[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kamil Baleja wydał książkę o pracy w radiu. Część wpływów przeznaczy na cele charytatywne

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Facet z gestem

Kamil Baleja wydał książkę o pracy w radiu. Część wpływów przeznaczy na cele charytatywne

Facet z gestem Wto Mar 09, 2021 6:52 am

Ale ma gest 5 procent odpali i to pewnie jakiejś fundacji. Gdyby dał 25 czy nawet 20 to rozumiem ale chwalić się 5 procentami.
Awatar użytkownika
.

Re: Kamil Baleja wydał książkę o pracy w radiu. Część wpływów przeznaczy na cele charytatywne

. Wto Mar 09, 2021 7:11 am

Książka o tym jak dwieście razy w ciągu dnia powtórzyć numer 7252... piniondze piniondze i cudowna muzyka do zapychania czasu antenowego.
Awatar użytkownika
MO

Re: Kamil Baleja wydał książkę o pracy w radiu. Część wpływów przeznaczy na cele charytatywne

MO Wto Mar 09, 2021 9:09 am

"Facet z gestem " napisał(a): Ale ma gest 5 procent odpali i to pewnie jakiejś fundacji. Gdyby dał 25 czy nawet 20 to rozumiem ale chwalić się 5 procentami.
W przeciwieństwie do Ciebie coś daje, a nie musi
Awatar użytkownika
A&G

A&G Wto Mar 09, 2021 9:48 am

"Facet z gestem " napisał(a): Ale ma gest 5 procent odpali i to pewnie jakiejś fundacji. Gdyby dał 25 czy nawet 20 to rozumiem ale chwalić się 5 procentami.

A zapomniałem. Ty oddajesz co miesiąc z pensji 25, czy nawet 20% na fundację. Wielki jesteś - przepraszam.
Awatar użytkownika
hitman

hitman Wto Mar 09, 2021 10:10 am

zobacz a to i tak ciągle 5 % więcej niż Ty....
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Wto Mar 09, 2021 10:59 am

Jaki ten Kamil to straszny atencjusz - ciągle się pcha, wszędzie, na siłę. To jest ten typ prezentera, który chce być twoim przyjacielem za wszelką cenę. Czy tego chcesz czy nie. Okropny.
Awatar użytkownika
Eremef

Eremef Wto Mar 09, 2021 11:37 am

To ja narcyz się nazywam
Awatar użytkownika
janek

janek Wto Mar 09, 2021 1:01 pm

kto to jest?
Awatar użytkownika
Marta

Marta Wto Mar 09, 2021 2:30 pm

"MO" napisał(a):
W przeciwieństwie do Ciebie coś daje, a nie musi

Ale tu nie chodzi o to czy musi czy nie musi. chodzi o to, że wykorzystuje ten fakt w celach promocyjnych, a to już jest kiepskie. Dlatego powyżej wytknięto mu te 5% - i moim zdaniem bardzo słusznie. Bo nie ma co się chwalić w tytule 5% charytatywności.
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Wto Mar 09, 2021 2:38 pm

Mam książkę i po prostu polecam. W sposób zabawny przedstawia radiowe realia. Jednym będzie się podobać, innym nie, jak wszystko.
Awatar użytkownika
roro

roro Wto Mar 09, 2021 3:56 pm

"Kuba" napisał(a): Jaki ten Kamil to straszny atencjusz - ciągle się pcha, wszędzie, na siłę. To jest ten typ prezentera, który chce być twoim przyjacielem za wszelką cenę. Czy tego chcesz czy nie. Okropny.
Awatar użytkownika
Hmm

Hmm Wto Mar 09, 2021 6:42 pm

Ciekawe, ile razy użył słów: ja, mi, mnie, moje?
Awatar użytkownika
qba

qba Śro Mar 10, 2021 10:12 am

Dobrze, że napisaliście kto to taki bo zupełnie nie kojarzę.
Awatar użytkownika
ard22

ard22 Czw Mar 11, 2021 6:51 am

To ktoś znany? I dlaczego żadne wydawnictwo nie rzuciło się na ten bestseller?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości