WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ciekawy

„Kabaretowe gogle i boks” nowym programem Puls 2. Emisja od kwietnia (wideo)

ciekawy Pią Mar 22, 2019 7:20 am

Nazwa dziwnie podobna do "Gogglebox" w TTV. Będzie pozew?
Awatar użytkownika
michu

Re: „Kabaretowe gogle i boks” nowym programem Puls 2. Emisja od kwietnia (wideo)

michu Pią Mar 22, 2019 8:44 am

"ciekawy" napisał(a): Nazwa dziwnie podobna do "Gogglebox" w TTV. Będzie pozew?
formuła też dziwnie podobna:)
Awatar użytkownika
M

Re: „Kabaretowe gogle i boks” nowym programem Puls 2. Emisja od kwietnia (wideo)

M Pią Mar 22, 2019 10:20 am

Ciekawe,czy w tym roku też będzie Dolina Charlotte? Ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
Atahan

Atahan Pią Mar 22, 2019 1:18 pm

Jeżeli program po 2 odcinkach będzie emitowany o 01:00, albo o 05:00 to mi nie przeszkadza, ale patrząc na nowości serwowane przez Puls to czuję jedną wielką żenadę. Widać w Polsce nie można już stworzyć nic lepszego, niż serial paradokumentalny lub podróby kabaretów.
Awatar użytkownika
Widz2

Widz2 Pią Mar 22, 2019 3:31 pm

W stylu prezesa, zapożyczać wszystko jak tylko sie da. Żenujące
Awatar użytkownika
Magic

Magic Pią Mar 22, 2019 7:00 pm

uwielbiam wyrwigroszy !!! :)
Awatar użytkownika
Kris

Kris Sob Mar 23, 2019 1:37 am

Mhh, nie rozumiem, czy ich juz naprawde wypalilo. Nie czuja wstydu. Przeciez to grabież w bialy dzien. Ciekawy proces sie zapowiada.
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Śro Mar 27, 2019 4:25 pm

Jaka grabież? Gogglebox w TTV także nie jest oryginalnym pomysłem, tylko programem na licencji od brytyjskiego Channel4.

A tak swoją drogą telewizja zjada własny ogon. Sami już nie wiedzą co pokazywać. Chyba telewizja mojego dzieciństwa wyglądała zupełnie inaczej. Wtedy królowały kursy języka obcego, programy popularno-naukowe ("Sonda", "Spektrum", "Kwant"), bajki edukacyjne (np. seria "Było sobie życie"), filmy przyrodnicze, magazyny kulturalne, cykl filmowy "W starym kinie". Mimo, że obok tego była propaganda PRLu (transmisja konferencji rzecznika rządu J.Urbana i Dziennik Telewizyjny) dbano, aby pozostałe rzeczy nie-polityczne były na wysokim poziomie merytorycznym.
Awatar użytkownika
aaala

aaala Pią Kwi 12, 2019 5:54 pm

ale właśnie o to chodzi żeby było podobne do gogglebox, tylko, że to jest kabaret! ma być to prześmiewcze i zabawne, więc myślę, że Kabaretowe gogle i boks przynajmniej z zapowiedzi wydaje się ciekawe i na pewno obejrzę
pierwszy odcinek w sobotę 13-kwietnia, więc szerzej wypowiedzieć się będzie można po emisji
Awatar użytkownika
Maja

Maja Sob Kwi 13, 2019 2:29 pm

Jak dla mnie zapowiada się zabawnie i z humorem;) W końcu w sobotę będę miała co oglądać, zwłaszcza, ze Kabaret pod wyrwigroszem jest jednym z moich ulubionych;)
Awatar użytkownika
Langoszkalatosz

Langoszkalatosz Sob Kwi 13, 2019 8:47 pm

W sobotę i tak nie ma nic do oglądania w telewizji, Mam Talent się skończyło, więc z ciekawości włączyłem. Puszczają 2 odcinki pod rząd i narazie nie jest źle.
Awatar użytkownika
monia

monia Nie Kwi 14, 2019 7:37 pm

no i po pierwszych dwóch odcinkach...
jeśli mam być szczera to myślałam, że będzie to nudne i naciągane a tu proszę! postaci grane przez kabaret są zabawne i można naprawdę się rozerwać oglądając to Kabaretowe gogle i boks :D polecam na sobotnie wieczory :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości