am

"pancho" napisał(a): Smutne, że takich ludzi wybieramy do parlamentu.

Obie z Jachirą grają w tej samej podwórkowej lidze.
Awatar użytkownika
zenua

zenua Pią Lut 14, 2020 10:17 am

jeśli to faktycznie manipulacja to opozycja jest wieku cielęcym, razem z TVN sa na poziomie takiej 5-6 klasy podstawówki gdzieś...
Awatar użytkownika
maktostaki

maktostaki Pią Lut 14, 2020 10:47 am

buraki wybrane przez buraki ... ot i wszystko; ........ "a to Polska właśnie" (cytując Wyspiańskiego)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości