WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
RRRRRRRRRR

Re: Joanna Parczyńska zwolniona z „Gazety Wyborczej”, dział wideo włączony do newsroomu Wyborcza.pl

RRRRRRRRRR Śro Cze 19, 2019 5:34 pm

"paw" napisał(a): Pitolenie korporacyjne. Zwolnienie nigdy nie odbywa się w miłej atmosferze
dlaczego - jak mnie, z resztą z dużą grupą ludzi, zwalniała grupa ZPR to się bardzo ucieszyłem :P samemu ciężko było podjąć taką decyzję
Awatar użytkownika
@RRRR

Re: Joanna Parczyńska zwolniona z „Gazety Wyborczej”, dział wideo włączony do newsroomu Wyborcza.pl

@RRRR Czw Cze 20, 2019 12:05 am

Nie pitol. Było smutno, nieprzyjemnie, ale tak trzeba. Miałam zresztą premię za efekty
Awatar użytkownika
Bielik

Bielik Czw Cze 20, 2019 11:39 am

rozumiem, że to efekt spektakularnego przyrostu subskrypcji cyfrowych
Awatar użytkownika
KingAdam

KingAdam Czw Cze 20, 2019 9:59 pm

Cięcia to efekt rosnącej liczby prenumerat cyfrowej Wyborcz. Są już tak potężni w digitalu że już nie potrzebują ludzi. Prawdziwe dziennikarstwo się obroni ...
Awatar użytkownika
Ania

Ania Sob Cze 22, 2019 8:05 pm

W przyjaznej atmosferze? Czyli jak? I właściwie co to zmienia?
Asiaaaa! Wpadnij na chwilę do kadr. Jesteś. No to masz. Podpisz wypowiedzenie. Ale wiedz, że nadal Cię lubimy. Oczywiście. ROZUMIEM. Choć jestem trochę w szoku. Jaką masz ładną bluzkę!
To ja już bym chyba wolała niemile ale chociaż szczerze.
Awatar użytkownika
Mis

Mis Sob Cze 22, 2019 10:39 pm

A co ma powiedzieć ktoś kto sam zwalniał ludzi i to dobrych fachowców, ale nie po drodze im było z JP. Stara prawda się sprawdza, nosił wilk razy kilka poniesli i wilka. Tak czy inaczej kolejne załamanie nerwowe będzie. Pytanie kto teraz zaufa JP?
Awatar użytkownika
@Pan Psycholog

@Pan Psycholog Pon Cze 24, 2019 1:30 am

Gdybyś naprawde był psychologiem nie pisałbyś takich głupot. I nie tutaj.
Awatar użytkownika
lu

lu Pią Cze 28, 2019 11:21 am

Kiedyś p. Parczyńska zwolniła mnie, po 11 latach pracy. Szkoda, że nie było miłej atmosfery.
Awatar użytkownika
mich

mich Nie Cze 30, 2019 1:30 am

To ci biedna Parczi... :D W swojej karierze zwolniła masę wartościowych ludzi (GW, PPG) i w końcu przyszedł czas na nią. Dobra decyzja Agory.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości