WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PietroMenea

Kanał Sportowy Pola, Borka, Smokowskiego i Stanowskiego z dwoma studiami. "Może pozyskać dużo widzów i reklamodawców"

PietroMenea Sob Gru 07, 2019 7:59 am

Komentarz sportowy jest fajny, w tle sportu.
Gdy nie ma sportu na pierwszym planie, jest tylko słowna masturbacja jakiegoś eksperta.
Awatar użytkownika
przesyt

Re: Kanał Sportowy Pola, Borka, Smokowskiego i Stanowskiego z dwoma studiami. "Może pozyskać dużo widzów i reklamodawców"

przesyt Sob Gru 07, 2019 11:37 am

Skład mocny, ale w dobie dowolności wyrażania opinii przez wszystkich wszędzie nie da się jechać na tym w nieskończoność. Plus przepalenie pieniędzy na sprzęt już na starcie. Za chwilę odkryją, że potencjał rynku jest przeszacowany.
Awatar użytkownika
Moje imię

Re: Kanał Sportowy Pola, Borka, Smokowskiego i Stanowskiego z dwoma studiami. "Może pozyskać dużo widzów i reklamodawców"

Moje imię Sob Gru 07, 2019 11:46 am

"PietroMenea" napisał(a): Komentarz sportowy jest fajny, w tle sportu.
Gdy nie ma sportu na pierwszym planie, jest tylko słowna masturbacja jakiegoś eksperta.

Ma to swoją nazwę: celebryctwo :)

Telewizje już dawno temu dostrzegły, że w sporcie najważniejszy jest content, a nie gadanina. Studia są tylko po to, żeby rozdąć czas reklamowy i utrzymać widzów przy telewizorach. Wydaje mi się, że ten konglomerat to produkt pod Euro, bo już dziś widać ewolucję: parę dni temu wzmianki o fascynacji pierwszą ligą, a teraz nagle ekstraklapa się pojawia i cała reszta.
Awatar użytkownika
jd

jd Sob Gru 07, 2019 11:54 am

SSP już się chyba zgłosiły, bo Stanowski zaczął się na Twitterze podśmiewać z tych, którzy ostrzegają, że Polska zmierza w stronę dyktatury. Poprzednio tak robił, jak zdaje się Orlen zaczął współpracować z Weszło.
Awatar użytkownika
Guessst

Guessst Sob Gru 07, 2019 12:23 pm

Podobny czas i okolicznosci jak z zapinamypasy.pl. czy final bedzie podobny?
Awatar użytkownika
oj

oj Sob Gru 07, 2019 1:35 pm

"Guessst" napisał(a): Podobny czas i okolicznosci jak z zapinamypasy.pl. czy final bedzie podobny?
na to wygląda :)
Awatar użytkownika
T1000

T1000 Sob Gru 07, 2019 2:54 pm

Zblazowani pseudocelebryci reklamujący bukmacherkę, to jest poziom polskiego dziennikarstwa sportowego. Dno!
Awatar użytkownika
KlaQ

KlaQ Sob Gru 07, 2019 3:17 pm

Jest Pol, mnie nie ma. Nie wytrzymam tego faceta ani sekundy
Awatar użytkownika
Celebra na odlocie

Celebra na odlocie Sob Gru 07, 2019 3:18 pm

"T1000" napisał(a): Zblazowani pseudocelebryci reklamujący bukmacherkę, to jest poziom polskiego dziennikarstwa sportowego. Dno!
No cóż podstarzali gimbusy, nie mają pomysłu jak zarobić na ...KIELISZEK chleba :) Projekt DNO DNA I METR MUŁU :)
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Sob Gru 07, 2019 4:39 pm

@Tomasz Machała: "Ja nie mam nic, ty nie masz nic, razem zrobimy biznes, ...z tą różnicą że tu każdy ma coś" 😂😂😂. Zaryzykuję stwierdzenie że różnica jest zasadnicza 🤔
Awatar użytkownika
Venom Snake

Venom Snake Sob Gru 07, 2019 6:22 pm

Za dużo celebryckich gąb do wyżywienia. Podejrzewam że ich oczekiwania płacowe będą za wysokie na max kilkaset tysięcy wyświetleń. Poza tym Weszło chyba bardziej czuje klimat internetu niż panowie w garniturach.
Awatar użytkownika
niuniek12

niuniek12 Nie Gru 08, 2019 12:40 am

Kanał sportowy ........ czyli gadające głowy bo prawa są gdzie indziej. Max 1 kwartał i po temacie.
Awatar użytkownika
mike

mike Nie Gru 08, 2019 12:43 am

Jako stary, doświadczony wróżbita widzę w kartach, gwiazdach i liczbach, że dłużej jak pół roku nie pociągną. Dlaczego? A no dlatego, że ludzie mają dość sportu w jakiejkolwiek formie. O sporcie jest 57693 kanałów, a wystarczyły by 3!
Awatar użytkownika
Sergio

Sergio Nie Gru 08, 2019 8:22 am

Dinozaury robią coś
Awatar użytkownika
Felus

Felus Pon Gru 09, 2019 12:40 am

Jako zerowy fan piłki ogladalem kilka gadających głów na weszło i nie wyłączyłem po 2 minutach. Jak ktoś ma temperament i olej w głowie to przyciągnie nawet takiego laika jak ja. Powodzenia!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość