WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dagmara

Joanna Lichocka: żartowałam o jednowładztwie Kaczyńskiego, Onet i „Fakt” zmanipulowały moje słowa

Dagmara Pon Maj 21, 2018 11:02 am

Będę głosowała na PIS! Żartowałam :-)
Awatar użytkownika
kasia

Re: Joanna Lichocka: żartowałam o jednowładztwie Kaczyńskiego, Onet i „Fakt” zmanipulowały moje słowa

kasia Pon Maj 21, 2018 3:08 pm

Droga Pani poseł. Żartować to Pani może przy winku ze znajomymi. To co Pani wypowiada publicznie mówi Pani jako poseł i traktowane jest poważnie. Radzę zamiast gardłować się o złych mediach zacząć traktować swój zawód poważniej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lucas

Re: Joanna Lichocka: żartowałam o jednowładztwie Kaczyńskiego, Onet i „Fakt” zmanipulowały moje słowa

Lucas Pon Maj 21, 2018 5:01 pm

Bolszewicka natura Lichockiej wychodzi z butów bez manipulacji i na poważnie. Białoruskie zbliżenie z "ciepłym" Łukaszenką i przyjacielem Putina Orbanem już przynosi efekty.
Awatar użytkownika
Pip

Pip Pon Maj 21, 2018 5:03 pm

Lichocka to jest zawód. Wielki zawód.
Awatar użytkownika
tak pytam

tak pytam Pon Maj 21, 2018 5:53 pm

czy to blondynka jest???
Awatar użytkownika
jalib

jalib Pon Maj 21, 2018 6:56 pm

Jakiś ciężki dowcip ma ta pani. Wiadomo pisuarami.
Awatar użytkownika
andrzej welna

andrzej welna Pon Maj 21, 2018 9:19 pm

Całe wasze rządy to jeden wielki żart. Szkoda że tak kosztowny towarzyszko Lichocka
Awatar użytkownika
Tomasz Daniel Wiktorowski

Tomasz Daniel Wiktorowski Pon Maj 21, 2018 9:19 pm

Znowu Niemce?
Awatar użytkownika
max

max Pon Maj 21, 2018 9:29 pm

Obrzydliwa osoba. Sprawdźcie jej oświadczenie majątkowe ,włos się jeży .
Awatar użytkownika
maciej bójko

maciej bójko Wto Maj 22, 2018 8:44 am

Słowa posłanki Lichockiej zostały zmanipulowane poprzez wierny cytat. Wcześniej: Rafała A. Ziemkiewicza zniesławiono poprzez wydrukowanie jego własnych tweetów, a doktor Ogórek zamykano usta poprzez rozpowszechnianie jej publicznych wypowiedzi.

I oni to wszystko na poważnie, a niewykluczone nawet, że na trzeźwo (przynajmniej niektórzy z wyżej wymienionych).
Awatar użytkownika
stachera

stachera Wto Maj 22, 2018 8:45 am

Jezu chryste cale zycie z wariatami Kiedy się to skończy jak nie miesecznice to teraz ona .no mozna zwariować!!!
Awatar użytkownika
jacek bieńkowski

jacek bieńkowski Wto Maj 22, 2018 8:45 am

Dno. Coraz trudniej żyć w kraju gdzie nie ma odpowiedzialności za słowa. To powinna być dymisja.
Awatar użytkownika
regina

regina Wto Maj 22, 2018 10:16 am

obrzydliwy żart w ustach tej bolszewickiej dziennikarki ,z mojej rodziny ktoś siedział za komuny za poglądy...........czy ta pani chce powrotu tego co już było ...........tfu
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Maj 22, 2018 10:47 am

Moim zdaniem tą panią trzeba zignorować "mówiąc kolokwialnie" olać.Nie warto tracić czasu.
Awatar użytkownika
kuku

kuku Wto Maj 22, 2018 6:05 pm

na forum dzisiaj same komuchy z rasp-onet
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości