WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
inlove

Re: Kara dla Viaplay za usterki techniczne? Skargi do UOKiK

inlove Śro Sie 10, 2022 11:19 am

Nie byłoby problemów, gdyby chciało im się wydać więcej kasy na stronę techniczną swojej usługi.
No ale że traktują polskiego użytkownika, jak mieszkańca głębokiej Afryki, to takie są efekty: notoryczne cięcia, zwiechy, a jakość poniżej minimalnych standardów.

Każdy rozsądnie myślący, który szanuje siebie, swoje nerwy i swoje pieniądze, na dzień dzisiejszy nie weźmie Viaplay, choćby nie wiem, jakimi prawami dysponowali.
Ja bardzo lubię F1, ale nie ma mowy, żebym in płacił od przyszłego roku, jeśli nie uporają się ze wszystkimi problemami i nie podniosą jakości, gdyż w dobie 4K, 720p jest po prostu nieakceptowalne przy 55 calach i więcej.
Awatar użytkownika
Tomaszek

Tomaszek Śro Sie 10, 2022 11:59 am

"fghj" napisał(a): Jeżeli Viaplay dostanie od UOKiK to Komisja Europejska powinna nałożyć na Polskę dzienne kary 10 mln euro.
Niuniek, a co mają wspólnego oba tematy ? Po za tym w domciu wszyscy OK :)
Awatar użytkownika
Krzysiek37

Krzysiek37 Śro Sie 10, 2022 1:10 pm

@Tomek .Tomciu kochany ty wszystko przewidujący no ludzie brali bo nie maja tali zdolności jak ty że się okaże produkt wadliwy .Ja proponuję byś oferował swoje usługi lub się zamknąl
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Śro Sie 10, 2022 1:53 pm

To się Viaplay w końcu doigrało.
Ja wszystko rozumiem awarie się zdarzają. Tylko ich największy problem jest taki że te problemy są nagminne.
Moim zdaniem oni popełnili ogromny błąd nie zrobili testów swoich serwerów.
Awatar użytkownika
m.

m. Śro Sie 10, 2022 2:07 pm

awarie powtarzaja sie od roku, oni nic z tym nie robia, a 720p i skandalicznie niski bitrate jest w 2022r. ograbianiem ludzi. niech robia sobie podwyzki, ok moze nie musi byc od razu 4k, ale 1080p i kilkanascie mbps bitrate bez awarii to powinno byc minimum. na to co jest obecnie kazdy mozliwy regulator powinien sypac kary, a ludzie slac skargi dopoki nie podniosa jakosci.
Awatar użytkownika
sawer

sawer Śro Sie 10, 2022 2:43 pm

Ile to jest "blisko 10"?
Awatar użytkownika
dżesika cię zrozumie

dżesika cię zrozumie Śro Sie 10, 2022 3:49 pm

"Damian" napisał(a): dowalić sporą kare inaczej się nie nauczą Szwedzi myśleli że Polacy to ciemny kraj i można im badziewie wciskać jak Putin ruskim .najlepiej byłoby tego nie kupować na razie mam to za darmo z C+ lubię ligę angielską ale za kasę tego nie kupię może zrobią kanały tv tak jak Dazn w Niemczech. Hiszpanii i we Włoszech.

A ty to na pewno Damian? Bo wypowiadasz się jak Brajan :D
Awatar użytkownika
pees

pees Śro Sie 10, 2022 5:05 pm

proponuję zmienić nazwę na VHS-play
Awatar użytkownika
Corozon

Corozon Śro Sie 10, 2022 5:46 pm

Jak to do UOKiK, przecież to zbrojne ramię pisizmu. Lemingi nagle przypomniały sobie o urzędzie :D, już teraz nie jest be :D. Mam nadzieję że viaplay będzie sukcesywnie podwyższać abonament. Tak dla jaj :D.
Awatar użytkownika
Kslek

Kslek Śro Sie 10, 2022 7:01 pm

Najgorsze że viaplay wykupił prawa do transmisji przyszłego sezonu F1...
Awatar użytkownika
Damian

Damian Śro Sie 10, 2022 8:03 pm

nie znam Brajana to na pewno ja Damian
Awatar użytkownika
Marius

Marius Śro Sie 10, 2022 8:19 pm

"Wkurz" napisał(a):
"Marius" napisał(a): A co wam na to 4K zależy, dobre i tak 720p przecież to jest HD, ważne by nie zacinało

Z choinki się urwałeś? Masz 20 letni telewizor (z napisem HD Ready)? FullHD to dziś absolutne minimum i standard, natomiast 4K jest jak najbardziej pożądane w przypadku większych ekranów/telewizorów. Zwłaszcza, że telewizory 4K są dziś tanie jak barszcz (najprostsze modele 43" kupisz już od 1200 PLN... w zasadzie zakup dzisiaj nowego telewizora tylko FullHD jest już kompletnie nieopłacalny)
ale mi wystarczy HD nie musze mieć 8K, ważne że widzę w niezłej jakości jakim jest pospolite HD.
Awatar użytkownika
anna

anna Czw Sie 11, 2022 12:49 am

"Wkurz" napisał(a):
"Marius" napisał(a): w zasadzie zakup dzisiaj nowego telewizora tylko FullHD jest już kompletnie nieopłacalny)
W zasadzien to obecnie już Telewizorów bez UHD/4K nie sprzedają w sklepach. No chyba że 32-calowe.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Czw Sie 11, 2022 12:54 am

Mam szczerą nadzieje że już nie długo pożegnamy sie z Viaplay bo to jedna wielka kompromitacja
Awatar użytkownika
Karol

Re: Kara dla Viaplay za usterki techniczne? Skargi do UOKiK, będą rekompensaty

Karol Czw Sie 11, 2022 8:24 am

Ludzie płacą 34 zł i Bóg wie czego za to kwotę oczekują.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości