WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Paweł Szefernaker

Re: Już 192 tys. subskrybentów cyfrowych „Gazety Wyborczej”. „Widać, że prawdziwe dziennikarstwo jest potrzebne”

Paweł Szefernaker Wto Cze 18, 2019 11:34 am

Pierwsza zmiano, przypominam, że w komentarzach macie jeszcze więcej pisać o Sorosie, Papa Diego i kinach Helios. Agory wprawdzie nie zabijecie, ale spuścicie z trzewi trochę goryczy.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Już 192 tys. subskrybentów cyfrowych „Gazety Wyborczej”. „Widać, że prawdziwe dziennikarstwo jest potrzebne”

Piotr Wto Cze 18, 2019 12:54 pm

"Przełomowe dla wyników w obszarze cyfrowym jest też wyraźniejsze postawienie na prenumeratę autoodnawialną. W ten sposób Wyborcza.pl zyskuje coraz większe grono stałych czytelników"
Odnawiałem prenumeratę już trzykrotnie (ostatnio na rok) i nigdy nie skorzystałem z opcji autoodnowienia. Oferta dla człowieka z ulicy była zawsze lepsza, niż ta super oferta dla wiernego czytelnika. Tak więc trzy razy wykupywałem nowe prenumeraty. To się nazywa brak szacunku, żeby nie powiedzieć dosadniej - dojenie raz upolowanego frajera.
Ale może oczekiwanie odrobiny klasy i szacunku ze strony spółki medialnej to zbyt wiele?
Awatar użytkownika
adam mazur

adam mazur Wto Cze 18, 2019 1:48 pm

Jeśli są promocje prenumeraty to warto skorzystać ale 19,90 zł w życiu bym nie dał, bo niby za co np za wywiad z Wieniawa na 3 strony w świątecznym wydaniu albo za milionowy tekst o pedofilii w kościele?
Awatar użytkownika
marin

marin Wto Cze 18, 2019 1:48 pm

Faktycznie. Wywiad ze zmarłą lata temu osobą to "prawdziwe dziennikarstwo".
Awatar użytkownika
walter

walter Wto Cze 18, 2019 1:48 pm

Z tym prawdziwym dziennikarstwem nieźle zaszaleli. Obecnie brak jest dziennikarzy w wszystkich krajach, a większość wydawanych u nas "gazet" to gadzinówki.
Awatar użytkownika
KOKO

KOKO Wto Cze 18, 2019 2:02 pm

Sama subskrybuję i mnie to zupełnie nie dziwi. Najlepsze artykuły są dostępne w niepełnej wersji
Awatar użytkownika
Helena

Helena Wto Cze 18, 2019 7:30 pm

Cyfrowe prenumeraty GW to największy przekręt w historii polskiego dziennikarstwa. GW ogłasza ciągle rekordowe wyniki w dyscyplinie, w której występuje tylko ona. Nie ma żadnych standardów do weryfikowania tych danych. Agora nie podała jeszcze nigdy, jakie są przychody z tzw. prenumeraty cyfrowej. Przychody z GW spadają r/r w kilkunastoprocentowym tempie. Dlaczego? Bo prenumeraty są rozdawane w pakiecie z gazetą lub reklamą bądź sprzedawane za 2-5 zł/miesiąc. W ten sposób już za trzy miesiące można ogłosić kolejny rekord. Np. 210 tys. Czemu nie. Propaganda sukcesu ( późny Gierek i TVPiS mogli by się od nich uczyć ) ma służyć utrzymaniu wrażenia w obozie antypisowskim, że trzeba wspierać GW jako jedyny młot na PiS. Lemingi to kupią?
Awatar użytkownika
Fikander

Fikander Śro Cze 19, 2019 12:26 am

GieWu i prawdziwe dziennikarstwo. To nawet zabawne zestawienie. To tak jak krzesło i krzesło elektryczne.
Awatar użytkownika
andyd

andyd Śro Cze 19, 2019 8:51 am

"Helena" napisał(a): Cyfrowe prenumeraty GW to największy przekręt w historii polskiego dziennikarstwa. GW ogłasza ciągle rekordowe wyniki w dyscyplinie, w której występuje tylko ona. Nie ma żadnych standardów do weryfikowania tych danych. Agora nie podała jeszcze nigdy, jakie są przychody z tzw. prenumeraty cyfrowej. Przychody z GW spadają r/r w kilkunastoprocentowym tempie. Dlaczego? Bo prenumeraty są rozdawane w pakiecie z gazetą lub reklamą bądź sprzedawane za 2-5 zł/miesiąc. W ten sposób już za trzy miesiące można ogłosić kolejny rekord. Np. 210 tys. Czemu nie. Propaganda sukcesu ( późny Gierek i TVPiS mogli by się od nich uczyć ) ma służyć utrzymaniu wrażenia w obozie antypisowskim, że trzeba wspierać GW jako jedyny młot na PiS. Lemingi to kupią?
przecież podali , jaką część przychodów stanowi cyfrowa prenumerata, nie po 5 zł, ale po 9 zł ja płacę, jak i wiele osób
Awatar użytkownika
haha

haha Śro Cze 19, 2019 2:38 pm

Prawdziwe dziennikarstwo???😀😀😀 to jest takie???w gw też???szokkkk!!!!
Awatar użytkownika
Bielik

Bielik Czw Cze 20, 2019 11:10 am

tradycyjnie nie chcą podać przychodów z prenumeraty cyfrowej, co sugeruje że większość tej prenumeraty to gratisy
Awatar użytkownika
bolo

bolo Pią Cze 21, 2019 12:46 am

Dzisiaj rano sam odnowiłem subskrypcję na następny rok. Cieszy, że jest nas coraz więcej.
Awatar użytkownika
sammler

sammler Pią Cze 21, 2019 11:11 pm

"bolo" napisał(a): Dzisiaj rano sam odnowiłem subskrypcję na następny rok. Cieszy, że jest nas coraz więcej.

Kupiłem roczny abonament za bodajże 149 zł pod wpływem afery z Czarneckim, a konkretnie tzw. planem Zdzisława. Ale możecie mnie już odliczyć - więcej tego błędu nie popełnię. Byłem aktywnym komentatorem z 10 lat temu. Z ręką na sercu - nie wchodziłem przez te lata ani na wyborcza.pl, ani gazeta.pl. To co zastałem po powrocie mnie po prostu przeraziło. Wyborcza to stan umysłu, oblężona twierdza. A jej komentatorzy to po prostu dno. Jedynym pocieszeniem jest to, że to zideologizowane medium jest zaledwie cieniem (20 proc. czytelników) samego siebie sprzed tych lat.
Awatar użytkownika
Jarp

Jarp Wto Lip 23, 2019 9:02 pm

"sammler" napisał(a):
"bolo" napisał(a): Dzisiaj rano sam odnowiłem subskrypcję na następny rok. Cieszy, że jest nas coraz więcej.

Kupiłem roczny abonament za bodajże 149 zł pod wpływem afery z Czarneckim, a konkretnie tzw. planem Zdzisława. Ale możecie mnie już odliczyć - więcej tego błędu nie popełnię. Byłem aktywnym komentatorem z 10 lat temu. Z ręką na sercu - nie wchodziłem przez te lata ani na wyborcza.pl, ani gazeta.pl. To co zastałem po powrocie mnie po prostu przeraziło. Wyborcza to stan umysłu, oblężona twierdza. A jej komentatorzy to po prostu dno. Jedynym pocieszeniem jest to, że to zideologizowane medium jest zaledwie cieniem (20 proc. czytelników) samego siebie sprzed tych lat.

Chyba mają w dupie czy będzie ich prenumerowała przygłupi pisowski troll
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości