[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kamil D. zatrzymany, usłyszał zarzut podrobienia weksla i oświadczenia byłej żony

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MARIUSZ

Re: Kamil Durczok zatrzymany, usłyszał zarzut podrobienia weksla i oświadczenia byłej żony

MARIUSZ Wto Gru 03, 2019 7:24 am

A zaczęło się od upierdolonego stołu
Awatar użytkownika
Amber Bąk

Re: Kamil Durczok zatrzymany, usłyszał zarzut podrobienia weksla i oświadczenia byłej żony

Amber Bąk Wto Gru 03, 2019 8:41 am

Mam nadzieje, że pójdzie siedzieć w jednej celi z pedofilem Sekielskim
Awatar użytkownika
Jacek_placek

Jacek_placek Wto Gru 03, 2019 9:49 am

"Amber Bąk" napisał(a): Mam nadzieje, że pójdzie siedzieć w jednej celi z pedofilem Sekielskim
Jesteś idiotą. I to kompletnym, a takie egzemplarze zdarzają się naprawdę rzadko...
Awatar użytkownika
Amber Bąk

Amber Bąk Wto Gru 03, 2019 10:37 am

"Jacek_placek" napisał(a):
"Amber Bąk" napisał(a): Mam nadzieje, że pójdzie siedzieć w jednej celi z pedofilem Sekielskim
Jesteś idiotą. I to kompletnym, a takie egzemplarze zdarzają się naprawdę rzadko...

Taka reakcja może świadczyć tylko o jednym - mam racje ;)
A ty w ogóle mnie nie przekonałeś, że jest inaczej.
Awatar użytkownika
Johny Bravo

Johny Bravo Wto Gru 03, 2019 11:47 am

Elita, moralizator.Psia ich mać ..
Ciekawe jaki wybitny autorytet będzie się teraz wypowiadał w jego sprawie . Może Najsztub ?
Pycha kroczy przed upadkiem stara prawda ciagle aktualna .
Awatar użytkownika
redzgred

redzgred Wto Gru 03, 2019 11:45 pm

"MARIUSZ" napisał(a): A zaczęło się od upierdolonego stołu

Tu akurat mógł mieć słuszne pretensje. Potem przyszło pasmo złych decyzji.
Awatar użytkownika
Amber Bąk

Amber Bąk Śro Gru 04, 2019 12:57 pm

"redzgred" napisał(a):
"MARIUSZ" napisał(a): A zaczęło się od upierdolonego stołu

Tu akurat mógł mieć słuszne pretensje. Potem przyszło pasmo złych decyzji.

Kurwować w obecności kobiet to słuszne?
ciekawe standardy kolega propaguje.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości