WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fakt

Re: Joanna Racewicz: rozważam pozwanie Telewizji Polskiej, nie poznaję Danuty Holeckiej i Krzysztofa Ziemca

Fakt Pon Kwi 16, 2018 11:15 am

Zwykłe czytadło telewizyjne! Dziwne jak zwolnią to z czytającego robi się gaduła.
Awatar użytkownika
Hihihihi

Re: Joanna Racewicz: rozważam pozwanie Telewizji Polskiej, nie poznaję Danuty Holeckiej i Krzysztofa Ziemca

Hihihihi Pon Kwi 16, 2018 11:18 am

"HE HE HE" napisał(a): Po zwolnieniu język się rozwiązał Proszę się sądzić, plwać, sączyć jad, narzekać, brawo, tak trzymać, tak dalej! Jaki ten Ziemiec stał się nagle zły, a ta Hołecka... ho ho! "Mogłaby coś z twarzą zrobić, bo staro wygląda", prawda? I kto jest jeszcze zły w tej TVP? Proszę mówić, proszę się nie hamować, śmiało.

Znalazł się obrońca plugawej zakłamanej TVP! A może sam jesteś jej pracownikiem co !? Ja mówię to samo! NIE POZNAJE HOLECKIEJ I ZIEMCA ! Mam 38 lat przez wiele wiele lat, właściwie to od kad tylko pamiętam oglądałam WYŁĄCZNIE TVP. Broniłam jej na forach kiedy inni ja opluwali. Holecka pamiętam np. wtedy Jak zginął wspaniały nieodzalowany Waldemar Milewicz. Pamietam ja na antenie tvp3 jak lamiacym glosem ze lzami w oczach przekazywala te tragiczne wiadomosci. Tyle sympatii wtedy do niej miałam. I nie zostało z tego nic. Wogule bardzo lubiłam całą załogę Wiadomości. A teraz ? Nie powiem co mi się chce jak na nich patrzę!!! Obrzydzenie !!! ZMIENILI SIĘ NIE POZNAJE ICH KOMPLETNIE! SPRZEDAWCZYKI za JUDASZOWE SREBRNIKI !
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pon Kwi 16, 2018 11:29 am

Co to znaczy "może jestem po niewłaściwej stronie barykady"? Czy chodzi o to, że jest Pani po tej tvnowskiej??? więc zwolnienie chyba nie dziwi...
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pon Kwi 16, 2018 11:32 am

Co za zakłamanie - wcześniej (za POprzedniego reżimu) to była niby taka fajna ta telewizja???

Znalazł się obrońca plugawej zakłamanej TVP! A może sam jesteś jej pracownikiem co !? Ja mówię to samo! NIE POZNAJE HOLECKIEJ I ZIEMCA ! Mam 38 lat przez wiele wiele lat, właściwie to od kad tylko pamiętam oglądałam WYŁĄCZNIE TVP. Broniłam jej na forach kiedy inni ja opluwali. Holecka pamiętam np. wtedy Jak zginął wspaniały nieodzalowany Waldemar Milewicz. Pamietam ja na antenie tvp3 jak lamiacym glosem ze lzami w oczach przekazywala te tragiczne wiadomosci. Tyle sympatii wtedy do niej miałam. I nie zostało z tego nic. Wogule bardzo lubiłam całą załogę Wiadomości. A teraz ? Nie powiem co mi się chce jak na nich patrzę!!! Obrzydzenie !!! ZMIENILI SIĘ NIE POZNAJE ICH KOMPLETNIE! SPRZEDAWCZYKI za JUDASZOWE SREBRNIKI !
Awatar użytkownika
124.

124. Pon Kwi 16, 2018 12:14 pm

"Kasia" napisał(a): Co za zakłamanie - wcześniej (za POprzedniego reżimu) to była niby taka fajna ta telewizja???

A żebyś wiedziała że była lepsza TVP niż teraz za reżimu Kaczyńskiego . Ale jak to mówią każda sroczka swój ogonek chwali. Wiec wy ludzie z TVP tu piszący plujecie na wszystkich i wychwalacie siebie. Swoją drogą przypomina mi się scena z Rancza gdzie Czerepacj Duda i Lodzia we trójkę próbowali podrobic opinie całych Wilkowyj przeciw Lucy. Oczywiście im się to nie udało i wam też się nie uda chocbyscie siedzieli po nocach i produkowali opinie. PRAWDA JEST JEDNA I JEJ NIE ZAGLUSZYCIE: LUDZIE WAM NIE UFAJĄ. A propos zaufania. Dlaczego już tak dawno nie chwaliliscie się zaufaniem? Przecież tyle badan na zaufanie było robione A wy co ? Hehehe bo dobrze wiecie że to Polsat cieszy się zaufaniem największym wśród widzów A za min TVN wy dopiero na trzecim miejscu z - o ile dobrze pamietam- 55% zaufania . Za PO to było 80% albo i więcej ! . A Ty się jeszcze pytasz czy za PO była lepsza tv? Wśród stacji radiowych wygrało RMF. Publiczna Jedynka daaaaleko w Tyle! . Nie mówiąc już o waszej oglądalności którą wam poleciała na lep na szyję . Mało kto was już ogląda. A kto napędza wam te resztki oglądalności jak nie PROGRAMY I SERIALE WPROWADZINE ZA " POPRZEDNIWGO REZIMU "? HAHAHA. M jak miłość , Barwy, Na dobre, Jaworowicz, Mateusz, itd itp. WSZYSTKO TO WPROWADZONE NA EKRAN ZA "REŻIMU" PO i wy z tego korzystacie? Jak tak to reżim zla telewizja ale z tego co daje zyski szmal oglądalność nie rezygnujecie ?! Gdzie te wasze nowosci kurskiego ? Jakoś w radnych zestawieniach ich nie ma nawet w top 20 się nie mieszczą hahaha . I nie spróbujcie tu manipulować. Z łatwością można odnaleźć DOKŁADNE DATY PREMIER programów kture dziś dają wam oglądalność
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pon Kwi 16, 2018 12:22 pm

Tvp widzę przestała się jej podobać tuż po zwolnieniu. I od razu to newsweeka z tym. Tylko co teraz, wp.tv i nova tv nie przyjmują już nowych chyba.
Awatar użytkownika
asia

asia Pon Kwi 16, 2018 1:00 pm

ale przez 2 lata jej nie przeszkadzało ze pracuje w tvpis? :)
Awatar użytkownika
asia

asia Pon Kwi 16, 2018 1:00 pm

ale przez 2 lata jej nie przeszkadzało ze pracuje w tvpis? :)
Awatar użytkownika
KwQ

KwQ Pon Kwi 16, 2018 1:24 pm

O ile sie nie mylę to pis do tvp wszedl juz ponad 2 lata temu i po tym czasie pani Racewicz ciagle pracowala w tej firmie. Wiec chyba nie miala problemow z patrzeniem w lustro. Owszem juz nie byla w panoramie ale jednak brała pieniadze, poznawała D.Cholecką oraz K.Ziemca i pewnie by sie to nie zmieniło przez kolejne lata gdyby nie zakonczenie wspolpracy. Ale teraz jak juz tvp nie placi to mozna opluwac dawnych kolegow i kolezanki, bo nie udało sie utrzymać po tej samej stronie barykady.
Awatar użytkownika
Nika

Nika Pon Kwi 16, 2018 1:38 pm

Pani Racewicz się rozkręca. Zmieniała miejsca pracy, jak przysłowiowe rękawiczki. Nigdzie nie zagrzała dłużej miejsca, bo taka z "znakomita" dziennikarka. Współczułam jej, teraz przestałam.........
Awatar użytkownika
Telemorele

Telemorele Pon Kwi 16, 2018 2:24 pm

Jakos jej nie przeszkadzało przez kilka lat pracowac pod rządami PIS. To prawda, na swoje nazwisko pracuje sie latami. Jeden wywiad jej nie wybieli, ani jeden wiecej nie oczerni TVP. Wystawiła sobie ocenę sama. Jak kasa szła do jej kieszeni, to jakos przełykała PIS, ale jak sie odcięło jedno źródełko, sama zrezygnowała z kolejnych i teraz TVP be! Bedzie pozywać. Gdzie logika?
Awatar użytkownika
ANN

ANN Pon Kwi 16, 2018 2:40 pm

"Telemorele" napisał(a): Jakos jej nie przeszkadzało przez kilka lat pracowac pod rządami PIS. To prawda, na swoje nazwisko pracuje sie latami. Jeden wywiad jej nie wybieli, ani jeden wiecej nie oczerni TVP. Wystawiła sobie ocenę sama. Jak kasa szła do jej kieszeni, to jakos przełykała PIS, ale jak sie odcięło jedno źródełko, sama zrezygnowała z kolejnych i teraz TVP be! Bedzie pozywać. Gdzie logika?

Stosując waszą logikę można odwrócić sytuację i zapytac : przez dwa lata TVP PiS nie miało nic przeciw Racewicz, zatrudnili ja, płacili, była dla nich dobra, dobrze pracowała, A teraz im się nagle odwidziało? Bo co?Bo Coś tam gdzieś zareklamowala jakiś produkt? No to dopiero logika rodem z PRL. W tamtym systemie też tak wywalano ludzi za gowniane preteksty. Widocznie tvp pis nie wsmak byla odmiennosc w poglądach odnośnie Smoleńska i ekshumacji .Ale prawdę trzeba ukryć pod byle pretekstem jaj za komuny.
Awatar użytkownika
IVRPPRL

IVRPPRL Pon Kwi 16, 2018 3:00 pm

DAJCIE MI CZŁOWIEKA A PARAGRAF SIĘ ZNAJDZIE
Awatar użytkownika
Smart

Smart Pon Kwi 16, 2018 6:55 pm

Zaraz, sama sie zwolniła z TVP, nawet o tym mówiła. Odsunęli ja z Pytania, ale nie wyrzucili z TVP. Wiec chwytanie sie Smoleńska w tej chwili jest żałosne :) to działanie pod wpływem emocji. Emocjonalnie rzuca sie robotę, a potem chce pozywac firmę, bo sie człowiek sam zwolnił. Czy ja czegoś nie łapie?
Awatar użytkownika
hoho

hoho Pon Kwi 16, 2018 7:18 pm

Chyba za dużo botoksu, że aż do mózgu dotarł. Nagle TV Pis zła? A jak się kłapało samej na chwałę TV Pis to lusterka w domu pochowane były? Co za potworna hipokryzja. Aż mdli.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości