WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rzułta morda z żymu

Juszkiewicz, Darmetko i Olszański znikają z anteny Radia 357. Patroni niezadowoleni

rzułta morda z żymu Śro Wrz 21, 2022 6:12 am

Podcasty srasty. Szkoda.
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Juszkiewicz, Darmetko i Olszański znikają z anteny Radia 357. Patroni niezadowoleni

Babcia Mówi Śro Wrz 21, 2022 6:14 am

Zagadka. Skoro podkasty są tak dobre to dlaczego Gabi nie nagrywasz od dawna swojego autorskiego, z którym wystartowałaś jeszcze w czasach 3PR?
Awatar użytkownika
Staszek

Re: Juszkiewicz, Darmetko i Olszański znikają z anteny Radia 357. Patroni niezadowoleni

Staszek Śro Wrz 21, 2022 6:32 am

Ale Pana Czapeczki w rureczkach nie zabraknie na antenie..
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Śro Wrz 21, 2022 6:35 am

Niech czapkowego przeniosą do podcastów i zobaczymy co będzie się działo. Przejście z głównej anteny do podcastów to zawsze będzie degradacja.
Awatar użytkownika
Trii

Trii Śro Wrz 21, 2022 7:02 am

Oj kogoś zad boli. Agnieszko, oni mają podcasty, u ciebie nawet tego brak🤣
Awatar użytkownika
Rozczarowany

Rozczarowany Śro Wrz 21, 2022 7:10 am

Podcasty to TYLKO dodatek, a nie awans.
Coraz więcej bełkotliwych audycji, byle jakiej muzyki. Jazz ostatnio leciał 3 razy w tygodniu w dwugodzinnych audycjach i nie ma miejsca na inną
Awatar użytkownika
Patron

Patron Śro Wrz 21, 2022 7:48 am

PIS psuje radio 357 😀
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Śro Wrz 21, 2022 7:51 am

Radia słucham na żywo , podcasty mnie nie interesują .
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Wrz 21, 2022 7:51 am

reklamowanie patronite ciąg dalszy, niezły biznes sobie wymyślili
Awatar użytkownika
Michał 2

Michał 2 Śro Wrz 21, 2022 7:56 am

Wincyj Pana Czapeczki na antenie!
Jakby tego nie nazwać i nie tłumaczyć pięknymi slowami podcasty to zepchnięcie na zaplecze a z zaplecza już tylko kilka kroków do tylnego wyjścia... Nie słuchałem ani jednego podcasty, którego wcześniej nie było na antenie. Dla mnie oferta podcastowa to tak na prawdę tylko archiwum audycji, których nie mogłem posłuchać na żywo albo gdy na antenie jest coś co mnie nie interesuje.

Michniewicza, Juszkiewicza i Olszańskiego będzie mi brakowało na antenie, słuchałem ich z prawdziwą przyjemnością.
Awatar użytkownika
haha

haha Śro Wrz 21, 2022 7:59 am

To yebnie xD
Awatar użytkownika
Adamosky

Adamosky Śro Wrz 21, 2022 7:59 am

"seba" napisał(a): reklamowanie patronite ciąg dalszy, niezły biznes sobie wymyślili

to groteskowe radyjko predzej czy pozniej upadnie
Awatar użytkownika
Szuwarek

Szuwarek Śro Wrz 21, 2022 8:07 am

Akurat usunięcie Olszańskiego z anteny uważam za dobre posunięcie. Mogę go strawić do czytania serwisów sportowych, ale cała audycja rozmawiania z gośćmi w jego wykonaniu nie dla mnie. Zawsze na panu Michale przełączam lub wyłączam radio.
Ostatnio jazzu było więcej, bo chyba relacjonowali festiwal Jazz Nad Odrą. Jazz nie jest zły.
Awatar użytkownika
Luk

Re: Darmetko i Olszański znikają z anteny Radia 357. Patroni niezadowoleni

Luk Śro Wrz 21, 2022 8:56 am

Ja jestem Patronem i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Krasawica

Re: Darmetko i Olszański znikają z anteny Radia 357. Patroni niezadowoleni

Krasawica Śro Wrz 21, 2022 9:00 am

Jeśli ,,patroni" nie dostają oczekiwanego produktu za swoje pieniądze, to niech je przestaną wpłacać. Albo zaraz produkt wróci do poprzedniego, za który płacili, albo dostawca (357) się nieco obejsra finansowo bez dotychczasowych wpłat. To nie jest skomplikowane.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości